18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
tolek01 2022-03-28, 21:30 23
ja pierdole jeszcze jej cycki nie urosły a juz wciaga.. masakra
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-03-28, 22:05
wiec czekamy na wojne w brazylii, jak pokemony, złap je wszystkie, przyjmiemy wszystkich
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-03-28, 22:08 1
Obrączkę ma pewnie juz piątka dzieci. Czoko spoko ,Normalny zwierzyniec.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-03-28, 22:30 5
O, zabawne. Widziałem dzisiaj menelicę około 20lat, degeneracja w opór, twarz z tą deformacja charakterystyczną dla dzieci, których matki spożywaly alkohol w ciazy.
Widać, że ćpa coś taniego, od dawna, organizm młody to wiadomo, jeszcze nie padł, ale wyniszczony.
Co i jak długo trzeba brać, żeby było widać, że jest się mocno wyniszczonym ćpunem? 5 lat?
No więc w naszym pięknym kraju dzieci też umieją się bawić
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2022-03-28, 22:50 5
sothis napisał/a:

O, zabawne. Widziałem dzisiaj menelicę około 20lat, degeneracja w opór, twarz z tą deformacja charakterystyczną dla dzieci, których matki spożywaly alkohol w ciazy.
Widać, że ćpa coś taniego, od dawna, organizm młody to wiadomo, jeszcze nie padł, ale wyniszczony.
Co i jak długo trzeba brać, żeby było widać, że jest się mocno wyniszczonym ćpunem? 5 lat?
No więc w naszym pięknym kraju dzieci też umieją się bawić



Jak jej za rok łeb utną, to co będzie się martwić jakimś wyniszczeniem po prochach?
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-03-28, 23:05 14
tolek01 napisał/a:

ja pierdole jeszcze jej cycki nie urosły a juz wciaga.. masakra



najpierw za młodu za darmo dostaje a potem będzie ich niewolnicą... będą ją jebać a potem jak coś odpierdoli mogą ją zajebać...
oni tam są popierdoleni wielce matka boska chrześcijaństwo a potem chuj bestialstwo itp. podludzie bo zwierzęta nie są tak spierdolone
Zgłoś
Avatar
k................o 2022-03-29, 0:33 5
Narkotyki nie niszczą życia.
Testy na narkotyki już tak...
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-03-29, 7:05 1
Pewnie szkolna kreda i już gotowy filmik na tiktoka
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-03-29, 10:31
no co czego wy chcecie będzie się lepiej uczyć hyhyhyhyhyh^
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-03-29, 10:34 1
No i elegancko. Też bym chętnie coś niuchnął
Zgłoś
Avatar
BellaGrubaDupa 2022-03-29, 10:34 1
Czy tylko mi jej łeb wydaje się jakiś za duży ?
Zgłoś
Avatar
Hajzenberg 2022-03-29, 12:04 1
tolek01 napisał/a:

ja pierdole jeszcze jej cycki nie urosły a juz wciaga.. masakra



A u nas? Jeszcze jej cycki nie urosły a już harnasia smak zna u nich łatwiej o koke, a u nas o harnasia. Co kraj to oczyczaj
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-03-29, 12:10 14
Krakus36 napisał/a:

najpierw za młodu za darmo dostaje a potem będzie ich niewolnicą... będą ją jebać a potem jak coś odpierdoli mogą ją zajebać...
oni tam są popierdoleni wielce matka boska chrześcijaństwo a potem chuj bestialstwo itp. podludzie bo zwierzęta nie są tak spierdolone



Kurwa większych bredni nie słyszałem. W każdej szkole powtarzali. Pierwsza działka gratis. Nigdy za darmo narkotyków żadnych nie dostałem. Miasteczkowa legenda.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2022-03-29, 14:39 3
Bambrych napisał/a:

Kurwa większych bredni nie słyszałem. W każdej szkole powtarzali. Pierwsza działka gratis. Nigdy za darmo narkotyków żadnych nie dostałem. Miasteczkowa legenda.


a pamiętasz (chociaż jeżeli jesteś 80 to mogło cie ominąć) jazdę, oprócz 1 darmodziałki, że teraz narkotyki są naklejkach które nalepiają w różnych miejscach i jak je dotkniesz to już jesteś cpun na detoks
Zgłoś