18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
donjack 2010-11-21, 22:11 5
popieram Freaqs's Sadol Sadolem ale cos takiego to ani śmieszne ani tragiczne jedyne co pozostaje to ubolewać ze wszyscy którzy tak robią i publicznie sie chwalą to prawdziwe dzieci Neo

PS ale tak to juz jest z ludzmi z radomia i okolic
Zgłoś
Avatar
Dildo 2010-11-21, 22:11 19
kim są Ci ludzie?
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-11-21, 22:21 1
Zapomniałeś o mnie !
Zgłoś
Avatar
Kadoon 2010-11-21, 22:44
Czego to ludzie nie zrobią, żeby byc na głównej.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2010-11-21, 22:49 2
Freaqs napisał/a:

Gratuluję debilizmu. Poszedłeś na głosowanie tylko po to aby zmarnować kartę wyborczą i własny czas myśląc, że jesteś fajny.



W przeciwieństwie do Ciebie chociaż spełniłem swój obywatelski obowiązek... chociaż wybacz, Ty pewnie jeszcze nawet nie masz prawa głosu

donjack napisał/a:

popieram Freaqs's Sadol Sadolem ale cos takiego to ani śmieszne ani tragiczne jedyne co pozostaje to ubolewać ze wszyscy którzy tak robią i publicznie sie chwalą to prawdziwe dzieci Neo



Dodając taki komentarz na sadisticu sam pokazałeś,że jesteś dzieckiem NEO. Śmieszne to i tragiczne...

donjack napisał/a:

PS ale tak to juz jest z ludzmi z radomia i okolic



...i do tego jeszcze, jesteś z okolic Radomia i pewnie jeździsz "stuningowanym" golfem II z rejstracją WRA, pogratulować
Zgłoś
Avatar
Kadoon 2010-11-21, 22:53
Freaqs napisał/a:

Gratuluję debilizmu. Poszedłeś na głosowanie tylko po to aby zmarnować kartę wyborczą i własny czas myśląc, że jesteś fajny.



Po prostu nie miał/nie chciał na kogo(ś) głosowac i chciał, żeby frekwencja była wyższa.
Zgłoś
Avatar
barondaniello 2010-11-21, 22:54
Winny się broni hie hie
Zgłoś
Avatar
stragik 2010-11-21, 23:08
te wszystkie osoby maja jedna cechę wspólną , nigdy nie widziałem z ich srtony zbędnego pierdolenia (i niech gimbusy nie wyskakują zaraz że to sekcja niedymająca , dobrze wiecie co mam na myśli)
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2010-11-21, 23:08 1
barondaniello napisał/a:

Winny się broni hie hie



jakoś nie czuje się winny zmarnowania własnych pieniędzy
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-11-21, 23:09
Black Snake napisał/a:

Jaki masz aparat, że tam gdzie chcesz robi wyraźne zdjęcie, a tam gdzie nie chcesz zamazuje?

PS wyborne pismo.

PS2 A gdzie kurwa ja jestem?



1.Aparat marki photoshop seria CS
2.Zgadzam się
3.Nieletni nie mogą startować w wyborach
Zgłoś
Avatar
Wraith 2010-11-21, 23:10
Pozatym wcale nie zmarnowal karty. Mozna porysowac cala karte, z wyjatkiem kwadracikow na X.
Gdyby oprocz wlasnej tworczosci postawil X przy jednej osobie to glos bylby wazny.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2010-11-21, 23:12
a masz tez innych kolegow niz tylko tych z neta?
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-11-21, 23:13 10
a) Nieważny głos jest istotny
60% Polaków nie poszło do głosowania - komunikat dla władzy: Nikt się nie interesuje polityką, wybiorą nas i tak - możemy się dalej opierdalać
60% Polaków oddało nieważny głos - komunikat dla władzy: o kurwa! nastroje są rewolucyjne!
b) Poza tym, jak komuś nie podoba się żadna opcja, to powinien pójść, właśnie po to, żeby to pokazać.
c) Sam też oddałem nieważny głos. Wybrałem moje domowe zwierzątko, pająka Andrzeja, ale nie uznałem tego za śmieszne i nie wrzuciłem tego do internetu.
Zgłoś
Avatar
Seta666 2010-11-21, 23:16
Kurwa aż się zalogowałem ale z ciebie dupoliz
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2010-11-21, 23:16 1
Issander napisał/a:

Sam też oddałem nieważny głos. Wybrałem moje domowe zwierzątko, pająka Andrzeja, ale nie uznałem tego za śmieszne i nie wrzuciłem tego do internetu.



zrobilem podobnie...a w napisaniu paru nikow nie ma nic smiesznego ,juz Twoj stary bylo by zdecydowanie lepiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie