18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DFM 2012-08-28, 10:18
00:15 biała koszulka
Zgłoś
Avatar
Chill 2012-08-28, 11:25 2
hahah stado debili
mogło im głowy pourywać
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-08-28, 11:33 16
Cytat:

jakim trzeba być bezmózgiem aby dalej trzymać w ręce coś co drugiemu wybuchło i upierdoliło palce. Normalnie widać iż natyra sama eliminuje najsłabsze ogniwa.


Oni myśleli, że ktoś achtungami rzuca. Race nie mają zwyczaju wybuchania, więc trochę zajęło zanim się pokapowali, później już widać, że palące race leżą na ziemi.

Cytat:

i kurwa bardzo dobrze, idziesz na stadion oglądać mecz, a widzisz samo mleko i kiboli wrzucających race i petardy na boisko.


W dupie byłeś, gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
matylducha 2012-08-28, 12:56 1
ech... nawet mi się nie chce was uczyć co oznacza słowo "pirotechnika", "materiał pirotechniczny"
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-08-28, 12:58
matylducha napisał/a:

ech... nawet mi się nie chce was uczyć co oznacza słowo "pirotechnika", "materiał pirotechniczny"


Pirotechnika – dział techniki zajmujący się konstrukcją urządzeń i wykorzystaniem materiałów, które po wzbudzeniu, samodzielnie lub w połączeniu z innymi, poprzez proces reakcji spalania, wywołują efekty optyczne, cieplne, akustyczne, zapalające lub dymne.

Środki i urządzenia najczęściej wykorzystywane są przy produkcji fajerwerków ale też pirotechnicznych środków bezpieczeństwa, wzywania pomocy czy w samochodowych napinaczach pasów i poduszkach powietrznych.

Pirotechnika jest wykorzystywana zarówno w celach cywilnych, jak i wojskowych.

Historycznie:
nazwa pochodzi od połączenia słów pyro (gr. ogień) oraz technika;
powstanie pirotechniki łączone jest powszechnie z wynalazkiem prochu czarnego - najstarszego materiału miotającego.

Współcześnie:
pirotechnika znajduje zastosowanie jako nietrwały element dekoracji, a w wojskowości do oświetlania pola walki, sygnalizacji, maskowania oraz wzniecania ognia.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-08-28, 16:08 42
snik0 napisał/a:

Bo to są race firmy Darwin. Eliminują debili. Słyszałem, że mało skuteczne.

Btw widać, że nie zrozumiałeś. Jeden chuj czy to są race, bomby czy petardy.
Jeśli jest to materiał palny zamknięty w czymś - nie trzymasz tego w łapie



Sorry, ale:



Chyba niezbyt precyzyjnie formułujesz swoje "myśli", bo równie dobrze "materiałem palnym zamkniętym w czymś" może być:





Więc może z łaski swojej przestań ujadać.

To co te koksy (tępe, nietępe, nie rozstrzygam, mam to gdzieś) trzymały w łapie ma tylko płonąć, dawać trochę dymu i koniec, ma nie wybuchać i nie wiem, dlaczego masz problem z pojęciem czegoś tak oczywistego.
Zgłoś
Avatar
sleper 2012-08-28, 16:20 2
Ha Ha Ha Ha Banda Debili
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-08-28, 16:21 22
@snik0

Do Ciebie pasuje znany tekst: nie znam się, to się wypowiem.

Race trzyma się w ręce, dlatego to są race. Raca nie ma prawa wybuchnąć ! Od wybuchania są jakieś granaty itp.
Myśle, że nie jesteś wcale mądrzejszy od tych, jak to nazwałeś- napompowanych debili.
Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-08-28, 16:23 1
to sie nazywa selekcja naturalna.
Zgłoś
Avatar
_................e 2012-08-28, 16:24 4
łącznie ze 100 punktów IQ na kilometrze kwadratowym.
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-08-28, 16:24
niech giną skurwysyny! paru zapchlonych kiboli mniej
Zgłoś
Avatar
Diux 2012-08-28, 16:27
Widze ze jak komus raca pierdolneła to aż z butów wyskoczył
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2012-08-28, 16:46
Dwa razy ogladalem zeby tylko ujrzec rozjebaną rękę czy leżace gdzies palce ... huja ... czuje sie jak dziecko ktoremu spadła gałka lodu zaraz po jego otrzymaniu ;/ pobudziło mi to tylko wyobrażnie ! Dajcie zdjecia/filmy na ktorym widac obrazenia bo napewno były patrzac po krwi na betoni. Wyobraznia to mało - jak wieczorne walenie konia do laski którą widziało sie za dnia na plazy ...
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-08-28, 16:52 1
Szczęście w nieszczęściu.

Kibic, to też człowiek.

Gdyby tak jakiemuś żeglarzowi wyjebała w ręku raca, to raczej ktoś by zginął i nikt by nawet nie wiedział gdzie go szukać.

Co do tych, co się wymądrzają w necie napiszę, że raca, jest po to, by ją trzymać w ręku. Ma dawać światło i robić dym, by można było łatwo kogoś zlokalizować.

Co do kibiców, to nie powinni używać rac.
Race nie zostały stworzone do opraw, tylko maja ratować życie. Szkoda palców, ale to tylko ich wina, że taką oprawę robili.

Właściciel firmy powinien teraz również obejrzeć ten film i jakoś naprawić swoje race i sprawdzić, czy nie sprzedał takich wadliwych więcej.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-08-28, 16:54
Szkoda, że nie ma dalszej części tych zdarzeń. Coś czuje, że koksy zaczely się potem napierdalać, bo do tego to zmierzało.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie