18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-10-28, 11:12 2
SupremeLeader napisał/a:

Taaa, jeszcze całkiem niedawno wręcz emanowałeś tym "dystansem"


Tobie by się zdecydowanie przydał bo spinasz dupsko o byle gówno jak ja wcześniej.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-10-28, 11:24 3
Jesse.Pinkman napisał/a:

Tobie by się zdecydowanie przydał bo spinasz dupsko o byle gówno jak ja wcześniej.



A gdzie ty tu widzisz spinanie dupska? Zapytałem tylko skąd ta nagła zmiana frontu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-28, 12:00 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

@up Troszkę więcej dystansu, pewnie nawet sam hal postawi za to piwko. Wrzuciliśmy na luz i Wam polecam to samo


A mi tam nie przeszkadza że halmanowi mu ciśnie. Tylko nie rozumiem po co taki głupi opis, że to halman czy jesse. Jeszcze jakby to miało coś wspólnego z motopizdami to bym może zrozumiał odwołanie, ale tak to bez sensu opis, i takie jakieś lansowanie się na kimś. Ale w sumie mam to w dupie.

sothis napisał/a:

Janlew, obrońca Halmana
Hal, współczuję. Jakby mnie zaczął 'bronić' Janek, to poczułbym się dziwnie i poważnie przemyślał moje życie


W dupie mam bronienie kogokolwiek. No może w twojej obrnie bym coś napisał żebyś faktycznie życie przemyślał, ale za bardzo nikim dla mnie jesteś i za bardzo mam cię w dupie, żeby to czynić.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-10-28, 12:27 1
janlew napisał/a:

A mi tam nie przeszkadza że halmanowi mu ciśnie. Tylko nie rozumiem po co taki głupi opis, że to halman czy jesse. Jeszcze jakby to miało coś wspólnego z motopizdami to bym może zrozumiał odwołanie, ale tak to bez sensu opis, i takie jakieś lansowanie się na kimś. Ale w sumie mam to w dupie.
W dupie mam bronienie kogokolwiek. No może w twojej obrnie bym coś napisał żebyś faktycznie życie przemyślał, ale za bardzo nikim dla mnie jesteś i za bardzo mam cię w dupie, żeby to czynić.



Szczęśliwie skręcam bardziej w stronę makiawelizmu niż nihilizmu, nie mogę Ci więc odpisać ze twoje życie jest dla mnie bez znaczenia. Są takie formy zdziwaczenia, że ich obserwacja jest wartościowa
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-28, 12:42 3
SupremeLeader napisał/a:

Jak wy sobie z dziubkow wyjadacie i to u anosy pod filmikiem. Taka... paczka starych dobrych znajomych, jak uroczo. Topór wojenny zakopany czy tylko naostrzony i ukryty, co by go znienacka w plecy wpierdolic? Tylko pytam, bo nie śledziłem najnowszych odcinków tego sitcomu.



Podobno obie ekipy rywalizują o zakwalifikowanie się do programu "wyremontujemy twoją piwnicę"
Zgłoś
Avatar
cazio 2021-10-28, 12:53
No i dobrze, jak to mówił (były) prezydent „zgoda buduje niezgoda rujnuje”. Jeszcze miesiąc temu by było „aaaa Halman parówo nie złapałeś kury”!
A teraz: kultura jak w operze. Społeczność sadisticu dojrzewa…
Zgłoś
Avatar
madufo 2021-10-28, 12:58 1
jak Halman spędza czas wolny to było ostatnio na Hardzie jak gosciu na noge od krzesła siadał pierścieniem.
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-10-28, 13:06
sothis napisał/a:

Szczęśliwie skręcam bardziej w stronę makiawelizmu niż nihilizmu, nie mogę Ci więc odpisać ze twoje życie jest dla mnie bez znaczenia. Są takie formy zdziwaczenia, że ich obserwacja jest wartościowa



oho mamy tu kogoś z rządu, zapamiętam sobie Twój nick i będę czekał na dalsze niusy
Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2021-10-28, 13:10
Kurwa na Wiochę takie gowno a nie tu - co za jełop to wstawił?!
Zgłoś
Avatar
trytodie 2021-10-28, 13:32 1
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Kurwa na Wiochę takie gowno a nie tu - co za jełop to wstawił?!



Jak już to jełopka!
Bez urazy Anosa
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2021-10-28, 14:14 2
TRex goni najbliższego genetycznie ziomala
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2021-10-28, 14:22
Polacco Sivusco napisał/a:

TRex goni najbliższego genetycznie ziomala



Suma wszystkich strachów
Zgłoś
Avatar
Anosa20 2021-10-28, 14:37
jozue napisał/a:

każdy wie że spędza czas wolny razem z tobą



Wspólnie ganiamy kury w kostiumach dinozaura.
Zgłoś
Avatar
Reseller 2021-10-28, 15:23 3
Kurwa, bo się zgrzygam, pinkman przestań być lizodupem
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-10-28, 18:58
Jesse.Pinkman napisał/a:

@up Troszkę więcej dystansu, pewnie nawet sam hal postawi za to piwko. Wrzuciliśmy na luz i Wam polecam to samo


Halman napisał/a:

, oczywiście że dałem, dlaczego miałbym nie dać skoro się autentycznie uśmiechnąłem...



Kiedy bedziecie se kutasy na hardzie obcinać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie