18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Kobieta w samochodzie podobno wymusiła na dojrzałym intelektualnie motocykliście...

"Do wypadku doszło na drodze 94 w miejscowości Stanowice między Wrocławiem a Oławą. Pozornie był to wypadek jakich wiele - z drogi podporządkowanej wyjeżdżał samochód. Kobieta, która go prowadziła, nie dostrzegła nadjeżdżającego motocyklisty, wymusiła pierwszeństwo, doszło do zderzenia."


motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-pe...
gazetawroclawska.pl/koszmarny-wypadek-motocyklisty-pod-wroclawiem-poja...
Foto:
ukryta treść



Zgłoś
Avatar
arkoski 2020-04-22, 17:58 1
Goldi85 napisał/a:

mógł szybciej zapierdalać to by go dostrzegła



Jakby szybciej zapierdalał to by się świecił więc pewnie by go serio dostrzegła
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-23, 16:10 1
HereMyCard napisał/a:

Jechałem akurat tamtędy wtedy juz po wypadku, koles chyba tylko złamał rekę i pobijany, moze bede miał nagranie jeszcze na kamerce jak to wygladało. Jakiś czas wczesniej mijałem tego motocykliste to wyprzedzał jak głupi.



Tez umiem czytac newsy z portali regionalnych, jednakze nie wpadlem na pomysl zeby dopisac do tego "ze jechalem tamtedy dopiero po wypadku".
Moze jeszcze mu skladales ta reke przy okazji na ulicy?
Zgłoś
Avatar
23456789 2020-04-23, 19:54 1
Czarna tablica uwaga wypadki bez kozery tam nie stoi, nikomu źle nie życzę ale mam nadziejże więcej na motocykl nie wsiądzie.
Zgłoś
Avatar
dziadek8724 2020-04-23, 22:06 2
Wiedział, że zapierdalanie powyżej dopuszczalnej jest niedozwolone? Wiedział.
Wiedział, że w razie czego nie ma chuja, żeby się zatrzymał w miejscu? Wiedział.
Wiedział, że w razie gleby przy takiej prędkości może być warzywem do końca życia? Wiedział.
Więc, zapierdalał po jakiejś połatanej drodze, bez szans na odbicie w którąkolwiek stronę w razie napotkania przeszkody, na własną kurwa odpowiedzialność. Najbardziej w tym wszystkim szkoda babki, bo skąd bidulka mogła wiedzieć, że debil ma fistaszka zamiast mózgu? Do niektórych kurwa nic nie dociera, bo uważają imbecyle jebane, że jak tyle zapierdalali i nic im się nie stało, to są kurwa nieśmiertelni. Otóż, kurwa, nie. Udało Ci się 100 razy, za 101 będą Cię zbierać do kupy w promieniu 500 m.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-04-28, 9:23
Oby zdechła suka w tym samochodzie
Zgłoś