18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Barnellini 2020-04-06, 0:15 9
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W każdym z tych wybuchów zginął przynajmniej jeden islamski terrorysta
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Latarski 2020-04-06, 0:19
Akurat na tych filmikach nie popisali się muzycznie.
Wczoraj wrzuciłem kompilację ich najlepszych piosenek ( nasheedów), które często pojawiają się w takich filmikach.
Jest w sekcji "dokumentalne".
Zgłoś
Avatar
GoblinPL 2020-04-06, 0:38 1
Barnellini napisał/a:

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W każdym z tych wybuchów zginął przynajmniej jeden islamski terrorysta



Szczęście w nieszczesciu.Najważniejsze jest doszukiwanie się pozytywów przykładem jest właśnie taka jak twoja myśl lub coś na czasie czyli COVID-19 i nie nie jak myślicie sadole że mohery kopną w kalendarz i nie będzie komu głosować na PiS ale to że planeta złapie drugi oddech po takim bucie co przyjęła czyli srogim jak żyd kasą po napleci chociaż wsumie z tymi moherami hmmm





Krzysztof_Latarski napisał/a:

Akurat na tych filmikach nie popisali się muzycznie.
Wczoraj wrzuciłem kompilację ich najlepszych piosenek ( nasheedów), które często pojawiają się w takich filmikach.
Jest w sekcji "dokumentalne".



No Jebany alkoholik promuje swój post by parę piwek dostać XDD nie ładnie
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Latarski 2020-04-06, 0:43 1
Naprawdę się postarałem. 3 dni słuchałem playlist i wszystkie ich filmiki jakie mam na kompie, żeby to zrobić naprawdę porządnie.
Zgłoś
Avatar
matiqq 2020-04-06, 0:53 2
Jeden samobójca więcej to jeden samobójca mniej!
Zgłoś
Avatar
GoblinPL 2020-04-06, 1:38
Krzysztof_Latarski napisał/a:

Naprawdę się postarałem. 3 dni słuchałem playlist i wszystkie ich filmiki jakie mam na kompie, żeby to zrobić naprawdę porządnie.


I za to ci chwała a co do muzyki to nwm czy sie popisali czy nie dla mnie to jedno i to samo czyli chujnia poprostu taka muzyka mnie nie interesuje a jak sądzisz ze sie nie postarali to pamiętaj ze to jest tylko twoja subiektywna opinia bo to co dla kogoś jest Kozackie nie znaczy ze dla drugiego będzie a jak chcesz rozwinąć temat to dawaj PRIV nie będziemy zaśmiecać
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Latarski 2020-04-06, 1:53
Nie mogę pisać na priwie, bo jestem tu nowy.
Ale stanowczo nie zgodzę się, że ich muzyka to jedno i to samo, a zwłaszcza że chujnia.
Można się o tym przekonać w mojej składance.
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2020-04-06, 5:38 2
wypierdalać z tym, jak wrzucacie t e islamskie ścierwa to usuwajcie te ich jebane obsrane wycie z dźwięku. Rzygam tym.
Zgłoś
Avatar
plaskotek 2020-04-06, 6:39
Samobójstwo debili jedyne zastosowanie tej broni to propaganda widać ze debila brakuje podejścia zamysłu co to kurwo bomba z saletry to plac zabaw czy poligon doswiatczalny głupie debile strzelają do samolotów trzymajac karabin do góry nogami banda debili kilku morderców pod kamery i szarlatani wypaczonej wiary 0 żenada świat się
karmi nienawiścią pstryknąć palcem i znikają tylko po co
Zgłoś
Avatar
siwybis 2020-04-06, 8:58
Drugi filmik, jakieś 2:53. Orientuje się ktoś może co to za model wyrzutni?
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-04-06, 10:18
Ten z granatnikiem z pierwszego filmiku, to sie kurwa nie popisał
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-06, 10:20
nie wiem jak inni, ale ja tego wycia nie słucham
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-04-06, 14:19
siwybis napisał/a:

Drugi filmik, jakieś 2:53. Orientuje się ktoś może co to za model wyrzutni?



Najprawdopodobniej jest to szwedzki granatnik przeciwpancerny AT-4, skonstruowany i produkowany w zakładach Förenade fabriksverken (FFV).
Zgłoś
Avatar
saves 2020-04-06, 16:41
Muslimy w muslimlandach? Proszę bardzo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie