18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................x 2012-08-28, 16:59 2
snik0 napisał/a:



A jakby tam było napisane że aby uzyskać efekt komety należy z zapaloną racą wyskoczyć przez okno to też byście skakali?
Jak wam sterydy nie zjadły do końca mózgu to go czasem używajcie.



Za błędne informacje dotyczące stosowania produktu, które to prowadzą do uszczerbku na zdrowiu, grozi odpowiedzialność prawna, więc może zamknij wreszcie jadaczkę.
Zgłoś
Avatar
Nadir1 2012-08-28, 17:00 3
Skurwysyny, zapchlone kibole? Widać że faktycznie większość z Was nie wychodzi z domu. Gdyby nie te koksy "skurwysyny" - nasi polscy kibole, po mordach na wyjazdach dostawalibyście Wy, czyli tzw. normalni kibice (gdybyście w ogóle ruszyli dupę żeby oglądać mecz na stadionie). Więc, "darwinowcy" od 7 boleści odpuśćcie sobie rozmyślania o ich iq, bo nawet oni są dużo bardziej pożytecznymi "ogniwami" w społeczeństwie od Was.
Zgłoś
Avatar
kipax 2012-08-28, 17:00 2
snik0 napisał/a:

Nieopowiedzialne to są te napompowane debile. Skoro w ich mózgu nie skojarzyły się neurony odpowiedzialne za "pirotechnike" i "nie trzyma się w przykoksionej łapie" to potem podcierają dupę łokciem.

Idę o zakład, że producent pomyślał nawet o swoich najgłupszych klientach i umieścił na opakowaniu informacje, że race należy odrzucić po zapaleniu.



Cymbale bo inaczej nie umiem cię określić kozaczysz to podaj swoje personalia te napompowane debile chętnie cię poznają bliżej.

Raca jest jak najbardziej do trzymania w dłoni wypełniona materiałem palnym nie wybuchowym bądź spalającym się wybuchowo co nie znaczy że jeśli zostanie nieprawidłowo wykonana nie dojdzie do nadmiernej kompresji gazów i wybuchu w skutek czego kilku chłopaków jest nieźle okaleczonych.

Nazywasz ich od różnych bo trzymali race w przeciwieństwie do ciebie wszechmózga który śmiem twierdzić poza chujem taty w ręce i padem racy nigdy nawet nie dotykał.
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-08-28, 17:04 3
Po którymś tylko buty zostały
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2012-08-28, 17:11 3
"Pójdą odszkodowania"?

A co, łyse poskarżą się policji, że paluszki pourywało?

Pieski złe, kareteczka zła, media złe, ale jak się ziazi stanie to z płaczem biegną

JP CHWDP MILIARD KURWA!
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-08-28, 17:11 2
Cytat:

Cymbale bo inaczej nie umiem cię określić kozaczysz to podaj swoje personalia te napompowane debile chętnie cię poznają bliżej.



Już Ci wirtualny kutas urósł ?
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-08-28, 17:14 17
Ten po lewej juz nie pokozaczy. Matko jak ja się cieszę ze dzieja się tym jełopom takie rzeczy
Zgłoś
Avatar
czeski 2012-08-28, 17:20 1
@Colossus
Kolega kipax zwrócił tylko uwagę na czyjegoś kutasa. On nikomu nie groził.

Tak nawiasem mówiąc race pewnie z Chin.
I jeszcze jedno: nie każdy napompowany jest burakiem.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-28, 17:24
huntz0r napisał/a:

ćwiczyć to może podbijesz te swoje 50 kg w górę pokemonie.



No no, tylko nie zapomnij o szprycy po obiedzie Wy kurwa mózgów nie macie!!
Zgłoś
Avatar
sado 2012-08-28, 17:26 1
snik0 napisał/a:

Bo to są race firmy Darwin. Eliminują debili. Słyszałem, że mało skuteczne.

Btw widać, że nie zrozumiałeś. Jeden chuj czy to są race, bomby czy petardy.
Jeśli jest to materiał palny zamknięty w czymś - nie trzymasz tego w łapie



nie kompromituj się chłopie... uja wiesz o pirotechnice. Flary morskie do rzucania hahahahah

poczytaj trochę o tym dopiero później filozofuj.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-28, 17:27
kipax napisał/a:


Cymbale bo inaczej nie umiem cię określić kozaczysz to podaj swoje personalia te napompowane debile chętnie cię poznają bliżej.



Hah już byś chciał się okładać w realu, takie jest właśnie myślenie ludzi waszego pokroju. Tu masz swoje personalia
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-28, 17:35 3
Ja nie chcę się za bardzo udzielać panowie i panie specjaliści do spraw pirotechniki, ale są race i flary.

Slonx wrzucił zdjęcie flary sygnalizacyjnej, pisząc że to raca. Konkretnie:

Cytat:

Flary są stosowane w:
w żegludze - flara - łuczywo (trzymana w ręku), rakiety, rakiety i flary spadochronowe palące się na czerwono są sygnałem wzywania pomocy na morzu, ponadto "Używanie lub pokazywanie któregokolwiek z powyższych sygnałów w innym celu niż dla wskazania niebezpieczeństwa i potrzeby pomocy oraz używanie innych sygnałów, które można byłoby pomylić z którymkolwiek z powyższych sygnałów, jest zabronione."[2] zgodnie z MPZZM[1] - (ang. COLREGS[3]) - załącznik IV, pkt. 1. (c) i (i) oraz 2.



Race stosowane są do oświetlania terenu, to się odpala, rzuca i spierdala. Gwoli ścisłości.
Zgłoś
Avatar
M................1 2012-08-28, 17:36 7
Wiekszość z Was nigdy nie była na meczu ,a pierdoli jak nie wiem co.
Czy na Polskich stadionach są jakieś walki ??? Nie
Na oglądaliście się za duzo telewizji . W naszej telewizji kibice są przedstawienie jako bandyci , idioci. Jest tak na prawdę ?? Oczywiście ,że nie. Dlaczego telewizja nie robi swoich materiałów jak kibice pomagają starszym ludziom, chorym dzieciom , domom dziecka ??
Uważacie kibiców jako idiotów ( wiadomo znajdą się jacyś idioci ) , ale większość z nich jest mądrzejsza , ma lepsze wykształcenie, lepszą pracę od ludzi wypowiadających się o nich negatywnie..
Zgłoś
Avatar
kipax 2012-08-28, 17:40 1
Colossus napisał/a:



Już Ci wirtualny kutas urósł ?



Mi już co miało urosnąć to urosło teraz co najwyżej może stanąć.

Pytanie mam do ciebie i innych "anty kiboli" a jak w sylwestra wam albo rodziną paluszku upierdoli to co wtedy.

Wina producenta no przecież nie bo powinny wybuchać więc o co chodzi a że w ręku to już szczegół.

Ciekawe czy wtedy byście powiedzieli dobrze im tak na chuj hałas robili, na pewno nie.

Dlatego bo przyjęliście ogólni pojęty nurt tego co dobre a co złe wpajany wam przez media coś się stanie kibicom to dobrze sami sobie winni tłuki itp. wam waszym bliski stanie się jakaś krzywda od razu byście zadzwonili do interwencji.

Weźcie teraz oddech przemyślcie jeszcze raz i zastanówcie się czy zwyczajnie nie postępujecie tak jak ktoś chciał by abyście robili i myśleli czy aby to efekt stosowania tzw kotwic i skojarzeń czy rzeczywiści wam tak to przeszkadza że komuś ujebało łapę zjebaną racą.

Cóż mam nadzieję że tego sylwestra noworoczny duch świąt o was nie zapomni napinacze

Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Hah już byś chciał się okładać w realu, takie jest właśnie myślenie ludzi waszego pokroju. Tu masz swoje personalia



A kto powiedział że okładać po prostu inaczej się rozmawia twarzą w twarz a inaczej wirtualnie. a co do personaliów to ładnie się nam przedstawiłeś
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-08-28, 17:41 1
Manhunt1231, ok - nie byłem nigdy na meczu piłkarskim. Czemu? Mieszkam we wrocławiu. Zbliżenie się do starego stadionu WKS z moją fryzurą (mam długie włosy) = co najmniej sprint. Jeszcze rozumiem jak się jeden dobura, niestety nigdy nie trafiłem na kozaka - zawsze była to grupa, która chciała zaimponować (serio? jest czym? W pięciu napierdalać jednego?) swoim kolegom. Ciekawe co by się stało, gdybym spróbował wejść na stadion, jeszcze nie odziany w klubowe barwy?

Masz rację, na stadionach nie ma walki. Pod stadionami za to jest rozpierdol.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie