18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
szpajder 2016-04-12, 23:28 5
myjek napisał/a:

...A co do ronda i prawoskrętu w prawo...



A co dopiero by się działo, jak by był "prawoskręt" w lewo?!
Zgłoś
Avatar
Maciekxxx 2016-04-12, 23:56 2
I dla tego wprowadzają kartę rowerową
Zgłoś
Avatar
k................y 2016-04-12, 23:58 1
Zapierdala to zapierdala, niech tylko potem nie płacze, jak go ktoś pierdolnie.

Oczywiście liczymy, że ten co go odeśle na wózek będzie miał kamerkę i wrzuci dla nas materiał
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-04-13, 8:26 4
jak mnie wkurwiają te pedały na rowerkach jadący ulicą , gdy ścieżka obok

wormgoro napisał/a:

Normalnie materiał na harda.
Ja pierdole naprawdę nie wstyd ci to wrzucać.
I jeszcze ten ból dupy u góry. Gość kurwa przejechał na czerwonym świetle nie powodując żadnego zagrożenia a wy się kurwa podniecacie. Ot i cały filmik.



weź nie pierdol , będąc na ulicy ma się stosować do przepisów i huj , ,,drobne wykroczenie na czerwonym ,, mandat i spierdalaj
Zgłoś
Avatar
zydzyd 2016-04-13, 19:39 2
miales strzalke kurwiu na 2 scenie, czemu nie jechales??
Zgłoś
Avatar
rapidu 2016-04-13, 19:48
kurwa... pedalarz poza prawem... i daltonista...
Zgłoś
Avatar
A................h 2016-04-13, 19:52
Syn dwóch pedałów.
Zgłoś
Avatar
maniuś79 2016-04-13, 19:56 4
Wielki ból dupy tu widzę , rowerzysta nie spowodował żadnego zagrożenia dla siebie i innych , a ja sam tak jeżdżę na rowerze, wykorzystuję każdą sytuację żeby jak najszybciej przejechać przez miasto i mam gdzieś co sobie myślą inni kierowcy, niech sobie stoją.
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2016-04-13, 20:21 4
a potem ci taki wjedzie pod maskę, i ty masz problem bo go potrąciłeś, to nic że chuj wymusił pierwszeństwo, olał czerwone, etc. ważne, że rowerzysta to święta krowa
Zgłoś
Avatar
KurwaNieMożnaSieZalogowac 2016-04-13, 20:36
W sumie to o co chodzi, w razie wypadku to tylko on w praktyce ucierpi, może się nauczy albo następny pojazd będzie napędzać rękoma.
Zgłoś
Avatar
kretowicz14 2016-04-13, 20:40 1
Nie ma to jak swoje miasto zobaczyć na Sadistic. Zawsze tylko patologia, a tu proszę
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2016-04-13, 21:35 4
Jechał nie zgodnie z przepisami, ale bezpiecznie i z głową. Rozglądał się czy nikomu nie zagraża manewrami które robił. Nawet go rozumiem, każdy z nas by spierdalał ile sił przed czarną wołgą, którą popierdalasz po drogach jak NKWD.
Zgłoś
Avatar
paffko 2016-04-13, 21:41
Panowie, nie unoście się tak, niedługo będzie u nas gościć na hardzie.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2016-04-13, 21:48 1
Pewnie brał udział w alleycat'cie.
Polecam zainteresowanym filmik "Line of sight" - tam dopiero odpierdalają numery!
Poniżej kawałek, całość może być ciekawa dla fanów takiego "sportu".
Zgłoś
Avatar
Sephiroth 2016-04-13, 21:55 5
Patrząc na ten ból dupy, aż Was spróbuje naprostować.
1 akcja, trzymał się dla własnego bezpieczeństwa prawej strony, wcale mu się nie dziwię, kierowcy czasem potrafią się wjebać na rowerzystę w takiej sytuacji jeśli jest pasie na wprost, nawet tu był filmik jak ciężarówką jebnął , a zjeżdżając z pasa na prawo nikomu nie przeszkodził. 2 akcja, miał strzałkę, nikomu nie wymusił, o chuj Wam chodzi? Dojebcie się do tych co pas blokują. 3 akcja, jedyne o co można się dowalić, chociaż ryzyko zerowe. 4 - o chuj chodzi?
Poza tym za każdym razem się rozglądał i zachowywał uważniej niż większość kierowców zapatrzonych chuj wie gdzie tylko nie na drogę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie