18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Kobieta w samochodzie podobno wymusiła na dojrzałym intelektualnie motocykliście...

"Do wypadku doszło na drodze 94 w miejscowości Stanowice między Wrocławiem a Oławą. Pozornie był to wypadek jakich wiele - z drogi podporządkowanej wyjeżdżał samochód. Kobieta, która go prowadziła, nie dostrzegła nadjeżdżającego motocyklisty, wymusiła pierwszeństwo, doszło do zderzenia."


motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-pe...
gazetawroclawska.pl/koszmarny-wypadek-motocyklisty-pod-wroclawiem-poja...
Foto:
ukryta treść



Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-21, 21:24 1
koniskooooo napisał/a:

A co to za kółko i krzyżyk?



Znak ze mozesz popierdalać ile fabryka dała.
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2020-04-21, 22:35 1
Goldi85 napisał/a:

mógł szybciej zapierdalać to by go dostrzegła



No mógł nie zwalniać przejechał by spokojnie przed autem
Zgłoś
Avatar
samos 2020-04-21, 23:16
Popieram, że trzeba być kretynem, tyle zaiwaniac, chociaz licząc jakieś 100m pokonane w jakieś 3sek w odcinkach przed uderzeniem, koleś jedzie jakieś 140-160km/h , a patrząc na ostatnie zdjęcie, to baba miała zajebjsya widoczność i takie manewr mimo ogromnego pola widzenia..jak dla mnie zabrać prawko..
Zgłoś
Avatar
Vis_PL 2020-04-21, 23:23 1
Najgorszy odcinek drogi między Oławą a Wrocławiem, ograniczenie do 70 km/h, no na 100% wina kobiety
Zgłoś
Avatar
HereMyCard 2020-04-21, 23:47 1
Jechałem akurat tamtędy wtedy juz po wypadku, koles chyba tylko złamał rekę i pobijany, moze bede miał nagranie jeszcze na kamerce jak to wygladało. Jakiś czas wczesniej mijałem tego motocykliste to wyprzedzał jak głupi.
Zgłoś
Avatar
pilarek1994 2020-04-21, 23:48
Czy ktoś jeszcze zauważył znak informujący o czarnym punkcie? Był dokładnie przed tym skrzyżowaniem na którym pierd****
Zgłoś
Avatar
Seligos 2020-04-21, 23:53
Goldi85 napisał/a:

mógł szybciej zapierdalać to by go dostrzegła



Czy by jechał 180 czy 25 km/h: wymusiła kobieta. Przypadek ?
Zgłoś
Avatar
rdaneel 2020-04-22, 0:01 1
Touch_Of_Madness napisał/a:

On może sobie i 300 zapierdalać najwyżej dostanie mandat. Obowiązkiem autopizdeczki jest upewnić się na 200% że nic nie jedzie. Jak ma problemy ze wzrokiem to niech zapierdala do kuchni i tam siedzi.



Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania.

Niestety, martwicy mózgu z tej odległości nie widać. Ale teraz już tak.
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-04-22, 2:43 1
Ograniczenie do 70? Chuj tam, nie dla mnie. Czarny punkt? A chuj tam, mnie nie dotyczy. Oooo kurwaaaaa!
Zgłoś
Avatar
wodzu666 2020-04-22, 8:06
i ten czarny punkt sekunde przed wypadkiem:D
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2020-04-22, 9:24
razak napisał/a:

o ile rozumiem jak na autostradzie sobie odkręcają manetkę jak zrobi się luźniej bo nieraz naprawdę jest miejsca na tyle by sobie przypierdolić. To trzeba być naprawdę mega idiotą by na drodze dwukierunkowej przez wioski typu oborniki gdzie co 500 m jest wyjazd z drogi gruntowej tak zapierdalać. Nie ma tu mowy o wymuszeniu jak dla mnie. Ten przepis powinien być do regulacji i to własnie z nawiązką do jedno śladów. Może wtedy zrozumieją, że ta mała kropka jest ciężka do oszacowania w jakim czasie znajdzie się tu obok Ciebie. Pozdrawiam kierowca puszki i motocykla



Skoro jest ciezko oszacowac predkosc to dlaczego wyjezdzasz? Tu mamy motocykl i predkosc duza, ale tak samo jest z rowerem. Nie zlicze ile razy pedalujac ktos mi w ten sposob wyjechal. Myslal chuj, ze zdarzy, a tu figa.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-04-22, 9:38 3
Bladziochreturn napisał/a:

Skoro jest ciezko oszacowac predkosc to dlaczego wyjezdzasz? ....



Skoro jest dopuszczalna 70km, to mam prawo zakładać, że użytkownik jedzie z dozwoloną prędkością, a nie 250km/h.
Prędkość ma znaczenie i zbyt wysoka przyczynia się do wystapienia zdarzenia...
Gdyby prawo przewidywało, że w takich sytuacjach prędkość pojazdu jadącego drogą z pierwszeństwem nie ma znaczenia??? Jedziesz 300km/h na 50? To nic, jak ktoś ci wyjedzie to i tak nie twoja wina...
Z podporządkowanej nigdy byś nie wyjechał, a są takie skrzyżowania, że jak chcesz wyjechać, to masz widoczność na max 100m. No to jak przecinak pojedzie 200km/h, to w sekundę przejeżdża ponad 50m. Czyli nie widzisz go, ruszasz i masz go na masce...
Zgłoś
Avatar
crackit 2020-04-22, 9:43 5
Dobra dobra - czytam te wypociny motopizd i nawet nie umiem ogarnąć tej ich porażającej głupoty.
Niestety znam tą drogę i jest tam ograniczenie do 70, stan drogi jest fatalny (łata na łącie, koleiny, pęknięcia, jedna wielka tarka), co 30-50m jest wyjazd z posesji, fabryki, hurtowni czy sklepu... Do tego wielki znak z czarnym punktem. Ale średnio co kilkanaście dni jest tam kolejny wypadek śmiertelny.
Dlaczego? Ano właśnie dlatego...
Jeszcze żeby było cieplej - równolegle do tej drogi leci PŁATNA A4 i taki bezmózg przecież nie wyskoczy z paru cebul jak może po krajówce zapierdalać... Ale dzięki temu pula genetyczna się poprawia, a my mamy wspaniały materiał do pooglądania

Zwolennikom takiej jazdy życzę tego samego co spotkało autora nagrania i ich nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2020-04-22, 12:39 4

Poprawione informacje.
Zgłoś
Avatar
KoscielnaBestia 2020-04-22, 13:32 3
Brawo kurwa. Jeszcze szybciej zapierdalaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie