18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
Eknen 2020-06-29, 19:41 2
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



i bezrobotni XD
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-06-29, 19:58 1
taki może głosować
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-06-29, 20:31 1
Świni nakarmił,a?
Zgłoś
Avatar
juby0000 2020-06-29, 20:32 3
Aż serce rośnie elektorat Dudeła
Zgłoś
Avatar
NieZmienny 2020-06-29, 20:35
O kurwa
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2020-06-29, 20:43 1
moze najpierw naucz sie wymawiac literke "R" a pozniej bierz sie za polityke...
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-06-29, 21:04
RoboCat napisał/a:

moze najpierw naucz sie wymawiac literke "R" a pozniej bierz sie za polityke...



nie pieldol bo lelanie jest ok
Zgłoś
Avatar
dlwar 2020-06-29, 21:17 1
Fajny filmik
Zgłoś
Avatar
nemalypy 2020-06-29, 21:56 2
kuurwa polski złomek
Zgłoś
Avatar
Italiano 2020-06-29, 22:20 2
15-stego XD? 12-stego LIPCA jak coś. I potem ktoś się ze mną spiera,gdy mówię,że w mojej opinii przeciętny wyborca dudy to DEBIL który o polityce i życiu wie tyle co mu podpowiedzą na paskach w tvp...
Zgłoś
Avatar
hitmen 2020-06-29, 22:33 1
Równie dobrze to może być jakaś prowokacja Konfederatów .Jaranie się polityką to pedalstwo.
Zgłoś
Avatar
Pitok 2020-06-29, 22:39
Na dudę głosowało:
~70% osób z podstawowym wykształceniem.
~60 % osób powyżej 60% roku życia.
~53% osób bezrobotnych.
~19% ludzi w wieku 18-29 lat.

Też jako ciekawostka. Ludzie (60+) Głosowali głównie na kandydatów, których znają z telewizji.

Dudę, bo go zachwalają i też sporo mówili o Trzaskowskim. Hołownia w niedużym %, bo też w programach TV się przewijał.

Pozostali kandydaci w sumie jakby nie istnieli.
Zgłoś
Avatar
J................a 2020-06-29, 23:04 3
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2020-06-29, 23:30 8
Czegoś nie rozumiem.

Jak pokazują zamieszki w europie zachodniej i USA to drzecie mordy że lewactwu się już całkiem odkleiło a jak są wybory u nas
to Duda zły. Zdecydujcie się w końcu, wybór jest słaby to fakt ale jak nie Duda to kto... Bosak serio? to już przegięcie ewentualnie Jakubiak ale nie kurwa zlewaczony Trzaskowski, Hołowani czy Biedronie kurwa. Totalna opozycja ma senat dać im prezydenta i będą wszystko blokować, cały proces legislacyjny się wydłuży byle ustawę nieważne jak pożyteczna dla obywateli. Co zrobili z pierwszym terminem wyborów blokowali i robili wszystko by się wyjebało oczywiście platfusy miały ważny powód... Kidawa szorowała dno sondaży no to kurwa darcie mordy że koronawirus że trzeba wprowadzić stan wyjątkowy lub klęski żywiołowej co otwierało furtkę przedsiębiorców do odszkodowań. A teraz wirusa nie ma dało się uzbierać Trzaskowskiemu ponad 1mln podpisów.

Oczywiście PIS to żaden cud na Wisłą ale jak kurwa patrze jak Hołownia teatralnie beczy nad Konstytucją no to się pytam co to za kabaret, albo jak Trzaskowski wypiera się swoich poglądów i decyzji co do wieku emerytalnego 500+ itd no kurwa konsekwentny jak skurwysyn.
W 2007 uwierzyłem podczas kampanii Tuskowi że obniży podatki itp. i co zrobił podwyższył jebany... zabrał becikowe, zasiłek pogrzebowy przyciął itd. żeby żyło się lepiej ale kurwa komu tym najbogatszym i koncernom.

Ja się ciesze że PIS wygrał wybory i nie wpuścił uchodźców, daje coś tym ludziom i ogólnie jest lepiej. Brak ,,inżynierów'' + pare groszy w mojej kieszeni a nie złodziei czy tych co już kurwa nie wiedzą ile mają jest na plus.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-06-29, 23:31 2
Bo na pewno to jest wyborca dudy, a nie troll robiący sobie jaja... Zdziwienie mnie bierze, że na takie dziadostwo nawet tutejsi rzekomo inteligenci się złapali...
Zgłoś