18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Psilocke 2017-10-20, 20:08 7
@ up
Jak jesteś geodeta to powiedz jaki kąt odchylenia na przestrzeni jest brany do poprawek przy wymiarach?

Mnie najbardziej śmieszy co innego.
I jedni i drudzy wysmiewaja przeciwników swoich teorii a żaden z nich ani nie widział płaskiej ani okrągłej ziemi.
Mówię o zobaczeniu na własne oczy.
Jednak i jedni i drudzy z pianą na ustach bronią CZYICHŚ teorii.
A "dowodów" na potwierdzenie i obalenie obu teorii nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-10-20, 20:17 16
@Psilocke

Kurwa idź się zabij chłopie dla dobra ludzkości
No chyba że to jest troll to dam piwko na wszelki wypadek i szanuje jak pojebany bo lubię wywoływanie gównoburzy
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-20, 20:28 23
Cytat:

Mnie najbardziej śmieszy co innego.
I jedni i drudzy wysmiewaja przeciwników swoich teorii a żaden z nich ani nie widział płaskiej ani okrągłej ziemi.
Mówię o zobaczeniu na własne oczy.
Jednak i jedni i drudzy z pianą na ustach bronią CZYICHŚ teorii.
A "dowodów" na potwierdzenie i obalenie obu teorii nie brakuje.


A wiesz o tym, że tlen wynaleziono dopiero w 1772 roku? To dopiero żydowska teoria spiskowa, że niby musimy oddychać!
Weź idź i sprawdź czy to prawda bo ja na oczy nigdy nie widziałem tego rzekomego tlenu i nie ma na to żadnych dowodów bo nikt go nie widział!
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-10-20, 20:50
Czas zrobić jakiegoś gifa z Kopernikiem (tak wiem ,był kobietą) wyśmiewającego płaskomózgowców.

Edit: najprostrzym przykładem obalenia płaswkomózgowców jest fakt lotu samolotów (które de facto chcą zużyć jak najmniej paliwa, bo koszty) po łuku na płaskiej siatce geograficznej, gdzie w rzeczywistości lecą w linii prostej z punktu A do punktu B.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2017-10-20, 21:03 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

@Psilocke

Kurwa idź się zabij chłopie dla dobra ludzkości
No chyba że to jest troll to dam piwko na wszelki wypadek bo lubię wywoływanie gównoburzy



To jest ten racjonalny sposób obalenia każdego argumentu?
Gratuluję.

Velture ciebie też nigdy nie widziałem znaczy że nie istniejesz?
Takie to właśnie rozumienie słowa pisanego które zaprezentowales.

A żeby było smieszniej to mnie absolutnie pierdoli czy jest płaska, okrągła czy trojkatna albo w ciapki. Ale spoko.
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2017-10-20, 21:08
jedrzej152 napisał/a:

PO CHUJ TAKI SPISEK...?



Aby udowodnić, że Bóg istnieje, a Szatan rządzi światem, natomiast Nasa i inni im podobni są jego marionetkami. Platwusy tak naginają fizykę i matematykę z dupy wziętymi wzorami i wartościami jakiś stałych, że sami nie potrafią tego wyjaśnić co z czego się bierze, a posiłkują się często doświadczeniami z 17xx, 18xx r. bądź wymyślają teorie, której nie poparli w rzeczywistości, bo nie chce im się ruszyć dupy z domu/mieszkania. Tak właśnie kończy się spierdalanie na wagary ze szkoły.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-10-20, 21:11 4
Rozpierdala mnie fakt, jak wielu ludzi nie ogarnia, że to zwykły trolling, który co inteligentniejsi potrafią wnieść na wyżyny dzięki teoretycznie mądrej gadce, od której lemingi puchną i tłumaczą z zaciekłością jak to tamci się mylą.
Brakuje mi to jeszcze gównoburzy czy latający potwór spaghetti istnieje, czy też jednak nie, bo oni mają od chuja argumentów, że to przecież niemożliwe...
Zgłoś
Avatar
Nellum 2017-10-21, 4:24 2
czasem czytanie komentarzy pod filmikiem bardziej ryje banie niż sam filmik pozdro
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2017-10-21, 4:29 8
Te plaskoziemcy, a jak udowodnicie ze jest płaska? Ja tam uważam ze żyjemy w kostce, księżyc i planety są jak naleśniki jebniete i przyklejone do niewidzialnej kopuły i ogólnie zjawiska w kosmosie to wygenerowane są komputerowo niezliczone hajsy idą na przekupywanie żołnierzy i innej maści tych oszustów i ogólnie cały świat to spisek bo my nie istniejemy wiec juz sie zabijcie.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-10-21, 5:37 6
Kiedyś, gdy nie było internetu, idioci byli izolowani i trzymali się na uboczach. Byli wioskowymi głupkami, dziwakami. Teraz dano im możliwość zbierania się i tworzenia towarzystw wzajemnego całowania się po siurkach. Tfu!

@Psilocke. Dla małych powierzchni nie stosuje się poprawek, bo krzywizna nie odgrywa wielkiego znaczenia. Dlatego funkcjonuje podział na tzw. geodezję wyższą i niższą.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-10-21, 10:24
Sam fakt, że powstają filmy, które wyjaśniają, że Ziemia nie jest płaska...
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-10-21, 10:56 3
Płaskoziemiowcy to nie trolling tylko jak to w USA modne zarabianie wielkich pieniędzy na grupkach idiotów. Koleś napisze i wyda jakieś śmieszne książki tak samo jak teorie spiskowe nwo, ufoludki i zarobi na tym majątek.
Z grupach idiotów zawsze jest lub kieruje nimi jeden mądry, który na tym zarabia. Na ruchach feministycznych, homo, ekologach zarabiają ludzie, którzy wykorzystują bandę kretynów do własnych celów. Nawet Jehowcy mieli swój początek w USA, jak większość sekt.
Zgłoś
Avatar
acetylosalicylowy 2017-10-21, 13:45
Zakładając że Ziemia istnieje przynajmniej 3000 lat, a płaskoziemcy twierdzą że ziemia porusza się ze stałym przyspieszeniem g=9.81 m/s^2 to według ich teorii poruszamy się teraz z prędkością:

t=9.33 *10^10 [s]
g=9.81 [m/s^2]

Ze wzoru na prędkość :
V=g*t
V=9.15 *10^11 [m/s]

Gdyby to tak działało jak mówią płaskoziemcy, to teraz poruszali byśmy się z prędkością ok. 3053 razy większą niż prędkość światła.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-10-21, 13:57


o kurwa jak to dodawałem byłem pewien, że gównoburzy nie będzie, no bo kurwa nie ma o co... a jednak...
Zgłoś
Avatar
P................m 2017-10-21, 16:24 1
@BundyR
Świetnie do twojej wypowiedzi pasuje cytat "lepiej siedzieć cicho i wyglądać na idiotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie