18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
Rura Bomber 2010-09-04, 13:40
Up Cieszę się Twoim szczęściem...
Zgłoś
Avatar
arachnia 2010-09-04, 15:47 3
bartMFK napisał/a:

... a że jeździ bez kasku, cóż, taki ma styl, jego życie, jego sprawa. aha, no i właśnie żadnego kalectwa, złamania kręgosłupa czy czegoś innego co tu wymyślacie nie doznał

znajcy, kurwa jego mac, heheeheheh

długo bym mógł jeszcze wymieniac. mam tylko prośbę, nie znacie się, to nie pierdolcie głupot. przedobrzył, to przedobrzył, a wy dewocje siejecie



Wez pod uwage (znawco). ze jesli, ten Pan jest znany i pewnie podziwiany to tym bardziej powinien byc ubrany (najmarniej w kask), zamiast lansowac sie. Jego styl podchwytują gówniarze i biora od niego fantastyczny przykład p.t "kask jest dla lamerów". Tym bardziej jesli sa to oficjalne zawody to nie powini w takim stroju dopuszczac do wystepu.
Zgłoś
Avatar
lg0r 2010-09-04, 15:50
bartekjakistam
fuck u 2!
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2010-09-04, 16:39
arachnia napisał/a:



Wez pod uwage (znawco). ze jesli, ten Pan jest znany i pewnie podziwiany to tym bardziej powinien byc ubrany (najmarniej w kask), zamiast lansowac sie. Jego styl podchwytują gówniarze i biora od niego fantastyczny przykład p.t "kask jest dla lamerów". Tym bardziej jesli sa to oficjalne zawody to nie powini w takim stroju dopuszczac do wystepu.



czy to jest forum dla ministrantów czy sadistic? moralizatorka jak byście spod krzyża prosto przylecieli. jakieś dawanie przykładu czy coś, ręce opadają

nikt nie twierdzi, że kask jest dla "lamerów", tylko moja droga po co komuś nakazywać coś, czego sam nie popierasz? stunterzy, z resztą tak samo jak zawodnicy fmx mają w dupie konwenanse, bo to w większości hardcorowcy, a nie pierdołowaci atleci

Igor, ja również U2 nie lubię, więc rzeczywiście fuck u 2
Zgłoś
Avatar
Rura Bomber 2010-09-04, 17:29
bartMFK napisał/a:



czy to jest forum dla ministrantów czy sadistic? moralizatorka jak byście spod krzyża prosto przylecieli. jakieś dawanie przykładu czy coś, ręce opadają

nikt nie twierdzi, że kask jest dla "lamerów", tylko moja droga po co komuś nakazywać coś, czego sam nie popierasz? stunterzy, z resztą tak samo jak zawodnicy fmx mają w dupie konwenanse, bo to w większości hardcorowcy, a nie pierdołowaci atleci



Kolego, pierdolisz trzy po trzy. Tego czy mają w dupie konwenanse nie możesz być pewien, bo zapewne każdego z osobna o zdanie nie pytałeś i na pewno nie są aż takimi "hardkorowcami" żeby nie dbać o swoje życie. Co do atletów to miałeś w ogóle do czynienia z osobami zawodowo uprawiającymi sport ? Chciałem jeszcze dodać, że wiek zobowiązuje przynajmniej do stawiania dużych liter na początku zdania.
Zgłoś
Avatar
Porost 2010-09-04, 18:36
na Yt wpiszcie sobie to : introducing "Legz" the inspirational stunt rider

Tacy jak on są dla mnie wzorem . Ponieważ pasja i zamiłowanie przezwycięży wszystkie przeciwności losu ...
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2010-09-04, 19:03
Rura Bomber napisał/a:



Kolego, pierdolisz trzy po trzy. Tego czy mają w dupie konwenanse nie możesz być pewien, bo zapewne każdego z osobna o zdanie nie pytałeś i na pewno nie są aż takimi "hardkorowcami" żeby nie dbać o swoje życie. Co do atletów to miałeś w ogóle do czynienia z osobami zawodowo uprawiającymi sport ? Chciałem jeszcze dodać, że wiek zobowiązuje przynajmniej do stawiania dużych liter na początku zdania.


akurat środowisko stunterskie znam na tyle, że możesz byc pewien, że w 90% srają na konwenans. tak, większośc z nich jest takimi hardcorowcami i chętnie mogę ci opowiedziec kilka historii potwierdzających moje twierdzenia.

napisałem pierdołowaci atleci nie w sensie, że każdy atleta jest pierdołą, bo to było by uogólnienie graniczące z pierdoleniem. chodziło mi o tych zniewieściałych, co to symulują na boiskach kontuzje i takie tam. nie odnoszę się do wszystkich

no a z tym pisaniem dużych liter, to to jest internet. nie wypracowanie, podanie, artykuł czy recenzja, tylko post na forum. więc nie chce mi się zaczynac zdań z dużych liter, z przyzwyczajenia
Zgłoś
Avatar
DMN 2010-09-04, 20:08
bartMFK napisał/a:


akurat środowisko stunterskie znam na tyle


joooł joooł jooł mogę być twoim kolegą, wkręcisz mnie?

Napisz jakiś referacik, przeczytaj kolegom z klasy na godzinie wychowawczej, pokaż im jak sie jeździ skuterem bez trzymanki, na pewno im zaimponujesz a tutaj już sobie odpuść.
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2010-09-04, 20:42 1
DMN napisał/a:


joooł joooł jooł mogę być twoim kolegą, wkręcisz mnie?

Napisz jakiś referacik, przeczytaj kolegom z klasy na godzinie wychowawczej, pokaż im jak sie jeździ skuterem bez trzymanki, na pewno im zaimponujesz a tutaj już sobie odpuść.



jak mógłbyś zauważyć w innych tematach się za bardzo nei udzielam, bo wychodzę z założenia, że nie pieprze o tym o czym nie mam pojęcia. akurat tutaj znam sytuację, więc się wypowiadam. to jest tak proste jak to, że moim kolegą na pewno nie zaostaniesz, za bardzo śledziem zalatujesz

szkołę już dawno skończyłem, skutera w życiu nie miałem. nikomu nie chce imponowac, tylko jak widzę, że ktoś się wypowiada na temat o którym nie ma pojęcia, to dorzucę swoje trzy grosze.

jaki to off-topic? jak film o stunterze to i rozmowa na ich temat

ja wiem, ze ty byś chciał żebym był pryszczatym okularnikiem, co motocykl na jednym kole tylko w internecie widział. jednak niestety, peszek
Zgłoś
Avatar
Rura Bomber 2010-09-05, 11:00
bartMFK napisał/a:


akurat środowisko stunterskie znam na tyle, że możesz byc pewien, że w 90% srają na konwenans. tak, większośc z nich jest takimi hardcorowcami i chętnie mogę ci opowiedziec kilka historii potwierdzających moje twierdzenia.

napisałem pierdołowaci atleci nie w sensie, że każdy atleta jest pierdołą, bo to było by uogólnienie graniczące z pierdoleniem. chodziło mi o tych zniewieściałych, co to symulują na boiskach kontuzje i takie tam. nie odnoszę się do wszystkich

no a z tym pisaniem dużych liter, to to jest internet. nie wypracowanie, podanie, artykuł czy recenzja, tylko post na forum. więc nie chce mi się zaczynac zdań z dużych liter, z przyzwyczajenia



Czy internet zwalnia od poprawnego wypowiadania się? Zakładam, że te 90% hardkorowych riderów to pięć osób z Twojej 6 osobowej paczki uprawiających stunt MZ. Jeżeli możesz to przytocz nam
Cytat:

kilka historii potwierdzających moje twierdzenia

Zgłoś
Avatar
bartMFK 2010-09-05, 15:52
Rura Bomber napisał/a:



Czy internet zwalnia od poprawnego wypowiadania się? Zakładam, że te 90% hardkorowych riderów to pięć osób z Twojej 6 osobowej paczki uprawiających stunt MZ. Jeżeli możesz to przytocz nam


akurat stunt na MZkach w wykonaniu Zoltana czy Kratkyego to jest coś czego twój łepek nie potrafi sobie wyobrazić, to taka mała dygresja.

5 to nie jest 90% z sześciu, jak już taki jesteś dokładny, internet nie zwalnia od poprawnego rachowania. co do opowieści czy potwierdzenia tego co wiem, mogę ci to wszystko udowodnic w rozmowie w cztery oczy i nie chodzi mi tu o napierdalanie się. nie chce mi się napinac przez internet i udowadniac czegoś, czego nie muszę. więc jak masz potrzebę dowiedzenia się czegoś, zapraszam do Lublina czy Warszawy

nawet mogę ci przedstawic fragmenty pracy magisterskiej w tym temacie
Zgłoś
Avatar
Rura Bomber 2010-09-05, 16:13
@bartMFK muszę przyznać, że teraz zwątpiłem w swoją rację Jeżeli chodzi o odwiedziny to w niedługim czasie mam zamiar nawiedzić stolicę, jeżeli nie zapomnę dam znać na PW.
Zgłoś
Avatar
bartMFK 2010-09-05, 18:28
ja od października jestem w wwa, więc zapraszam
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-09-05, 18:31
Słodko panowie, reszte załatwcie sobie już na PW.
Zgłoś