18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
gumol 2012-07-07, 12:18 1
i to są zajebiste warunki do rozwijania talentu, w Bydgoszczy jak mieliśmy fajny spot do śmigania na rowerkach to przyszła jebana zgraja zielonych i po 4 latach istnienia zaorali trasy w tydzień... tłumaczyli się śmieciami. Tras nie ma, nikt już tam nie jeździ, a pospólstwo jak śmieciło tak śmieci.
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-07-07, 13:09
Kurwa, jakie życie jest niesprawiedliwe, dzieci bogatych mają tak niezwykłe fory.
Kiedyś chciałem uprawiać kulturystykę bardzo mocno. Po wstępnych kalkulacjach stwierdziłem że stać mnie i moich starych ledwie na połowę. I niech mi nikt nie mówi że wystarczy chcieć etc. albo że pieniądze szczęścia nie dają, bo kurwa dają i trzeba je żeby móc coś robić a nie tylko chcieć coś robić. Jestem teraz sobie tylko szaraczkiem.
Zgłoś
Avatar
latara1229 2012-07-07, 14:14 2
@soban2100
Rower który zaczyna ogarniać ten sport w Polsce to ok 1500zł na używanych częścich ale bardzo przeciętny, na sztywnej ramie ogary zaczynają się od 3k a fulle używane od 5k. Ty mówisz ocenach nówek, nówke można wyrwać za ok 8k. A do tego rocznie min 500zł na przygotowanie roweru do sezony bo żadna część nie jest wieczna i ok 1000 zł na dobry ekwipunek: kask, ochraniacze itp. Fakt sport drogi ale wystarczy odkładać i potyrać w wakacje i ma się kase na taki sprzęt. Ale jak się nie ma okolic do takiej jazdy to kolejny wydatki lecą na wyjazdy i wyciągi które u nas są dośćdrogie.
Zgłoś
Avatar
nikt1988 2012-07-07, 14:38
gdzie on kurwa wymiata zajebisty rower kask ($$$$) to co z rodzeństwem robiliśmy jako dzieci na składaku to było coś i sie nie pozabijaliśmy!!
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2012-07-07, 15:08
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
S................k 2012-07-07, 15:26
Jedzie i?

Lepsze jazdy odstawiało się za młodego starym BMX używanym przez pół mojego kuzynostwa zamnim trafił na mnie. Do lasu i się śmigało, sprzęt dużo gorszej jakości, a frajdy było sporo. Sami robiliśmy rampy do skoków ze starych płyt lub desek i kombinowaliśmy na wszelkie sposoby. Gdybym w tamtych czasach miał taki sprzęt jak ten dzieciak to bym z roweru nie schodził (no w sumie i tak nie schodziłem chyba że dupsko i ręce po całym dniu jazdy bolały bo amortyzatorów brak).
Zgłoś
Avatar
powoluku 2012-07-07, 16:05
"Jak by dać wszystkim dzieciom takie finansowe szanse zaistnienia w swojej pasji to również by wymiatali. Prawda jest taka, że taki rowerek kosztuje tyle ile samochód młodego człowieka który kupuje go chodząc do szkoły średniej (2-8k zł). Dziękuje dobranoc."

Gówno prawda. Po pierwsze, nie musisz kupować nowy. Po drugie ostatnio kupiłem rower BULLS Devil's Zone 1 za 900zł

Moim zdaniem to kwestia chęci bo zarobić na taki rower nie tak ciężko
Zgłoś
Avatar
osin22 2012-07-07, 16:47
prisonerhatred napisał/a:

dobrze , że ma hobby związane ze sportem ,a nie tylko zjarac się i siedziec na kompie



Widziales kiedys 9 latka zjaranego?

soban2100 napisał/a:


Niestety nie masz racji. Takie rowery kosztują od 14.000zł do nawet 20.000zł. Na joemonster był ten sam filmik, pod nim jeden użytkownik powstawiał nazwy najbardziej popularnych downhillówek.
Sport dla bogatych/albo ze sponsorami.
Link do strony GIANT POLSKA z rowerkiem za 22.000zł:
giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/glory/9158/49260/



Gófno prawda, skakac mozesz juz na rowerku za 1,500 zl, i to juz przystosowanym to takiego sportu, wiadomo nie jest to sprzęt wielkiej klasy ale, dla początkującego w sam raz, co jak co ale jakbym rozjebal taki rowerek, to nie płakałbym tak jak po rozjebaniu rowerka za 20 klocków
Zgłoś
Avatar
urotsukidoji 2012-07-07, 18:07
DR_DRE napisał/a:

Jak by dać wszystkim dzieciom takie finansowe szanse zaistnienia w swojej pasji to również by wymiatali. Prawda jest taka, że taki rowerek kosztuje tyle ile samochód młodego człowieka który kupuje go chodząc do szkoły średniej (2-8k zł). Dziękuje dobranoc.



gdyby dać im taką finansową szansę zaistnienia, to hobby połowy z nich byłoby jaranie blantów. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
ElMisko666 2012-07-07, 18:11
skakac przez gorki to i ja na swoim skladaku umiem
Zgłoś
Avatar
BUBi 2012-07-07, 21:11
Fajnie. Ale to raczej nie pasuje do Sadola. Btw. Kiedyś nagram jak z kolegami na damce cisnę po lasach Oliwskich w 3City. Ścieżki... zero adrenaliny. A przejedź się tak w głąb lasu po paru blantach z ekipą i jedną latarką. I jedna zasada... Jak widzisz dziki to informuj resztę lecz nikt Ci nie każe czekać na resztę. Pozdrawiam amatorów bezpiecznej jazdy.
Zgłoś
Avatar
norbisio 2012-07-08, 0:45
@DR_DRE
tak na prawdę to taki rower moze kosztować nawet 30 tyś. a za 2k kupisz coś co po pierwszym skoku się rozleci.
możecie hejtować.
Zgłoś
Avatar
wujek19922 2012-07-08, 1:21
jak tak czytam wasze komentarze to mi sie rzygać chce bo jak każdemu z Was dał bym rower za 30koła to k***** niewiedzieli byście jak skręci kierownicą co o hamulcach nie mówię bo wyjebali byście na pierwszym hamowaniu przez kiere... więc nie wypowiadajcie sie na temat na który wiecie że rowery są drogie... żal
Zgłoś
Avatar
Mockba 2012-07-08, 10:42
Zubar napisał/a:



zabłysnąłeś.... jebana gimbaza...



wiem, ze masz tam ciezko, i ta przyroda taka ciezka
Zgłoś