18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Coś ostatnio modne się zrobiło okradanie cystern. Chyba mają też jakiegoś haitańskiego śmieszka - piromana, bo zazwyczaj skutki są takie same
Na harda raczej za słabe.


ukryta treść
Cysterna zderzyła się z innym pojazdem na Haiti, powodując wyciek paliwa na drogę. Lokalni mieszkańcy uznali to za „wielką szansę” i zebrali rozlane paliwo. W środku tego nastąpiła potężna eksplozja, w wyniku której zginęły 24 osoby (kilkadziesiąt osób doznało poparzeń całego ciała).
Zgłoś
Avatar
tytanburz 2024-09-19, 21:39
I dobrze. Jebać te kurwy murzyńskie
Zgłoś
Avatar
Grubywiór 2024-09-19, 22:45
Ciekawe, że jak tylko zmieniają kolor na biały to momentalnie przestaje im odpoerdalać.
Zgłoś
Avatar
Bonawojciechszarlata 2024-09-19, 22:56
Czy mi się tylko wydaje,czy zawsze jest tak że jak murzyn kradnie to potem jest poparzony?
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2024-09-19, 22:57
A Michael Jackson się tyle kombinował
Zgłoś
Avatar
batiz 2024-09-19, 23:30 1
Pewnie któryś najmądrzejszy z nich przyszedł po paliwo z fajkiem
Zgłoś
Avatar
PabloSkills Wczoraj 0:08
Brud z nich schodzi.
Zgłoś
Avatar
Rangraf Wczoraj 0:21
Mzimu napisał/a:

Czemu widać tę białą skórę pod spodem? Jakiś ekspert wie? Serio pytam bo to dla mnie niezły fenomen. Spodziewałem się krwistych wysięków, a tu bielutka skórka.



Po prostu ewolucja.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój Wczoraj 0:22 1
Mzimu napisał/a:

Czemu widać tę białą skórę pod spodem? Jakiś ekspert wie? Serio pytam bo to dla mnie niezły fenomen. Spodziewałem się krwistych wysięków, a tu bielutka skórka.



To dlatego, że stracili tylko naskórek. Bąble i wysięki pokażą się później, w wyniku braku ochrony spodnich warst skóry.
Może pamiętasz z lekcji biologii, że za kolor skóry, włosów i oczu, odpowiada melanina? Jest produkowana przez komórki zwane melanocytami. Znajdują się one właśnie w naskórku i dlatego niższe warstwy skóry, są białe, różowe lub czerwone. Melaniny są trzy rodzaje: eumelanina, feomelanina i neuromelanina. Ta ostatnia jest w komórkach nerwowych i jest neutralnym, naturalnym pigmentem. Natomiast proporcje eumelaniny i feomelaniny, odpowiadają właśnie za kolor skóry. Feomelanina nadaje białe i różowe kolory, a eumelanina czarne i brązowe. Ilość produkowanej melaniny poszczególnych rodzajów, a więc ich proporcje, najbardziej jest zależna od wystawienia na działanie promieniowania słonecznego, gdyż jej głównym zadaniem jest ochrona przed promieniowaniem UV. Oczywiście, inne czynniki środowiskowe oraz geny mają w tej sprawie też dużo do powiedzenia (tak, istnieją pewne różnice genowe między populacjami poszczególnych ras ludzkich i żaden durny lewak temu nie może zaprzeczyć). Dlatego Skandynawowie, mający najmniejsze nasłonecznienie, są w większości najbardziej biali. Im dalej na południe, tym większe nasłonecznienie, więc ciała bardziej różowe, brązowe, a w przypadku murzynów, od ciemnobrązowych po czarne. Natomiast my, możemy się ładnie opalić na plaży, nadal pozostając biali.
Zgłoś
Avatar
gibon911 Wczoraj 3:20
Przechodzą wylinkę jak karaluchy
Zgłoś
Avatar
1991adam1991 Wczoraj 8:52
Odrazu im się ode chciało kraść stąd na moment się zaczeli biali robić
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka Wczoraj 9:30
Nie wierze że pod ta czarną gówno skórą jest jakakolwiek warstwa białej
Zgłoś
Avatar
Szach1994 Wczoraj 10:45
Śmieszka piromana bym nie obstawiał, bardziej wyładowanie elektrostatyczne.
Zgłoś
Avatar
Nancy83 Wczoraj 12:28
Z zewnącz są biali ale dusza czarna., i małpie ryje.
Zgłoś
Avatar
Liczer Wczoraj 19:13
Chyba zmadrzeli dlatego wybieleli
Zgłoś
Avatar
Scyzorykxxl Wczoraj 20:11
Dobrzeee, niech głupie małpy płoną!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie