18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
flejtuch 2023-05-18, 8:33 2
Temu co w nich przyjebał by mogli mu wymienić skoro debil nie widział że ślisko...
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-05-18, 9:05 3
Jak mi coś jebnie w osobówce, czy TIRze to zjeżdżam na najbliższy MOP czy stację benzynową. Inni debile zmieniają koła / naprawiają silniki na pasie awaryjnym co jest skrajnym debilizmem. Jeśli tylko silnik i koła się kręcą, to jadę dalej na najbliższy MOP / pompę, staję w lejbie i naprawiam, no chyba, że gubię olej, co jeszcze mi się nie przytrafiło. A tutaj nie dość, że ciemno, leje, to ci stoją przy drodze jak kurwy.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-05-18, 10:30
radek225 napisał/a:

A tutaj nie dość, że ciemno, leje, to ci stoją przy drodze



...stoją przed domem?
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-05-18, 11:36 2
teraz ogłoszenie:
sprzedam dwa nowe pióra do wycieraczek
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-05-18, 12:50
SkoPio1 napisał/a:

...stoją przed domem?



Oraz ciągle przy drodze. Stając na awaryjnym pasie na autostradzie wzywasz pomoc i stajesz za barierką energochłonną, a jak samochód rozkraczył się przy drodze to stajesz za rowem melioracyjnym. Wymiana wycieraczki to nie jest usterka, by zjeżdżać na pobocze. Jedziesz na stację benzynową i tam wymieniasz.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-05-18, 13:54 2
radek225 napisał/a:

Oraz ciągle przy drodze. Stając na awaryjnym pasie na autostradzie wzywasz pomoc i stajesz za barierką energochłonną, a jak samochód rozkraczył się przy drodze to stajesz za rowem melioracyjnym. Wymiana wycieraczki to nie jest usterka, by zjeżdżać na pobocze. Jedziesz na stację benzynową i tam wymieniasz.



Trzeba było wcześniej im to powiedzieć
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-05-18, 15:26 2
radek225 napisał/a:

Jak mi coś jebnie w osobówce, czy TIRze to zjeżdżam na najbliższy MOP czy stację benzynową. Inni debile zmieniają koła / naprawiają silniki na pasie awaryjnym co jest skrajnym debilizmem. Jeśli tylko silnik i koła się kręcą, to jadę dalej na najbliższy MOP / pompę, staję w lejbie i naprawiam, no chyba, że gubię olej, co jeszcze mi się nie przytrafiło. A tutaj nie dość, że ciemno, leje, to ci stoją przy drodze jak kurwy.



Niezwykle urocza historia... Kisiel spływa mi strumieniem po nogach.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-05-18, 16:03 2
Ja pierdolę... Nie wiedziałem, że wymiana piór wycieraczek to takie niebezpieczne przedsięwzięcie...
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-05-19, 4:03
Ma ktoś namiary na to miejsce? Tam wciąż leżą dobre wycieraczki w pudełku. Warto podjechać
Zgłoś