18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kibiczuzla 2011-08-05, 13:40 3
kozakiewicz nie skakał wzwyż tylko skakał o tyczce a to są dwie różne konkurencje więc cały ten kUBA czasami też się ośmiesza, do zobaczenia bystrzaki:D
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-08-05, 14:15 4
Dziwi mnie jedno. W 2:17 typ zadaje pytanie: "Czym jest trumna w koszykówce?". No i niby wszystko w porządku, ale pyta gościa, który ma koszulkę 76ers, który odpowiedzi naturalnie nie zna...

I teraz moje pytanie. Debil, czy pierdolony pozer? A może jedno i drugie?
Zgłoś
Avatar
atr 2011-08-05, 14:53 1
blondi strasznie tępa ale jebałbym
Zgłoś
Avatar
Szczygiel 2011-08-05, 15:21
haha nie wie co to trumna a ma koszulke jakiejs druzyny amerykanskiej
Zgłoś
Avatar
Dawkaman 2011-08-05, 16:07
kurwa skad on bierze tych jebanych tepakow ;o
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-08-05, 16:48 1
weźcie te wszystkie filmiki z matura to chuj, krytyk, pyta i co tam jeszcze jest takie gówniane. Wyślijcie to do afryki, głodne dzieci na pewno się ucieszą z takiej porcji sucharów. Ewentualnie można je zrzucić gdzieś gdzie jest powódź, te filmy są tak suche, że cała wodą wsiąknie bardzo szybko i po powodzi.
Zgłoś
Avatar
edge 2011-08-05, 16:50 2
Nagrywać gówno 42 razy...Mają krzepę i samozaparcie chłopaki.
Zgłoś
Avatar
trauma 2011-08-05, 17:06
Nie dam rady całości obejrzeć, bo muszę się spieszyć na lekcje rakietnictwa.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-08-05, 17:18 3
juz mnie ten typ wkurwia. kreci sie po gdansku pod jakas szkola turystyki i hotelarstwa czy gdziekolwiek indziej gdzie jest duze stezenie debili i zaczepia ludzi, po ktorych widac ze maja problem nawet z ogarnieciem instrukcji obslugi czajnika. zapraszam pod gumed albo jakis lepszy wydzial ug z tymi infantylnymi pytaniami. wielka sztuka robic idiotow z idiotow. niech porozmawia z ludzmi na poziomie to wtedy w jego programie bedzie tylko jeden kretyn
Zgłoś
Avatar
trauma 2011-08-05, 17:51 1
jatsko napisał/a:

zapraszam pod gumed



Ta od rakietnictwa jest z GUMedu z farmacji z mojego roku, więc tu akurat dałeś zły przykład. Nawet wśród ludzi, którzy w przyszłości będą odpowiedzialni za czyjeś zdrowie zdarzają się idioci. Poza tym on zazwyczaj stoi na molo, na starówce albo przy Wrzeszcz PKP, a szkoła lansu i baunsu to jednak kawałek dalej
Zgłoś
Avatar
Xayrax 2011-08-05, 21:22
Stawiam Piwo Kuba ma taką samą koszulkę jak ja ;D
Zgłoś
Avatar
Colossus 2011-08-05, 21:29 2
Chyba nie jestem na bieżąco, kiedy wprowadzili maturę z WF-u ?
Zgłoś
Avatar
edge 2011-08-05, 21:56
Xayrax napisał/a:

Stawiam Piwo Kuba ma taką samą koszulkę jak ja ;D



Jest się czym chwalić. Pochwal się jeszcze, że miałeś murzyńskiego kutasa w dupie jak pedały z usa.
Zgłoś
Avatar
j................o 2011-08-06, 0:14
trauma napisał/a:



Ta od rakietnictwa jest z GUMedu z farmacji z mojego roku, więc tu akurat dałeś zły przykład. Nawet wśród ludzi, którzy w przyszłości będą odpowiedzialni za czyjeś zdrowie zdarzają się idioci. Poza tym on zazwyczaj stoi na molo, na starówce albo przy Wrzeszcz PKP, a szkoła lansu i baunsu to jednak kawałek dalej



w sumie to ode mnie z roku z leku tez wystapily 2 osoby, bodajze w odcinku o prl, ale one i tak mialy juz zszargana opinie, wiec bylo z nich troche wiecej beki niz zwykle , niemniej jednak potwierdza sie tylko moja teoria ze dobierane sa osoby ogarniajace jak najmniej
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-06, 11:18
Wkurwiają mnie już te teksty o maturze z WF. Matura - nazywana inaczej EGZAMINEM DOJRZAŁOŚCI - oznacza, że człowiek na tym etapie edukacji powinien być przygotowany do życia w społeczeństwie.

Osobiście uważam, że autorzy tego cyklu celowo wybierają same debilne odpowiedzi - ten Naród nie jest aż tak durny. Może i głupio robię ale nadal w to wierzę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie