18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wybuchowy SGS III
chrucik • 2013-07-10, 18:13
Jakiś czas temu szwajcarska malarka Fanny Schlatter ładując farby do swojego samochodu usłyszała huk i poczuła ból w nodze.
Okazało się że trzasnął w kieszeni ubiegłoroczny flagowiec samsunga : SGS III. Od wybuch zapaliła się jej bluzka ale kolega z firmy ugasił ją.
W wyniku zdarzenia doszło do poparzeń 2 i 3 stopnia. Zawartość akumulatora tez zrobiła swoje utrudniając gojenie. Prawdopodobnie czeka ją przeszczep skóry.
Technicznie SGSIII miał nieoryginalną obudowę, co do akumulatora na razie nie wiadomo.

Tak wygląda pozostałość telefonu:



Oto co zostało z portek:



I na koniec boląca noga:



I ode mnie na koniec: dobrze że kieszeń usytuowana była tam gdzie była a nie bliżej krocza bo lekarze mieli trochę konkretnej "waginoplastycznej" roboty.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-11, 6:31
Nie ma tu nic nadzwyczajnego niestety - już z 10 lat temu czytałem o bateriach od Nokii z których wycieka kwas i o telefonach od Sony Ericsson, które autentycznie wybuchają. W większości przypadków była to wina wykorzystywania podrobionych baterii, ale kilka wypadków zdarzało się z oryginałami.

Ogólnie noszenie komórki w spodniach podobno powoduje impotencję, więc w sumie trudny jest ten temat...
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-07-11, 7:40 1
ja miałem w samsungu podobną obudowę, tak samo tylko na tył można powiedzieć, że chodziłem ekstremalnie
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-07-11, 9:24 4
wiesiors4 napisał/a:


Co ma do tego nieoryginalna obudowa?



To samo co noszenie kasku w magazynach. Kask Ci nie pomoże jak spadną Ci 2 tony na głowę, ale wtedy firma ma wymówkę jeśli nie miałeś kasku w czasie wypadku.
Zgłoś
Avatar
kyk 2013-07-11, 9:31
to nie wybuch SGS 3 tylko bateria która pewnie była jakaś powiększana i chińska w dodatku.
Zgłoś
Avatar
alganonim 2013-07-11, 10:01 2
Dobrze że wywijam małego w lewą strone, bo srajfona nosze po prawej
Zgłoś
Avatar
Trzyzet 2013-07-11, 11:25
uroki tanich litowo jonowych akumulatorów. Niestety lit w akku jest mało stabilny :/

Dlatego do swojego tela od razu kupiłem litowo-polimerową, mniejsza pojemność o jakieś 60mah (żadna różnica) ale nie pierdolnie mi w nogę albo w głowę
Zgłoś
Avatar
sm1 2013-07-11, 12:18
dawido4891 napisał/a:

Trza było se kupić iPhone



Już wolę żeby mi nogę urwało niż używać pedalskiego gejFona
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2013-07-11, 13:25 1
To nie telefon eksplodował tylko bateria litowo-jonowa, takie rzeczy się mogą każdemu przytrafić bo te baterie właśnie to do siebie mają że byle jakie uszkodzenie może doprowadzić do wybuchu ;d
Pewnie się okaże że przed tym "wybuchem" telefon pływał przez 10 minut w wodzie i później suszyła go w mikrofalówce
Tak jak to miało miejsce rok temu przy podobnym "wybuchu".

A tak jako ciekawostkę to w Chevrolet Volt ma właśnie cały zestaw akumulatorów litowo-jonowych, powodzenia przy kolizji
Zgłoś
Avatar
Ibiki 2013-07-11, 16:40
Najprawdopodobniej byłą to nieoryginalna bateria,był już przypadek jak komuś Samsung eksplodował w kieszeni,a potem kolo sie przyznał że kupił sobie właśnie chińską "mocniejszą" baterie
Zgłoś
Avatar
links2 2013-07-11, 18:14
dawido4891 napisał/a:

Trza było se kupić iPhone



Też wybujają.
pierwszy z brzegu link
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2013-07-11, 21:57
Nie ma najlepszej części. Mianowicie ów niewiasta postanowiła po zalaniu smartfona wodą wysuszyć go w mikrofalówce, efekty są widoczne na zdjęciach

źródełko: benchmark.pl/aktualnosci/samsung-galaxy-s-iii-3-smartfon-wybuchl.html
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-07-11, 22:25
Trzyzet napisał/a:

uroki tanich litowo jonowych akumulatorów. Niestety lit w akku jest mało stabilny :/

Dlatego do swojego tela od razu kupiłem litowo-polimerową, mniejsza pojemność o jakieś 60mah (żadna różnica) ale nie pierdolnie mi w nogę albo w głowę


Buahahahaha.
Zamieniłeś niegroźną baterie na prawdziwą bombę zegarową która nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie.
Zgłoś
Avatar
gouran 2013-07-11, 23:29
rockface123 napisał/a:

dobrze że to nie była nokia 3320 bo by pół miasta rozjebało zamiast kieszeni.



Nieprawda. Powstała by czarna dziura bo energia wybuchu nie wydostała by się na zewnątrz bo nokia jest nie zniszczalna.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-07-11, 23:49
Kudkudak napisał/a:

Szajsung Sraxy SS 3


ale brylujesz na forum
Zgłoś
Avatar
Stillzaq 2013-07-12, 2:20
Czekać na akcje z Galaxy C4
Zgłoś