18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
M................1 2012-08-28, 22:59 1
Shatter napisał/a:

Dobrze im tak.Powinni rozdawać te race za darmo przed meczami.Dzięki temu że upierdoli takiemu cywilizacyjnemu pariasowi palce, zmniejszają się szanse na powyrywane krzesełka.
A oto słowa słynnego Żydowskiego poety, kulturysty i aktora na temat tego zajścia:



Powyrywane krzesełka ?? hahaha dobry jesteś , wyjdź się przewietrzyć.
Usłyszałeś coś w tv lub przeczytałeś w necie i teraz pierdzielisz jak potłuczony.
Powiedz mi kiedy była jakaś większa awantura na jakimkolwiek Polskim stadionie ??? Od ponad 2 lat na boiskach ekstraklasy nie było żadnej zadymy na stadionie.
Zgłoś
Avatar
patgaw 2012-08-28, 23:07 2
na wykopie lepsza wersje zamiescili

Zgłoś
Avatar
sado 2012-08-28, 23:25
Roszp napisał/a:


Race stosowane są do oświetlania terenu, to się odpala, rzuca i spierdala. Gwoli ścisłości.



Cytujesz regułki z wiki a chyba sam tego nie przeczytałeś...
Cytat:

w żegludze - flara - łuczywo (trzymana w ręku)



ale nie lepiej odpalić rzucić i spierdolić na 10km i przez lornetkę podziwiać jak "oświetla teren"
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-08-28, 23:54 4
Większość tu wypowiadających się o kibicach pewnie czerpie wiedze na ich temat z TVN'u lub Gazety Wyborczej...
Zgłoś
Avatar
skafa2 2012-08-29, 0:00
no to pare miechów przerwa w ćwiczeniach masa spadnie mięśnie flaki
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-08-29, 0:44
Chuj mnie obchodzą wasze race, ręce. Dla mnie powinniście siedzieć w łagrze razem z tymi co kupują mecze do dziś. A wy chodzicie i sie podniecacie klubami?. Banda baranów bez szkoły i bez wykształcenia podst. Spierdalać do Anglii.
Zgłoś
Avatar
DBstep 2012-08-29, 0:51
@ makasa20
Popierdoliło Cię buraku?
Zgłoś
Avatar
mcgrts 2012-08-29, 3:10 2
tvn i gówno prawda to jest zródło danych tych wszystkich hejterow co się tu wypowiadają. Żal mi waszych matek, co wychowały takich, nie powiem jakich bo mnie zaraz tu ostrzeżą. Sam jestem kibicem i powiem wam tak. Napierdalałem raz w tygodniu po 350 km w jedna strone na mecz i trzymałem także race(łał tak i nie ujebało mnie ręki) te debile, co piszą takie komenty to pewnie gibusy jebane, co nie puszczają sie dalej niż 50m od domu(nie licząc drogi do szkoły, która jest naszyta pułapkami zastawionymi przez starszych "koleguf" ) mniejsza o to. Wracając do tematu. Kibic to:
po 1 kurwa: Człowiek, który kocha klub, któremu kbicuje.
po 2 kurwa: Człowiek, który pamięta o ważnych dla POLSKI datach Historycznych(większość z was nawet nie pamieta kiedy był 1 rozbiór Polski)
po 3 kurwa jest człowiekiem.
Myślę, że to na razie wystarczy, jeżeli jakiś "ktoś" będzie chciał skonfrontować poglądy na żywo to chętnie się z nim zmierzę.
Mieszkam w niemczech to pewnie skype, team speak, ventrilo, facebook. Zapraszam.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-08-29, 8:58 1
Oto kilka przykładów zaczerpniętych ze strony "Gardzę kibolstwem zawsze i wszędzie" na fb.





A to ze "specyficznych fotek kibicowskich"
"Do przodu 6 flag bolszewików, jeden szalik bolszewików, jeden szalik spartaka moskwa, flaga hiszpańska i Polska flaga z napisem say no rasizm (zabrana oszołomom spod znaku (A).)
Podesłał Piotr"


A teraz odpowiedź dla debili pierdolących o komunie itp...
Za komuny dostalibyście taki wpierdol od MO, że w życiu byście nie pomyśleli o darciu ryja i rozpierdalaniu wszystkiego na swojej drodze jebane zwierzęta.
A debilom piszącym "HURR TVN, PO i Gazeta Wybiórcza wyprała wam muski" pragnę przypomnieć że rozpierduchy na stadionach nie są niczym nowym...
Nie wiem po co się wysilam pisząc to wszystko, skoro równie dobrze mógłbym tłumaczyć amebie czym jest tesserakt.
PS.Zabijcie się.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-08-29, 9:05 1
Do tych wszystkich ludzi, cieszących się z pourywanych rąk i mówiących, że im sie należało:

Życze wam, żeby wasze filmiki z udziałem petard w nowy rok znalazły się na hardzie. Wtedy ja napisze, że sie należało idiotom, naturalna selekcja i powinni więcej wadliwych petard sprzedawać.

BO STRASZYCIE MI KURWA PSA.
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-08-29, 11:20 3
Lotharius napisał/a:

Do tych wszystkich ludzi, cieszących się z pourywanych rąk i mówiących, że im sie należało:



Bo to jest sadistic a nie kółko wsparcia różańcowego na które polecam ci wypierdalać, ostojo empatii.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-08-29, 12:58
Oj panie gimnazjalisto, walczący z całym światem, niosący dumnie sztandar swojej tezy że race wybuchają, naprawdę twoje słowa mnie zabolały. Jeżeli jest to sadistic, to chętnie bym zobaczył twój autorski filmik na hardzie w dziale: "Uszkodzenia ciała, złamania, okaleczenia".
Zgłoś
Avatar
Trololoto 2012-08-29, 13:22
bardzo wygodne: jeśli uważasz że kibice są źli, czy coś nie tak jest z nimi, cokolwiek, to na bank jesteś kurwą czytającą gw, oglądającą tvn i nie masz zielonego pojęcia o niczym. Brawa za podejście, brawa..
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-08-29, 13:35
Odróżnij dwa pojęcia: kibic a kibol, to duża różnica.
Zgłoś
Avatar
huntz0r 2012-08-29, 15:15
Kibol = kibic w gwarze Wielkopolskiej. Co najwyżej można odróżniać pojęcia kibic a chuligan. pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie