18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Dzieciinternetu 2012-10-08, 13:00
Meliar napisał/a:

Kurwa na jakim asfalcie? Każdy uczący się na kartę motorowerowa, A1 lub A wie ze podczas przejezdzania przez METALOWE elementy jak np. TORY TRAMWAJOWE sie nie hamuje, tylko przejezdza powoli i pod kątem prostym, przyczepnosc kola z mokrym metalem jest porownywalna do przyczepnosci z lodem, bo jak widać na załączonym filmiku nawet przy małej prędkości hamowanie prowadzi do wyjebania się.



Taki kozak, pewnie w ogóle nie jezdziłeś jednośladem. Zahamuj gwałtownie na mokrym asfalcie chociażby to zobaczysz jak pięknie polecisz, tylko nie ubieraj kasku, potem oceń stan swojej twarzy
Zgłoś
Avatar
Jelen112 2012-10-08, 17:14
EEe dość słabo jak na rosje. Miałem nadzieje ze złamie sobie co najmniej kark...
Zgłoś
Avatar
demander 2012-10-08, 17:32
Jak dla mnie to była ewidentna wina kolesia w chyba Volkswagenie który zajechał i wymusił pierwszeństwo, czysto hipotetycznie gdyby tam jechała ciężarówka a nie skuter, z tą samą prędkością to koleś nie miałby bagażnika.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2012-10-08, 23:49
Codziennie do szkoły skuterem dojeżdżam ;/ Deszcz to jest makabra jakaś. Na przednim hamulcu nie ma co hamować bo od razu się wypierdoli człowiek - przedni jest dużo skuteczniejszy niż tylny. Tylny - bębnowy, jak jest mokro i zimno to od razu blokuje mi koło i nawet po puszczeniu hamulca czasem nie chce go odblokować. A hamowanie tyłem to nie hamowanie, jedzie się dalej jak się jechało. W taką pogodę minimum 2x na odcinku 6km wpadam w poślizg. Na szczęście zawszę opanuję.
Zgłoś