18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
PabloSkills 2024-03-03, 16:10 2
Stara szkoła ucząca zasad, honoru, respektu i pokory.
Zgłoś
Avatar
xPaJaCx 2024-03-03, 16:28 1
spiritquake napisał/a:

Nie wiem o co poszło ale obstawiam że bardzo kurwa dobrze, 90% dzisiejszej zjebanej młodzieży należałyby się znacznie dosadniejsze argumenty



Zjebani to są tacy rodzice, którzy nic w życiu nie osiągnęli i zakładają swoje debilne rodzinki a później: jak to dziecko może chcieć czegoś więcej niż minimum do przetrwania? Powinno nas po rękach całować. Mentalne spierdolenie ludzkiego robactwa, dla którego jedyny sens życia to chlanie i ruchanie.

Zgłoś
Avatar
Hades2613 2024-03-03, 18:55
Dzieciaki bywają okrutne, sam nieraz bym takiemu wyjebał
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-03, 20:10 1
spiritquake napisał/a:

Nie wiem o co poszło ale obstawiam że bardzo kurwa dobrze, 90% dzisiejszej zjebanej młodzieży należałyby się znacznie dosadniejsze argumenty



Te 90% zjebanej młodzieży jest ofiarą tego w 90% zjebanego społeczeństwa, zjebanych starych, zjebanego wychowania, zjebanych nauczycieli, zjebanych koleżanek, zjebanego instagrama, zjebanego prawa, zjebanej telewizji, zjebanego śmieciowego jedzenia
Zgłoś
Avatar
heartagram 2024-03-03, 21:16
wszystkie kacapy i tak trzeba zabić wiece jeden chuj
Zgłoś
Avatar
homorek 2024-03-03, 21:29
Insaner napisał/a:

W dzisiejszych czasach to nawet ciężko stwierdzić w jakim kraju to kręcono, bo równie dobrze to może być w jakimś polskim mieście



Dowcipy o Sosnowcu już są słabe. Teraz Łódź jest na topie.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-03-06, 20:48
Za mojego dziecinstwa wpierdol byl nierozlaczna czescia wychowania a i tak sie odpierdalalo maniane bo takie jest dziecinstwo ale mialo sie na uwadze konsekwecje. Teraz gowniarze robia co chca i mysla ze sa nietykalni.
Zgłoś