18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wygrana...
~DMT • 2020-06-11, 22:17
Stała się przegraną...



Uliczne koło fortuny...
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-06-12, 1:45 3
Miles87 napisał/a:

Białe tępe zwierzęta czego można się spodziewać po takich? Na podkarpaciu/warmi jest wylęgarnia tego gatunku.Pozostaje tylko zacytować mądrych: W majtkach masz małego siusiaka oddaj głos na bosaka.



Frustrat bo Biedroń się już poddał w wyścigu a jak chcieli wczoraj zrobić prowokację to sami się strolowali, że poza Szczurkiem i kilkoma paszczurami nikt nie przyszedł
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-06-12, 1:46
Rozeszło się po kościach.
Zgłoś
Avatar
Alibaba 2020-06-12, 2:52
Nie ma butów...źle wróży...
Zgłoś
Avatar
ntrk 2020-06-12, 3:54
O ja pierdole!
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-06-12, 7:53
No i po ziomeczku. Kaleka albo piach. Choć w piachu już leży.
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2020-06-12, 10:17 1
boo napisał/a:

Jeszcze nie poznales? Razem z niejakim bronskym to 2 najgorsze spierdoliny tego portalu



Ty się dziwisz identyczny typ na wypok.ru siedział, dostał tam perma, też za trollowanie czy inne gówna, teraz tylko tutaj dostanie i spokój bedzie
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2020-06-12, 10:33
Jakim trzeba być idiotą, by się w ten sposób 'bawić'?
Zgłoś
Avatar
boo 2020-06-12, 10:42
Miles87 napisał/a:

Białe tępe zwierzęta czego można się spodziewać po takich? Na podkarpaciu/warmi jest wylęgarnia tego gatunku.Pozostaje tylko zacytować mądrych: W majtkach masz małego siusiaka oddaj głos na bosaka.



Widzisz cwelu, twoi sniadzi idole jeszcze przekopaliby go i okradli

Deadlyo napisał/a:

Ty się dziwisz identyczny typ na wypok.ru siedział, dostał tam perma, też za trollowanie czy inne gówna, teraz tylko tutaj dostanie i spokój bedzie



Z ciekawosci zapytam o kim mowisz, jaki nick? Sam malem konto na tym wychodku ale mnie zbanowali za "nazywanie rzeczy po imieniu"
Zgłoś
Avatar
eenocosTy 2020-06-12, 11:32
Ale chruplo, ja jebie.
Zgłoś
Avatar
tomtom19 2020-06-12, 12:01 2
Miles87 napisał/a:

Białe tępe zwierzęta czego można się spodziewać po takich? Na podkarpaciu/warmi jest wylęgarnia tego gatunku.Pozostaje tylko zacytować mądrych: W majtkach masz małego siusiaka oddaj głos na bosaka.



Pierdol się bambusie
Zgłoś
Avatar
ShizzeR 2020-06-12, 13:13
Aż mnie to kurwa zabalowało
Zgłoś
Avatar
DAAB20 2020-06-12, 13:44 1
ja bym to wytrzymał
Zgłoś
Avatar
PaluchMan 2020-06-12, 14:24 1
Mam do tego scenariusz. Wysportowany białas pojechał na wakacje popił może coś wciągnał i był skory do bójki. Murzynek sie napatoczył to mu pokazał co potrafi. Wytrzeżwiał w celi, niestety murzynek nie przeżył a jego kariera sportowa w pizdu. Białasa zobaczymy w drugiej części na hardzie jak kumple murzynka łamią mu kości w celi.
Zgłoś
Avatar
osator12 2020-06-12, 16:39
Pralpunkt napisał/a:

Głupota - tego nie da się inaczej nazwać, chłop albo wózek albo kostnica drugi odsiedzi w pierdlu albo będzie płacić całe życie



Ale główna na sadolu jest! Więc warto było!!!
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-06-12, 19:08 1
Miles87 napisał/a:

Białe tępe zwierzęta czego można się spodziewać po takich? Na podkarpaciu/warmi jest wylęgarnia tego gatunku.Pozostaje tylko zacytować mądrych: W majtkach masz małego siusiaka oddaj głos na bosaka.



Nie widzisz pajacu, że to arabskie debile czyli twoi ziomale?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie