18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
Bartooo 2013-03-25, 9:58 2
Jesteś w chuj mądry stając tak blisko holownika .
Jakby linka pierdolnęła to nie zdążyłbyś się nawet zesrać a głowa leżałaby już obok Twoich stóp .
Zgłoś
Avatar
intoksynator 2013-03-25, 10:00
UWAGA
Brak Akcji !!
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2013-03-25, 10:01
Reklamowanie własnych usług legalne na sadolu?
Zgłoś
Avatar
disconec7 2013-03-25, 10:41
Nagrywałeś to stojąc jak kołek.. jakbyś nigdy samochodu nie widział.
Jak Coś na sygnale po miście leci to również lecisz to nakręcić ? <pojebane>
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-03-25, 10:47 3
B-B napisał/a:



Zimowe opony w ciężarówce ...


A nie?
opony.com.pl/artykul/nowe-opony-goodyear-do-ciezarowek-i-autobusow/?id=834
Wpisz swój prawdziwy wiek i wracaj do odrabiania lekcji
Zgłoś
Avatar
DFM 2013-03-25, 11:03
Kurwa gościu sobie reklamę robi a Wy nic
Zgłoś
Avatar
I_am_what_I_am 2013-03-25, 11:08
już myślałem ze od razu chcą ciągnik z naczepą wyciągnąć
Zgłoś
Avatar
JerkItOut 2013-03-25, 11:20
czekałem do końca aż coś pierdolnie.. zawiodłem się
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-03-25, 13:34
@Dafid: Gówno się znasz, a wypowiadasz. W "Tirach" używa się opon uniwersalnych - całorocznych, głównie ze względu na to że byłoby to duże wyzwanie logistyczne i ekonomiczne aby zmieniać 2x w roku opony.
A taka opona też nie jest tania.
Zgłoś
Avatar
Techron 2013-03-25, 17:36
@Malix: Mój ojciec jeździ ciężarówkami od prawie 30 lat i czym nie jeździł - zmieniał opony na zimowe. Inna sprawa z naczepami. Ostatnio jak był, to bluzgał na właściciela tej co miał ze sobą, bo miała letnie (nie wiem jak wygląda sprawa opon w naczepach/przyczepach) i dzięki temu mało w rowie nie zaparkował.

Za filmik piwko, bo zajebisty holownik.
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-03-25, 20:35
Malix napisał/a:

@Dafid: Gówno się znasz, a wypowiadasz. W "Tirach" używa się opon uniwersalnych - całorocznych, głównie ze względu na to że byłoby to duże wyzwanie logistyczne i ekonomiczne aby zmieniać 2x w roku opony.
A taka opona też nie jest tania.


Znam się na tyle, że nie raz stałem za takim pajacem co utknął pod górkę bo prawko zrobił za loda i w dupie ma wszystkich innych poza sobą. Raz nawet taki cwel złożył się w pół i zaczął staczać się z górki.
W dupie mam ekonomię, w całej europie TIRy jeżdżą na zimowych oponach i jakoś ich na to stać, tylko u nas znajdują się tacy popierdoleńcy co mówią, że ekonomia to podstawa a w razie czego trzeba walić w osobówkę żeby nie uszkodzić ładunku.
Przez takich niedorobów jak ty i ten B-B, którzy wiedzę czerpią z "Życia na gorąco" i tego co w gimnazjalnej ławce usłyszeli jazda po naszych drogach daje normalnym ludziom większy zastrzyk adrenaliny niż skok ze spadochronem!
Jeżeli z Ciebie taka oszczędna bestia to polecam brawurową jazdę Golfem za kasę rodziców bez zapiętych pasów i jazdę chińskim skuterem bez kasku bo po co w to inwestować! Może kiedyś uda Ci się w końcu zrobić prawko i życzę Ci z całego mojego serduszka, żeby taki TIR w Ciebie przypierdolił i mam nadzieję, że będziesz jechał z B-B i przypierdolicie tak, że ten rumun, turek czy inny ciapaty też zostaną wyeliminowani ze zdrowego społeczeństwa
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-25, 21:25
Dafid napisał/a:


Znam się na tyle, że nie raz stałem za takim pajacem co utknął pod górkę bo prawko zrobił za loda i w dupie ma wszystkich innych poza sobą. Raz nawet taki cwel złożył się w pół i zaczął staczać się z górki.
W dupie mam ekonomię, w całej europie TIRy jeżdżą na zimowych oponach i jakoś ich na to stać, tylko u nas znajdują się tacy popierdoleńcy co mówią, że ekonomia to podstawa a w razie czego trzeba walić w osobówkę żeby nie uszkodzić ładunku.
Przez takich niedorobów jak ty i ten B-B, którzy wiedzę czerpią z "Życia na gorąco" i tego co w gimnazjalnej ławce usłyszeli jazda po naszych drogach daje normalnym ludziom większy zastrzyk adrenaliny niż skok ze spadochronem!
Jeżeli z Ciebie taka oszczędna bestia to polecam brawurową jazdę Golfem za kasę rodziców bez zapiętych pasów i jazdę chińskim skuterem bez kasku bo po co w to inwestować! Może kiedyś uda Ci się w końcu zrobić prawko i życzę Ci z całego mojego serduszka, żeby taki TIR w Ciebie przypierdolił i mam nadzieję, że będziesz jechał z B-B i przypierdolicie tak, że ten rumun, turek czy inny ciapaty też zostaną wyeliminowani ze zdrowego społeczeństwa



Jestes kurwa kretynem i tyle !
(lat mam tyle ile jest napisane)
Cała europa jeździ na zimówkach tak ? W ciężarówkach ? Ty poważnie jesteś popierdolony !
Do tego powiedz mi "znawco" co zmieni opona zimowa w zestawie pod górę który ma na ogonie 20 ton ? wytłumacz mi to kurwa mać ! To właśnie tacy jak ty zrobili prawko za loda auto od tatusia dostali też za loda i wielcy znawcy kurwa mać !
Jak ktoś napisał wyżej ciężarówki jeżdżą na CAŁOROCZNYCH i nie dla tego że to tańsze tylko dla tego że taki zestaw to nie twój zajebany golf III ! Tam opony zachwiją się inaczej i mają inne zadanie ! Ale ty chyba tego nigdy nie zrozumiesz !
ps. Tak dla twojej wiadomości, jestem kierowcą.
Wsiądź do czegoś cięższego od golfa to pogadamy kretynie.
ps2.A ja mam nadzieje żę kiedyś cie spotkam wyprzedzającego na zakręcie "miszczu" i się akurat na mojego Mańka nadziejesz. Przynajmniej wyrwę chwasta.
Kurwa mać znawca wagi ciężkiej po oglądnięciu "faktów" w TVN ... Pies cie jebał gówniarzu.
Zgłoś