18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wybory
NoPuke • 2014-05-27, 0:33
To jest po prostu żenujące, 3 rozbiory, Hitler potem Stalin a frekwencja 23,82%. Wstyd mi za ten naród który nie potrafi zrozumieć jak ważne są wybory. Ja nie macie na kogo głosować to oddajcie pusty głos. Ludzie czy wy naprawdę nie jesteście w stanie zrozumieć że gdyby ci nieobecni na wyborach wrzucili puste karty do głosowania to po i pis otarły by się o próg wyborczy a reszta stanowiła by nic nie znaczący margines i że to jedyna rzecz która zmusi polskich polityków do tego aby w końcu zacząć pracować dla narodu a nie korzystać w myśl swoich potrzeb z pracy tego. Każdy narzeka jak to jest źle, jaka ta nasza władza jest do dupy a jak jest możliwość wykorzystania tej jedynej możliwości wpłynięcia na zidiociałych polityków to wszyscy mają to w dupie i nie idą bo myślą że to nic nie zmieni, bo im się wydaje że nie mają na kogo głosować. K**** jak nie masz na kogo głosować to wrzuć pustą kartę.

Także po frekwencji wnioskuję że 76,18% naszego społeczeństwa to debile. Reszcie gratuluję bycia normalnym.
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2014-05-27, 0:37 1
I Ty myślisz, że taki gówniany temat trafi na stronę główną?
Zgłoś
Avatar
ontoanonim 2014-05-27, 0:38 2

Masz, dobrze wetrzyj.
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-05-27, 0:39
nie przezywaj mnie co ooo!!
Zgłoś
Avatar
NoPuke 2014-05-27, 0:40
@krzysztof3011 wyjebane mam na to gdzie to trafi....

@ontoanonim tak naprawdę przyda się....
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-27, 0:40
każdy to wie i prawdopodobnie większość to po prostu yebie..
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-05-27, 0:40
mam prawo być neutralny
Zgłoś
Avatar
mesiash 2014-05-27, 0:41
Fajnie że poruszyłeś ten temat, ale pomyśl sobie w ten sposób - komu zależeć może na oddawaniu głosów nieważnych? Frekwencja rzędu 55% to marzenie, praktycznie nieosiągalne. Załóżmy że jednak dzięki wielu apelom i pieniądzom udało się taki próg osiągnąć, przy czym 60% oddanych głosów jest nieważnych, tj. każda partia dostała w sumie tyle głosów, co teraz. Nie ma progu legalności wyborów - ile zostanie oddanych głosów, tyle się liczy. To oznacza, że tych 51 patałachów może wybrać 5, jak i 5000000 osób. Jeżeli partie z dolnej części - PSL, KNP i SLD-UP miałyby nie dostać się ze względu na próg, to kto dostanie stołki? No właśnie- PO i PiS. Dalej uważasz że dobrze jest oddać nieważny głos?
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-05-27, 0:45
mam wyjebane na polityków, rządzących, wojny i pieniądze i religię katolicka
Zgłoś
Avatar
NoPuke 2014-05-27, 0:46
Przy obecnych progach wyborczych jeśli nie masz na kogo głosować to jak najbardziej a pamiętaj że progi wyborcze ustalone są przed wyborami a nie po. A jeszcze jak widzę te uśmiechnięte ryje tych polityków cieszących się ze "zwycięstwa" gdzie na przykład taki ryży ch*** się cieszy z tego że głosowało na niego całe 7,6% uprawnionych do głosowania to mnie krew zalewa, przy czym cała reszta tych wynalazków nie lepsza. A co jeśli ci co oddadzą nieważny głos przy następnych wyborach słusznie stwierdzą że wybrana władza jest do dupy i zagłosują na kogoś innego w wyborach następnych?
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-27, 1:23
Przynajmniej może cieszyć sukces KNP. Przynajmniej będzie świeży głos z Polski jako opozycja dla setek gadających to samo tylko w różnych językach główek, co za jeden podpis inkasują 400 ojro.
Zgłoś
Avatar
hello_world 2014-05-27, 14:25
I nie dziwić się, że rząd traktuje ludzi jak dzieci, gdy pozostałe niecałe 77% zachowuje się nieodpowiedzialnie.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-05-27, 17:36 1
Cytat:

Ludzie czy wy naprawdę nie jesteście w stanie zrozumieć że gdyby ci nieobecni na wyborach wrzucili puste karty do głosowania to po i pis otarły by się o próg wyborczy a reszta stanowiła by nic nie znaczący margines



Japierdole, Ty w wynik procentowy wliczasz kurwa głosy nieważne?! JAPIERDOLE trzymajcie mnie :d.
Zgłoś
Avatar
Synsa 2014-05-28, 0:56
A po co niby mam wrzucać pusty głos? Siedząc w domu (w tym roku w komisji) pokazuję że nie mam NA KOGO głosować a nie że mam to w dupie. ŻADNA z partii nie spełnia moich oczekiwań. Ten typ demokracji jest beznadziejny. Głosy oddają stojący nad grobem albo 'dzieciaki' w przerwie między odrabianiem pracy domowej... I jest jak jest.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-05-28, 11:03
Sam poszedłem głosować na Jacka Wilka z KNP, bo każdy krok dla propagowania normalności jest ważny, ale generalnie to wybory są śmieszne, ważniejsze uświadamianie ludzi, polecam youtube.com/watch?v=FNYuDb9V8MM
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie