18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pan Mularz 2011-11-20, 20:29 1
Koli_fanklub napisał/a:


Jeden w miarę normalny. Ale powiedz, czego oczekiwać po ludziach, którzy myślą, że Chopin, Bach czy Mozart to twórcy melodyjek na komórki.



Ja niczego nie oczekiwałem. Napisałem tylko jak jest. Cieszę się, że mimo tak powszechnego zidiocenia znajdują się ludzie inteligentni. W przeciwny razie nie miałbym z kim poważnie podyskutować. Dlatego między innymi chodzę na spotkania klubowe.
Napisz do mnie pw. Być może cię przyjmiemy.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-20, 20:37 2
Pan Mularz napisał/a:



Ja niczego nie oczekiwałem. Napisałem tylko jak jest. Cieszę się, że mimo tak powszechnego zidiocenia znajdują się ludzie inteligentni. W przeciwny razie nie miałbym z kim poważnie podyskutować. Dlatego między innymi chodzę na spotkania klubowe.
Napisz do mnie pw. Być może cię przyjmiemy.
Pozdrawiam.


Prości ludzie nie rozumieją, że wszystkie odłamy muzyki wywodzą się z muzyki religijnej. A może w myśleniu przeszkadza im niezrozumiałą nienawiść do tych bogu ducha winnych chłopców.

P.S. Mam kilku przyjaciół, którzy zarówno tak jak ja mogli by się przysłużyć klubowi. Zgłoszę się jak najszybciej.
Zgłoś
Avatar
erpi 2011-11-20, 21:19
A ja do klubu gejów też mogę?
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-20, 21:32 1
erpi napisał/a:

A ja do klubu gejów też mogę?

Nie wiem, zapytaj Biedronia, ale podejrzewam, że weźmie kolejną chętną dupkę.
Zgłoś
Avatar
p................z 2011-11-20, 21:44 1
O, inwazja katoli na sadisticu... Ciekawa z nich nacja sądząc po Panu Poruczniku i Panu Mularzu... Gdyby opakować gówno papierkiem ze znakiem krzyża to gotowi byliby oddać za nie życie, właśnie ze względu na ten znak (co KK bezwzględnie wykorzystuje by kontrolować zatrute kościelnymi kadzidłami umysły osób pokroju PP i PM). Tak było przed pałacem przecież - postawili dwie zbite deski w miejscu z dupy wziętym, ale gotowi byli wieszać się na nim byle tylko nikt go nie przesunął choćby o cm. Z tą kocią pioseneczką jest zresztą podobnie - nieważne, że jest skrajnie idiotyczna, ważne że 'zaśpiewana' przez ludzików obwieszonymi krzyżami (co czyni ją pieśnią 'religijną') i w obronie tych wykorzystanych (nie)świadomych chłopców i twórców tej błazenady katole gotowi są zatrollować całe forum i każdego kto wypowie się o tych krzyżańcach niekorzystnie. Bawcie się dalej w TWA dając sobie piwa nawzajem. Zostawiam wam tę piaskownicę.
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-11-20, 21:56
poskramiacz napisał/a:

O, inwazja katoli na sadisticu... Ciekawa z nich nacja sądząc po Panu Poruczniku i Panu Mularzu... Gdyby opakować gówno papierkiem ze znakiem krzyża to gotowi byliby oddać za nie życie, właśnie ze względu na ten znak (co KK bezwzględnie wykorzystuje). Tak było przed pałacem przecież - postawili dwie zbite deski w miejscu z dupy wziętym, ale gotowi byli wieszać się na nim byle tylko nikt go nie przesunął choćby o cm. Z tą kocią pioseneczką jest zresztą podobnie - nieważne, że jest skrajnie idiotyczna, ważne że 'zaśpiewana' przez ludzików obwieszonymi krzyżami (co czyni ją pieśnią 'religijną') i w obronie tych wykorzystanych (nie)świadomych chłopców i twórców tej błazenady katole gotowi są zatrollować całe forum i każdego kto wypowie się o tych krzyżańcach niekorzystnie.



Jak tak czytam twój post, to wydaję mi się, że mam do czynienia z pacjentem zakładu psychiatrycznego.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-20, 22:12 1
Pan Mularz napisał/a:



Jak tak czytam twój post, to wydaję mi się, że mam do czynienia z pacjentem zakładu psychiatrycznego.


Panie Mularzu, nie przesadzajmy. Jemu zwyczajnie brakuje bystrości umysłu. Być może spowodowane to jest jakimiś patologicznymi zachowaniami typu nadużywanie alkoholu lub innych substancji przez samego siebie lub przez matkę w okresie prenatalnym. Ewentualnie to standardowe ograniczenia przejęte genetycznie.
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2011-11-20, 22:59
Czuje sie jak bym siedział wieczorem przed telewizorem z dziewczyną i koty się ścigały za oknem....
Zgłoś
Avatar
Dzawor 2011-11-21, 0:25 1
Buhahaha, zjazd palikotów, którzy pod publiczkę atakują kościół.
Ta muzyka to sztuka i jestem przekonany, że 99% z Was nigdy by tak śpiewać nie mogła.
Ale tak jest jak się słucha Dody, "ambitnej" comy, lub ostrego o "głębokim" tekście.. buhahah
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-11-21, 7:33
Naprawdę zabawnie wygląda, kiedy dwóch prymusów próbuje ułożyć zdanie śmierdzące inteligencją, podczas gdy wychodzi zdanie śmierdzące gównem. Nie oczekuję niczego po tych dwóch z prostej przyczyny - urodzili się w polskiej rodzinie bez tradycji - zachłysnęli się zachodem, chuja o wschodzie wiedzą.

CiPanowie zdecydowanie walczą o swoje, ale to nie miejsce dla nich. Tutaj zasada jest prosta - władzy nie trzyma nikt, wódkę trzyma Pener. Tyle?
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-21, 21:30
Dzawor napisał/a:

Buhahaha, zjazd palikotów, którzy pod publiczkę atakują kościół.
Ta muzyka to sztuka i jestem przekonany, że 99% z Was nigdy by tak śpiewać nie mogła.
Ale tak jest jak się słucha Dody, "ambitnej" comy, lub ostrego o "głębokim" tekście.. buhahah


Palikociarzami oni się zwą.
Zgłoś