18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
bezrobotny_alkoholik 2014-02-22, 20:42 7

tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-02-22, 21:01 1
Nom zajebisty tłunik jak bez niego jest już ciszej
Zgłoś
Avatar
dmned 2014-02-22, 21:10
sąsiedzi by mnie chyba zatłukli
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2014-02-22, 21:13
70-80zł + koszt przesyłki, ale za to jaki szacun na wsi
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-02-22, 21:24
Kolejne co obok gownianych chinskich skuterkow z tesco moze wkurwiac w niedzielny poranek
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2014-02-22, 21:45 1
NieWiemZeWiem napisał/a:

fajne ale tak z drugiej strony, hamerykańce wszystko wymyślą, żeby mieć kase


polacy wymyślą wszystko aby nic nie robić
Zgłoś
Avatar
MadFollower 2014-02-22, 22:09
Ja peirdole, czego to ludzie nie wymysla. Nam za bajtla na placu starczyla plastikwoa butelka wsadzona gdzies tam w tylnie kolo i byla jazda jak na motorze
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-23, 1:24 2
Bez sensu, 100 razy lepszy efekt da co dzieciaki robia od pokoleń butelka między oponę a ramę albo opakowanie po jogurcie.
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-02-23, 1:46
@MudPie
Widać że młody jesteś bo pierdolisz o butelkach od pokoleń. To wasze pokolenie wkłada butelki gdzie popadnie. Za naszych czasów nie było plastikowych butelek a co dopiero pokolenia wstecz. Napoje były w szklanych butelkach. Można było kupić wodę z saturatora w szklance. Potem w sklepach pojawiły się napoje w woreczkach + słomka do tego. Więc nie pierdol o pokoleniach. Myślisz że butelki PET przed Chrystusem powstały?
Nasze pokolenie nie miało butelek. Musieliśmy spinką do bielizny kawałek opakowania od serka homogenizowanego do ramy przyczepiać. A co było przed nami to nie wiem.
Zgłoś
Avatar
lexusx 2014-02-23, 2:32
@andyq
jeszcze patyczki od lodów się stosowało.
Zgłoś
Avatar
SYSTEM_SHOCKGEN 2014-02-23, 2:51
Pieprzyć takie wynalazki, rolka po srajtaśmie i rura
Zgłoś
Avatar
Seta666 2014-02-23, 3:33
Tak to potrzebne jak komor tusk i kaczka
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-23, 3:46 1
andyq napisał/a:

@MudPie
Widać że młody jesteś bo pierdolisz o butelkach od pokoleń. To wasze pokolenie wkłada butelki gdzie popadnie. Za naszych czasów nie było plastikowych butelek a co dopiero pokolenia wstecz. Napoje były w szklanych butelkach. Można było kupić wodę z saturatora w szklance. Potem w sklepach pojawiły się napoje w woreczkach + słomka do tego. Więc nie pierdol o pokoleniach. Myślisz że butelki PET przed Chrystusem powstały?
Nasze pokolenie nie miało butelek. Musieliśmy spinką do bielizny kawałek opakowania od serka homogenizowanego do ramy przyczepiać. A co było przed nami to nie wiem.



Jeżeli ja byłem mały i się tak robiło, później byłem nastolatkiem i dzieci też tak robiły i teraz jestem dorosły i dzieci dalej tak robią to chyba można mówić o pokoleniach ? I nie porównuj osób spędzających dzieciństwo w latach 90 do osób spędzający dzieciństwo w latach 00, gdyż różnica jest, aż tak olbrzymia! z tego co obserwuję. Nie wiem jak inni ale dla mnie różnice w zachowaniach czy charakterze są już rozpoznawalne przy różnicy w wieku 2 lata. Także wrzucanie wszystkich któzi są młodsi od Ciebie do jednego wora jest sporym nie taktem. Pije do tego wsadzania butelek. Jak miałem naście lat to 99% procent dziewczyn nie wiedziała nawet co to jest sperma i nikt się w takim wieku nie pieprzył i o tym nie myślał, a teraz co nasta dziewczyna w wieku 14-15 lat ma bogatsze życie erotyczne niż nie jeden dorosły.
Wypraszam sobie takie nietrafione aluzje bo są nieprawdą, mylisz się bardzo.

andyq napisał/a:

@MudPie
Myślisz że butelki PET przed Chrystusem powstały?


Żeby zaspokoić Twoją ciekawość, rozważając aspekt czysto psychologiczny, i okres kiedy człowiek już był w stanie zapamiętywać to dla mnie plastikowe butelki były od zawsze, na początku mieszały się ze szklanymi, pamiętam mleka w szklanych czy wszelakie wody czy orenżady ale i w tym samym okresie były i plastiki, więc z mojego punktu widzenia nie zauważam faktu w luźnym wyrażaniu opinii jakoby ich nie było, gdyż nie zebrałem takich informacji doświadczalnie, a przez odniesienie się do historii, a takie dane w naszym mózgu mają niższy priorytet. Gdyż nasze zapamiętywanie odbywa się na doświadczeniach, kojarzeniu faktów z wydarzeniami. Stąd tak wielu ludziom trudność sprawia nauka i nie najlepiej idzie w szkole co potęguje fakt że tego się też nie chce robić, a jakby przykładowo na takiej chemi zamiast zapisywania znaków na tablicy i słuchać słowotoku nauczycielka zrobiłaby w realu pokaz i co jak zachodzi to by to człowiek dobrze pamiętał. Nie zapomnę spalania magnezu na jednej z lekcji chemii czy działania kwasu solnego na różnych materiałach.
Zgłoś
Avatar
dozek 2014-02-23, 8:03
U mnie za młodu wkładało się lotki kawek w dziury w rowerze. Nie dość że warczy to jeszcze +5 do lansu
Zgłoś
Avatar
Dża 2014-02-23, 10:20
We Wrocławiu standard to były plastikowe patyczki po lizakach.

Montowało je się w otwór do przykręcania błotnika i ew. klinowało zapałkami.
Niektóre średnice były idealnie pod patyczek.

Gdzie te czasy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie