18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Spadra 2014-03-06, 23:24
Cieszyn? Niech się cieszy, że w ogóle na tych ich zadupiach drogi mają...
Zgłoś
Avatar
rossiNH 2014-03-06, 23:29 3
piwko dla policjanta, że nie wjebał mandatu
Zgłoś
Avatar
tadzik92 2014-03-06, 23:30
Dobrze że cenzura jest
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-03-06, 23:31 11
Sorry ale babka ma rację. PO doszło do władzy, zniszczyli całe miasto dosłowne. Nie tylko drogi przez niekończący się remont kanalizacji, po zamykali dużo barów, dyskotek. Sprzedali dworzec PKS (nowo wyremontowany!!!!), nowy właściciel go wyburzył i nic tam nie stawia bo się nie opłaci. Koleje praktycznie nie kursują. Dworzec PKP straszy. A Czeski Cieszyn się rozwija. Wstyd mi za władzę tego miasta. Powinni za to co zrobili płacić z własnych kieszeni teraz.

Do tego to miasto przygraniczne, z takimi możliwościami. Zawszę się rozwijało, a teraz już nawet nie stagnacja, a regres.

Wojtass84 napisał/a:

A moim zdaniem dobrze prawi.Cieszyn ? co to za dziura



nie znać Cieszyna to jak nie znać najważniejszych wydarzeń w historii Polski. A dziurę to ci może sprawdzać chłopak wieczorem.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-03-06, 23:35 1
dante jaka wielkomiejska ho- ho
Zgłoś
Avatar
benalizah 2014-03-06, 23:40
Jak mnie rozdupiają komentarze o tym, że jakieś miasto czy wiocha rozkopana i ciężko się po nim poruszać. Katowice są rozjjebane od paru lat, każda ulica rozkopana, nawet gdzieś na przedmieściach mnóstwo prac ale jak chcesz mieć ładną wioche czy miasto swoje trzeba wycierpieć ja się ciesze, że w katosach jest tle inwestycji nawet kosztem tego, że od paru lat jest masakra bo syf i ciężko się poruszać miejscami ale jak skończą będzie zajebiście.

A wszystkim malkontentom chuj w dupe.
Zgłoś
Avatar
TEERRAZ 2014-03-07, 0:00
Współczuje Ci matki
Zgłoś
Avatar
lith 2014-03-07, 0:03 2
"dziadek się wpycha na chama".... no kurwa mać.... nie dość, że się burak wpierdala w zwężenie widząc, że jadący z naprzeciwka jest w połowie drogi to jeszcze się sapie. Ja pierdole.... król szosy spod Cieszyna, rozstąpcie się przed nim, chowajcie sie po rowach i chodnikach. Chuj, szkoda, ze policja nie przypierdoliła mandatu, bo sporo mogła uzbierać za takie odpierdalanie co zrobił. A za taką samolubną jazdę się by należało. Mam nadzieję, że nie materiał własny
Zgłoś
Avatar
x................n 2014-03-07, 0:06 2
warna za cenzurę dla uploadera
Zgłoś
Avatar
mat46rossi 2014-03-07, 0:09 2
A teraz Panie i Panowie wyciągamy 20 złotówki z portfela, obracamy i patrzymy się na piękną rotundę z Cieszyna. Ot tak, żeby każdy wielkomiejski wiedział, że ma przy dupie kawałek "zadupia"
Zgłoś
Avatar
biszkopt14 2014-03-07, 0:16
"Moja mama tu kupuje"-dalej-"kuchenne meble".O KURWA
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-03-07, 0:17 2
No rzeczywiście, roboty w całym Cieszynie
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-03-07, 0:26 1
Baba jak baba, ale trza jej racja przyznoć Cieszyn to mocie rozjebany że hej!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-07, 0:56 2
Nie dość, że głos już "pieści" zmysły to jak słyszę zwrot "coś potwornego" dosłownie lewituję... Krew zalewa i można wyraźnie dostrzec, że tętnica szyjna chce się wyrwać z szyi w celu zagryzienia najbliższej osoby. Jeden taki kurs jest dla mnie gorszy niż tygodniowe chlanie z ćmikami...
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-03-07, 1:15
Kurwa, dziury w drodze - źle, remonty źle Ludzie są chujowi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie