18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wybory
NoPuke • 2014-05-27, 0:33
To jest po prostu żenujące, 3 rozbiory, Hitler potem Stalin a frekwencja 23,82%. Wstyd mi za ten naród który nie potrafi zrozumieć jak ważne są wybory. Ja nie macie na kogo głosować to oddajcie pusty głos. Ludzie czy wy naprawdę nie jesteście w stanie zrozumieć że gdyby ci nieobecni na wyborach wrzucili puste karty do głosowania to po i pis otarły by się o próg wyborczy a reszta stanowiła by nic nie znaczący margines i że to jedyna rzecz która zmusi polskich polityków do tego aby w końcu zacząć pracować dla narodu a nie korzystać w myśl swoich potrzeb z pracy tego. Każdy narzeka jak to jest źle, jaka ta nasza władza jest do dupy a jak jest możliwość wykorzystania tej jedynej możliwości wpłynięcia na zidiociałych polityków to wszyscy mają to w dupie i nie idą bo myślą że to nic nie zmieni, bo im się wydaje że nie mają na kogo głosować. K**** jak nie masz na kogo głosować to wrzuć pustą kartę.

Także po frekwencji wnioskuję że 76,18% naszego społeczeństwa to debile. Reszcie gratuluję bycia normalnym.
Zgłoś
Avatar
John.ny 2015-01-23, 3:16
Nie idzie się nie zgodzić z Tobą. Piwko.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-23, 3:35 1
Zaorałbym cię mocno ty autorze gówniaku, ale nie chce mi się już rozpisywać więc podrzucę ci filmik.



Dodam tylko kilka zdań od siebie- większa frekwencja= więcej głosów na partie PO/PiS. Partie głównego nurtu zachęcają do głosowania, bo to im zależy na frekwencji-
sadistic.pl/apel-kandydatow-do-pe-w-rzeszowie-moje-miasto-takie-piekne...

Zamiast pierdolić o tym jak ważny jest twój głos który jest wart w zależności od frekwencji od 1/4 500 000 nawet do 1/30 000 000, czyli nic tak na pawdę, może byś zajął się tłumaczeniem ludziom za czym tak na prawdę powinni głosować i co sprawi, że będzie im się żyło lepiej. I nie mam tu na myśli żadnych populistycznych narodowych postulatów typu ugabuga, polska dla bolaków.

Teoria, że "nie głosujesz, nie możesz narzekać" to największy kretynizm jaki można powiedzieć.
"Głosujesz na nich? Nie masz prawa narzekać"- tak to powinno brzmieć.

EDIT: ja sam zasługuję na nie mniejszą orkę niż autor, że nie napisałem tego posta 8 miesięcy temu. Ale cóż...
Zgłoś
Avatar
D................1 2015-01-23, 3:59
elBiaauawy napisał/a:


Zamiast pierdolić o tym jak ważny jest twój głos który jest wart w zależności od frekwencji od 1/4 500 000 nawet do 1/30 000 000, czyli nic tak na pawdę, może byś zajął się tłumaczeniem ludziom za czym tak na prawdę powinni głosować i co sprawi, że będzie im się żyło lepiej.


Taa tylko tego nam brakuje,kolejnego samozwańczego eksperta ds.ekonomii i polityki społecznej który gdzie się tylko da wpieprza swoje postulaty i pomysły do każdej dyskusji.90% KNP to takie typki i już teraz internet jest zawalony ich gównem tak że nic innego nie może się już przebić a ty podsycasz kolejnego gościa do ''tłumaczenie ludziom'' tego jak powinno być.Ludzie nie są tacy głupi jak myslicie,ani wy tacy mądrzy żeby uczyć ludzi na około jak powinni myśleć i decydować.A na wybory warto chodzić, mała partia która ma twardy,chodzący na wybory elektorat ma większy wpływ na społeczeństwo niż duża której wyborcy nie są zdyscyplinowaniu <patrz PSL>.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-23, 4:56 1
Bo przecież ludzie nie są na tyle głupi, żeby od 25 lat wybierać w kółko tych samych. Nie są też na tyle głupi, żeby regularnie porywał ich nowy mesjasz pokroju Leppera czy Stonogi.

Zresztą, pierdol sobie to "ja tam swoje wiem", jebem na to.
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-01-23, 20:25
Prawda jest taka że ludzie mają wyjebane na wybory, bo jak by nie zagłosowali to i tak wszystko pozostanie po staremu.
Zgłoś