18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:18
Wychowanie syna na artystę
ASAKKU • 2014-04-30, 19:05
Ojciec starający się wykrzesać z syna artystyczne zdolności:
- William Shakespeare palił opium i zobacz jakie wielkie dzieła pisał.
Kurt Cobain szprycował się heroiną po kablach i tworzył wspaniałą muzykę.
A ty kurwa nawet butaprenu nie chcesz powąchać...
Zgłoś
Avatar
krystiann90 2014-04-30, 21:23 10
Zaraz sie zacznie...
Zgłoś
Avatar
Piotruc 2014-04-30, 21:26
Cobain to gowniany przyklad, jak i jego muza, nie zrobil totalnie nic o jakis walorach muzycznych, przypuszczam ze gdyby zyl juz nikt by o nim nie wspomnial to smao tyczy magika, ale to ze ich cpansko doprowadzilo do samobojstw, i wlasnie tu jest ich wspanialosc, bo gdyby nie to nikt by o nich juz dawno nie pamietal ;P ale jebac to!!! wracajac do zartu to piwa bym nie dal, sredniawka, sadoli nei zadowolisz tak latwo ;P
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-04-30, 21:36 5
Piotruc napisał/a:

Cobain to gowniany przyklad, jak i jego muza, nie zrobil totalnie nic o jakis walorach muzycznych, przypuszczam ze gdyby zyl juz nikt by o nim nie wspomnial to smao tyczy magika, ale to ze ich cpansko doprowadzilo do samobojstw, i wlasnie tu jest ich wspanialosc, bo gdyby nie to nikt by o nich juz dawno nie pamietal ;P ale jebac to!!! wracajac do zartu to piwa bym nie dal, sredniawka, sadoli nei zadowolisz tak latwo ;P



Masz niecały tydzień stażu i już się uważasz za naturalnego "sadola"...
Ale odnosząc się do twoich bzdur wyjebanych w kosmos... Kurt vel Strzelba, niestety miał sposo dobrych kawałków, w których nie chodziło o zajebiste riffy i wyjebane w kosmos solówki, tylko to "coś" co sprawia, że z 4 akordów i kilku slidów jest hit, który po latach ludzie grają na swoich wiosłach jak się uczą szarpania...
Z kolei jaśnie olimpijczyk z blokowisk też miał niestety zajebisty hicior jakim jest i jeszcze długo będzie "Jestem bogiem"... Choć nie trawię obecnego polskiego quasirapu, to daję ukłon temu kawałkowi...

Reasumując moje niekoniecznie składne wywody... Murzyński chuj ci w dupę za brak jakiegokolwiek gustu muzycznego...
Zgłoś
Avatar
Piotruc 2014-04-30, 21:59 1
ASAKKU
co Ty wiesz o moim guscie? to jest raz, dwa nawet w polskim rapie sa setki kawalkow bijacych migika na glowe, ale ich nie uslyszysz dopuki ich autor nie jebnie z 10 pietra morda o kraweznik, a co brzedkania kurta to dlaczego sie uczą grac jego piosenek poczatkujacy, bo to najlatwiejsze gowno jakie mozna zagrac na gitarze, a brzmi to racja, nie odbieram mu jego legendy, w nirvanie umial grac tylko i wylacznie perkusista, reszta cpunow sie z nim zamknela w garazu i stali sie legenda, ok zgoda, ale ich tworczosc nie ma nic do przykladu jakiego kolwiek artyzmu, a to chcial przekazac autor tego suchara.
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-04-30, 22:45 1
A Magik wcierał sobie marihuane w pięty i zobaczcie jakie gówno tworzył. A Wy dalej pierdolta, że to takie zajebiste
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-04-30, 22:57 1
To magik nie żyje?! o.O
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-04-30, 23:23
Cytat:

po latach ludzie grają na swoich wiosłach jak się uczą szarpania...


To zależy od gustu, bo np jak ja zaczynałem brzdąkać to już wolałem grać "pajączki" i skalę durową niż te hity sortu Nirvany. Przynajmniej jakiś progress był.
Zgłoś
Avatar
akwamarynarz 2014-04-30, 23:23
Piotruc napisał/a:


"dopuki" "jakiego kolwiek"



Co jest strażnicy rodzimego języka już śpią?

Mam jeszcze pytanie grasz Ty wgl na gitarze , że wiesz co jest łatwe a co nie?
Zgłoś
Avatar
asior34 2014-04-30, 23:26
Fakt, ze narkotyki stymuluja do tworzenia dobrych rzeczy, ale tylko kurwa inteligentynch ludzi, a nie debili co cpaja, zeby cpac :x
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2014-05-01, 0:05
@asior34 Inteligentni ludzie nie potrzebują ćpańska, żeby tworzyć dobre rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Piotruc 2014-05-01, 0:42 1
akwamarynarz napisał/a:



Mam jeszcze pytanie grasz Ty wgl na gitarze , że wiesz co jest łatwe a co nie?



tak gram, moze wirtuozem nie jestem, ale nirvana napewno tez nie byla. Kurt gral na poziomie kazdego harcerza przy ognisku. tylko on samobojstwem zasluzyl sobie na legende, a ten harcerz jedynie by zasluzyl na kielbaske drucha nekrofila. uwierzcie za kazdy taki przychlast by to zagral, moze nie dalby rady gdyby byl gluchy lub nie mial rak. dlatego stwierdzam tylko fakt ze bardzo niszowy przyklad ;P
Zgłoś
Avatar
Rihard 2014-05-01, 23:16
A Magik palił zielsko i jest jednym z najlepszych skoczków zaraz koło Małysza.
Zgłoś
Avatar
Dawidoxxl 2014-05-05, 14:05
już wiem jak wychowywać moją chrześnicę
Zgłoś