18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PawełGM 2012-08-28, 17:47
Nadir1 napisał/a:

Skurwysyny, zapchlone kibole? Widać że faktycznie większość z Was nie wychodzi z domu. Gdyby nie te koksy "skurwysyny" - nasi polscy kibole, po mordach na wyjazdach dostawalibyście Wy, czyli tzw. normalni kibice (gdybyście w ogóle ruszyli dupę żeby oglądać mecz na stadionie). Więc, "darwinowcy" od 7 boleści odpuśćcie sobie rozmyślania o ich iq, bo nawet oni są dużo bardziej pożytecznymi "ogniwami" w społeczeństwie od Was.



Co ty pierdolisz? Uważasz, że te pojeby są pożyteczne, bo napierdalają się między sobą, a nie innych Chociaż wiesz co: Masz racje. Są pożyteczni. Tacy ludzie idealnie nadają się do rozbijania kamieni głową.
Zgłoś
Avatar
kipax 2012-08-28, 17:50 8
Tak odbijając od tematu zobaczcie jaki sukces odnosi "propaganda kibicowska" spieramy się teraz o racje zamiast stać pod sejmem i czekać na te kurwy z rządu, które ciągle nas na coś ruchają Ot widzicie o co tu chodzi teraz dziel i rządź.
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-08-28, 17:53 3
Kibice zbierający się w losowych miejscach, stający w kółku, odpalający race i śpiewający peany na cześć swojego klubu sportowego są zabawniejsi nawet od katolików powtarzających w kościele wyuczone regułki. Uwielbiam patrzeć, jak na ulicach mojego miasta zbierają pod losową ścianą, na której namalowany jest herb klubu, kibice i śpiewają infantylną inwokację do klubu, przy okazji go personifikując. Wygląda to tak abstrakcyjnie głupio, że aż sam zaczynam czuć się zażenowany ich poziomem.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-08-28, 18:21
Roszp napisał/a:

Ja nie chcę się za bardzo udzielać panowie i panie specjaliści do spraw pirotechniki, ale są race i flary.

Slonx wrzucił zdjęcie flary sygnalizacyjnej, pisząc że to raca. Konkretnie:

Race stosowane są do oświetlania terenu, to się odpala, rzuca i spierdala. Gwoli ścisłości.



Naprawdę jesteś takim debilem, czy tylko udajesz?

Pewien idiota napisał, że "materiał palny zamknięty w czymś" nie może być trzymany w ręce, no to mu wrzuciłem zdjęcia "materiałów palnych zamkniętych w czymś", które jak na ironię, działają prawidłowo tylko trzymane w ręku. I do tego odnosiło się zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-08-28, 18:29 4
Dobrze im tak.Powinni rozdawać te race za darmo przed meczami.Dzięki temu że upierdoli takiemu cywilizacyjnemu pariasowi palce, zmniejszają się szanse na powyrywane krzesełka.
A oto słowa słynnego Żydowskiego poety, kulturysty i aktora na temat tego zajścia:
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-28, 18:38 2
Gwoli ścisłości. Cały ambaras wynika stąd, że miały być zakupione flary a nie race. Flara to przed wszystkim reakcja chemiczna, daje- głównie- dym i błysk, raca to głównie spalanie, daje dużo światła i ciepła. Co prawda race nie powinny wybuchać ale nie polecam takich trzymać w łapie.

Ps. jeżeli ktoś ma wątpliwości to przed meczem zawsze można się zaopatrzyć w bezpieczniejszy produkt:
Zgłoś
Avatar
m................4 2012-08-28, 18:54 3
Jednej rzeczy nie rozumiem. Czemu tutaj jest taka nienawisc? Tym co sie wypowiadaja o kibicach ze sa bezmuzgami debilami itd zycze zeby w przyszlosci dzieci zostaly kibicami i jestem ciekawy co wtedy beda mowili. delej te osoby beda tymi najgorszymi? nie sadze. zgadza sie jak w kazdym srodowisku i w tym zdarza sie ze znajda sie osoby bez wykrztalcenia i z rodzin patologicznych co szukaja tylko jednego. a jakby to byl filmik z ludzmi na manifestacji o prawa zwierzat trzymajcych race i to im by one wybuchly tez wszyscy by gadali ze nalezalo im sie? ludzie pomyslcie zamiast cos napiszecie!!! takim gadanie pokazujecie tak naprawde jacy nietolerancyjni jestescie. sami stajecie sie gorsi od tych niby najniebezpieczniejszych. sam bylem kibicem i to nie swietym ale zawsze jak byla jakas zadyma to nie szlismy do bezbronnych ludzi i bilismy ich. zawsze bylo to miedzy nami a innymi kibicami a jak bylo z policja to tez nie bez powodu. 17-18 latkowie wypowiadajacy sie jakby wiedzieli wszystko o tym swiecie jest smieszne. zgadza sie poznaliscie juz cos na tym swiecie ale nie jestescie najinteligentnieszymi osobami na tym swiecie bo jakby tak bylo to wy byscie wykladali na uniwersytetach a nie prof. a wiec jeden z drugim jak chcecie zablusnac to wylaczcie komputer i przeczytajcie czasami jakas ksiazke godna uwagi ale niech to nie bedzie harry potter tylko cos co was czegos nauczy a nie zrobi wieksza siecze z mozgu.
z powazaniem odwieczny kibic motoru
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-28, 19:02 1
maa24 napisał/a:

...a wiec jeden z drugim jak chcecie zablusnac to wylaczcie komputer i przeczytajcie czasami jakas ksiazke godna uwagi ale niech to nie bedzie harry potter tylko cos co was czegos nauczy a nie zrobi wieksza siecze z mozgu...



Ponadto myjcie się dokładnie, szczególnie miejsca pomiędzy palcami. Jedzcie też dużo warzyw i owoców (są bardzo zdrowe i smaczne).... Stary fajny filmik, paluchy urywa a ty dupisz smuty i kazania wygłaszasz.
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-08-28, 19:42
dobrze im tak hehe
Zgłoś
Avatar
Nihil 2012-08-28, 20:10
Ja tam z racami nic wspólnego nie miałem i nie wiedziałem że wybuchają (chyba że tylko te chujowej jakości), ale przeczytać instrukcję by wypadało chociaż O_o
Zgłoś
Avatar
HailChaos88 2012-08-28, 20:44
"Kurwa, chuju, zjebie, debile, pojeby, kurwa, cwel, chuj, kurwa[...]"

O, jak galantnie operuje ojczystym językiem środowisko piłkarskie!

Co do zdjęcia z kolesiem w wodzie: jest pewna różnica między racą dymną z zestawu ratunkowego, a racą przeznaczoną dla prymitywów z podziurawionymi od strzykawek dupami. Ops, chciałem powiedzieć: pięknie wyrzeźbionych -prawdziwych- kibiców.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-28, 21:02
Yntelygencja polska. Co drugie słowo kurwa, chuj, pierdole.
Zgłoś
Avatar
t[e]rroR 2012-08-28, 21:36
snik0 napisał/a:

Nieopowiedzialne to są te napompowane debile. Skoro w ich mózgu nie skojarzyły się neurony odpowiedzialne za "pirotechnike" i "nie trzyma się w przykoksionej łapie" to potem podcierają dupę łokciem.

Idę o zakład, że producent pomyślał nawet o swoich najgłupszych klientach i umieścił na opakowaniu informacje, że race należy odrzucić po zapaleniu.



Lekarz.pl
Zgłoś
Avatar
Tajniak15 2012-08-28, 21:38
Kurwa, akurat musiała opuścić kamerę w najlepszym momencie, a kikuta to już nie pokazała, tępa dzida. A świetnie by się to bydło na hardzie oglądało.
Zgłoś
Avatar
Szejder 2012-08-28, 22:09 2
I dobrze niech sie sami powybijają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie