18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
qubus93 2015-01-22, 9:18
@upupup, odpierwiastkuj się od Śląska, ciepło Ci w dupe? to nie pyskuj
znam to skrzyżowanie, tir zjeżdżał z mostu przerzuconego nad wisłą, a zjazd z niego jest z górki, wiec nie wykluczone, że po prostu koleś nie wyhamował
jutro tamtędy będę jechał, to obczaję jak to wygląda teraz
Zgłoś
Avatar
qickare 2015-01-22, 9:28 8
El_Vito napisał/a:

Gość faktycznie nie jechał szybko (moim zdaniem nieco mniej niż 50 km/h), ale i tak szybciej niż pozwalały na to przepisy (40 km/h).



kamuha napisał/a:


raz:
ograniczenie do 40km/h - jechał szybciej.



Sadolowi eksperci liczyli przęsła w płocie i obliczyli prędkość pojazdu z kamerką.
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2015-01-22, 9:56
A nie zastanawiało was nigdy czemu podczas wypadku zawsze włączają się wycieraczki?
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-01-22, 10:16
@mlekozklasa: Nie, tak to już jest w życiu, pewne rzeczy przyjmuje się za pewnik i ślepo w nie wierzy.
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2015-01-22, 14:09 1
@El_Vito @kamuha

Nie obsrajcie, ile by nie jechał to wina jest ciężarówki, która wymusiła i na chuj drążyć temat ?

Tacy święci, ciekawe ilu z was jedzie te 50km/h, bo jakoś na drodze rzadko spotykam takie osoby.
Zgłoś
Avatar
deeepeee 2015-01-22, 15:19 1
zwykła kuurwa ten tirowiec, jak większość z tych okurwieńców
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-01-22, 16:06 2
Was chyba POPIERDOLIŁO. TIR nie ustępuje pierwszeństwa, a Wy się doszukujecie winy u nagrywającego. Może jeszcze tirowca z kwiaty powinien przeprosić?
Zgłoś
Avatar
Schabik 2015-01-22, 18:28
Moje obliczenia:

Od około 0:40 do około 1:05 - piękna prosta, odcinek ok. 325,81 m (wg. Google maps).
Zatem prędkość na tym odcinku można oszacować na około 46,62 km/h.
Od 1:05 do ok. 1:32 (okolice znaku - w dużym przybliżeniu) kiedy to dojeżdża do skrzyżowania i właśnie wtedy wyjeżdża mu drugi ciągnik - ok. 339,62 m, prędkość zatem ok. 45,28 km/h.

Ogólnie na odcinku 0:40 do 1:32, odległość ok. 665,43 m, zatem średnia prędkość ok. 46,06 km/h.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-01-22, 19:18
ZimnaVodka napisał/a:

Wymuszenie w Strumieniu (woj: Śląskie)

Płot ,znak ,kilka słupków do Riperki

dawać śmiało do 1:30



Wymień pióra w wycieraczkach, bo chujowo zbierają.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2015-01-22, 22:10 1
DrMenegele napisał/a:

up2: to co? W ciągu 9 godzin miał zrobić 90 km trasy i iść spać... i np po załadunku w Gdańsku do Bratysławy (stolica Słowacji) jechać 10 dni z jak w średniowieczu konno? Kurwa facet jechał dobrze, wina tego co wymusił i huj. Idąc Twoim tokiem rozumowania niech babcia nosi przy sobie gillette, bo a nuż zaczną jej wąsy rosnąć w trakcie jak będzie szła z/do zieleniaka. A jak będzie miała meszek pod nosem- jej wina, na stosie kurwę spalić!



rozumiem ból dupy. Robię naprawdę dużo km rocznie (oczywiście z CB) i takie pierdolenie, że jak będę jechał wolniej to nie dojadę to znam na pamięć.
Powiem tak. Babcia to może sobie nawet smarować psiochę maścią na porost faji jak będzie miała na to ochotę. Nic mi do tego.
Ale to co robią kierowcy na drogach to nie ich prywatna sprawa, bo od ich patologicznego podejścia do bezpieczeństwa zależy życie innych użytkowników dróg.
I tak jak napisałeś. Jeden z drugim jegomość może przez 9 godzin zrobić 90km. Naprawdę mam to w dupie. Co mnie obchodzi ile on będzie jechał ze Słowacji? Mnie obchodzi tylko to czy inni na drodze nie stwarzają zagrożenia, a za zapierdalanie sporo powyżej na 40-tce na śliskiej nawierzchni zespołem napędowym ważącym 20-40 ton powinno się ujebać ręce przy łokciach.

Wielki książę asfaltowej wstęgi: "Bo jak nie będę zapierdalał to nie dojadę na czas."

edit:

puenta: Zapierdalał bo chciał być szybciej ale w rezultacie i tak nie dojedzie na czas.
Zgłoś
Avatar
iyama 2015-01-22, 23:14
To uczucie gdy wiesz że za chwile w kogoś jebnie i zauważasz zbliżający się samochód a okazuje się że to jednak nie on.
Zgłoś
Avatar
PapaGienio 2015-01-23, 12:01
DrMenegele napisał/a:

up2: to co? W ciągu 9 godzin miał zrobić 90 km trasy i iść spać... i np po załadunku w Gdańsku do Bratysławy (stolica Słowacji) jechać 10 dni z jak w średniowieczu konno? Kurwa facet jechał dobrze, wina tego co wymusił i huj. Idąc Twoim tokiem rozumowania niech babcia nosi przy sobie gillette, bo a nuż zaczną jej wąsy rosnąć w trakcie jak będzie szła z/do zieleniaka. A jak będzie miała meszek pod nosem- jej wina, na stosie kurwę spalić!



Jeśli jest takim idiotą żeby jechać z Gdańska do Bratysławy przez Strumień to niech jedzie nawet 20 dni.
Zgłoś