18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Widziałaś gdzieś nóż zgłoszony przez SkoPio1
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Limpid 2024-06-02, 22:58
Było już kiedyś ale warto obejrzeć drugi raz
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-06-02, 22:59 1
da się z tym żyć. Ludzie w głowie mają znacznie gorsze rzeczy, np. lewacką ideologię
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-06-02, 23:13
Tylko nie mogę tego znaleźć
Zgłoś
Avatar
b................e 2024-06-02, 23:13
bleblebator1 napisał/a:

da się z tym żyć. Ludzie w głowie mają znacznie gorsze rzeczy, np. lewacką ideologię



prawicowa ideologia też najlepsza nie jest. Biegacie do kosciola co niedziele bez zadnego fizycznego dowodu ze to jest prawdą co oni tam gadaja a przy tym jeszcze dajecie robic sie na kase
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-06-02, 23:22 1
Żadna ideologia nie jest dobra czy lewacka, czy prawiczkowa czy też centrystyczna. Szkoda tracic życie na głupoty wymyślone przez bogatych ludzi by biedni dawali pieniądze bogatym
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-06-02, 23:22 1
brede napisał/a:

prawicowa ideologia też najlepsza nie jest. Biegacie do kosciola co niedziele bez zadnego fizycznego dowodu ze to jest prawdą co oni tam gadaja a przy tym jeszcze dajecie robic sie na kase



co prawda jestem ateistą, ale i tak uważam że lepiej biegać do kościoła niż paradować z kutasem na czole na paradzie lgbt
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-02, 23:34
sadistic.pl/widzialas-gdzies-noz-vt319322.htm
Zgłoś
Avatar
b................e 2024-06-02, 23:42
bleblebator1 napisał/a:

co prawda jestem ateistą, ale i tak uważam że lepiej biegać do kościoła niż paradować z kutasem na czole na paradzie lgbt



Ja uważam ze jak chce ktos chodzić z kutasem na głowie to jego sprawa i jego czas. Nikomu krzywdy nie robi. I ogolnie mam wywalone w parady i kosciol nie chodze tu i tu bo to nie moje klimaty ale nienawidzę jak ktos na portalu nie związanym z polityką wyjezdza z tekstami politycznymi . Tak jak w twoim przypadku
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-06-03, 7:53
brede napisał/a:

Ja uważam ze jak chce ktos chodzić z kutasem na głowie to jego sprawa i jego czas. Nikomu krzywdy nie robi. I ogolnie mam wywalone w parady i kosciol nie chodze tu i tu bo to nie moje klimaty ale nienawidzę jak ktos na portalu nie związanym z polityką wyjezdza z tekstami politycznymi . Tak jak w twoim przypadku



to je sadol, a nie kółko poprawności politycznej woke sroke
Zgłoś