18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
wudun 2013-03-10, 14:06 1
torro napisał/a:

Ustawka, czy zrobił Jandę w bambuko?



Jeżeli myślisz że w mediach( wszystkich) coś jest kwestią przypadku to masz niezły bałagan;D
Zgłoś
Avatar
sherman 2013-03-10, 15:08
uyvu napisał/a:

Proszę bez tego żydowskiego pacana, przynajmniej tutaj.



Ty ograniczony patałachu...wiesz co znaczy "aktor" albo "grać"?? Przeraża mnie ten wszechobecny ciemnogród, aktor podejmując się zagrania jakiejś roli od razu musi liczyć się z łatką, którą przypną mu do końca życia takie głąby jak Ty. Może jeszcze chcesz mi wmówić, że Maciek z klanu na co dzień też ma downa?
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-03-10, 15:51
Tyluł jest celowy drodzy Sadole.
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-03-10, 15:55
hahaha dobrze ją w chuja zrobił, nie lubie kurwy!
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-03-10, 17:35 4
sherman napisał/a:



Ty ograniczony patałachu...wiesz co znaczy "aktor" albo "grać"?? Przeraża mnie ten wszechobecny ciemnogród, aktor podejmując się zagrania jakiejś roli od razu musi liczyć się z łatką, którą przypną mu do końca życia takie głąby jak Ty. Może jeszcze chcesz mi wmówić, że Maciek z klanu na co dzień też ma downa?



Ograniczonym patałachem i przede wszystkim debilem, jesteś tutaj tylko ty.

Nic nie wiesz o temacie, a odpierdalasz na cały sadistic swoje "ynteligencke" moralizatorstwo. Bo widzisz ten Maciuś Stuhr nie jest krytykowany przez ludzi za role w filmie, który właściwie jest wystarczającym powodem do krytyki - takim samym jak branie udziału w filmach propagandowych III Rzeszy.

Ten siurak nie dość że zagrał w antypolskim filmie, to jeszcze we wszystkich wywiadach "pouczał" i "umoralniał" Polaków, ba, kazał nam się kajać za zbrodnie hitlerowskie.
Polecam poczytać jego "wywiady", by zrozumieć co to za karaluch.

Dodam jeszcze jego wypowiedz, która obrazuje jego pojecie o historii:

Cytat:

Maciej Stuhr w wywiadzie dla Stopklatki powiedział, że Polacy przywiązywali w bitwie pod Cedynią dzieci jako tarcze. Wypowiedź wywołała lawinę krytyki ze strony internautów, którzy wytykali aktorowi niewiedzę historyczną.

Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-03-10, 17:42 2
Precz z tym Shczurem! Do Izraela wypierdalaj !
Zgłoś
Avatar
Gimbo 2013-03-11, 11:58
Młody Stuhr to cham, prostak i zwykły idiota, ale żarty ma fajne.

Szkoda, że zgolił pejsy, wyglądałby z nimi znacznie lepiej.
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2013-03-11, 13:05
Stuhr jest dobry Ładne trolowanie widzów
Bardzo go lubię jako aktora a jeszcze bardziej jako kabareciarza Bo jednak kilka takich występów w swoim życiu miał.

Najlepsze jest tłumaczenie: "Bo tutaj akustyka jest zła". To brzmi tak samo idiotycznie jak "kocyk był śliski"
Zgłoś