18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
w300i 2009-04-09, 14:05
Dziadzio recytuje dość znaną ode "do dupy"

Kod:
Oda do dupy<br> <br> Dupa ludzkości raju pozbawiła<br> Dupa Adama jabłkiem skusiła<br> Dupa królów mianowała<br> Dupa ich detronizowała<br> <br> Dupa buduje, dupa rujnuje<br> Dupa losami świata kieruje<br> Dupa pomaga, dupa przeszkadza<br> Dupa miłuje i dupa zdradza<br> <br> Dupa żebraków i królów raduje<br> Dupa w pałacu i w chacie smakuje<br> Dupa smakuje młodym i starym<br> Dupa tchnie żądzą, upaja czarem<br> <br> Dupa pachnie, dupa śmierdzi<br> Dupa tez wspaniale pierdzi<br> Dupa wielkie kupy sra<br> Dupa na klarnecie gra<br> <br> Dupa motorem zawsze i wszędzie<br> Dupa jest hasłem i hasłem będzie<br> Dupa krzepi i dupa rodzi<br> Dupa nigdy nie zaszkodzi<br> <br> Dupa dziewczęta wyciąga z nędzy<br> Dupa najlepszą kopalnią pieniędzy<br> Dupa chłopaków jak w banku gromadzi<br> Dupa frajerów do ołtarza prowadzi<br> <br> I stąd morał się taki, wywodzi:<br> <br> Człowiek sie rodzi, z dupy wychodzi<br> Człowiek sie żeni na dupę wchodzi<br> Człowiek umiera na dupie leży<br> ŚWIAT CAŁY OD DUPY ZALEŻY !!<br> <br> \autor nieznany\
Zgłoś