18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
TytanowyRosomak 2016-08-29, 1:48 12
Mi już w 0:12 noga by zeszła na hebel, ewidentnie widać że ten baran z prawej nie zwalnia. Pewnie i tak by nie wyhamował... a w sumie zajebiste pierdolnięcie mógł wcale nie hamować
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-08-29, 7:07
rafalemilian napisał/a:

...Pewnie i tak by nie wyhamował...


Jakby zwolnił w 12 sek to minąłby się z debilem i byłoby bez kolizji.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-08-29, 8:48 24
Pewnie że szło tego uniknąć. Ale niektórzy mają coś takiego: jestem na głównej to klapy na oczach. Jest coś takiego jak ograniczone zaufanie. A przecież widać że ten czerwony debil sunie na te skrzyżowanie na pełnej kurwie. Ale po co myśleć, lepiej przyjebać bo będzie materiał do internetów.
Zgłoś
Avatar
hardfall 2016-08-29, 9:32 3
ale bym sie wkurwił, zjebał cały kawałek
Zgłoś
Avatar
Antek01 2016-08-29, 10:12 99
@pierwsza trójka: pierdolicie takie smuty, że aż żal to czytać. Skąd wiecie, że kierowca który nagrywał, nie spoglądał akurat w lusterka lub w inną stronę? Fajnie się pierdoli jak się patrzy na film któryś raz. Specjaliści kurwa.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-08-29, 10:21 19
Chuja dało się uniknąć, gość wyrósł jak z podziemi blokując cały pas. Nawet odbić nie można było, bo nie wiadomo gdzie by się zatrzymał, oraz prędkość dość spora na tak ostry manewr ( pewnie by na dachu skończył na pasie zieleni ).
Sami kubice chyba tutaj przesiadują.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2016-08-29, 10:29
Kurwa moje rodzinne strony, tam codziennie ktoś musi wypierdolić, pomijam debili jak ten w tym czerwonym gównie. Ograniczenie na skrzyżowaniu jest do 50km/h, a debile zapierdalają 120 albo i lepiej, dwa pasy, dobry asfalt to dawaj, a ci z podporządkowanej muszą uważać na takich sprinterów.
Zgłoś
Avatar
Avio84 2016-08-29, 10:52
Nie wierzę, że kierowca nie widział tego wymuszającego. Pewnie miał do naprawy samochód i dał się pierdolnąć żeby dało radę naprawić z OC. Jak by chciał hamować to by to zrobił dużo wcześniej a tak to tylko dał hebla żeby za mocno nie rozjebać samochodu. Wina czerwonego gówna ewidentna.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2016-08-29, 11:18 7
Urocze te komentarze że koleś mógł wyhamować, albo że zrobił to celowo, albo coś jeszcze.

Gówno mógł zrobić i doskonale że wjechał w pobocze, a nie kombinował aby odbić na lewo. Nie jechał też nadmiernie szybko, bo po prostu wdzwonił w niego i stanął - gdyby zapylał stówą, to byśmy oglądali go na hardzie.

Koleś jechał główną i tamten mu po prostu wymusił. Najzwyczajniej bad luck i nie ma tu niczyjej złośliwości.
Zgłoś
Avatar
FransFr 2016-08-29, 11:55
I ta muzyczka w tle
Zgłoś
Avatar
maRyJane 2016-08-29, 11:59 3
A ja uważam że powinno się wlasnie przypierdalac w te wymuszające kurwy ,dlaczego to gość na głównej ma zwalniac ? Jakim prawem on na podporządkowanej jedzie tak szybko i nie ustępuje pierwszeństwa ? Jeszcze bym wyszedł i dobił idiote
Zgłoś
Avatar
patroy 2016-08-29, 12:12 6
Kurwa co za idiotka w tym czerwonym gównie, wyjechać pod zapierdalające auto i jeszcze się zatrzymać, japierdole za grosz instynktu, całkowity paraliż, wczoraj miałem podobnie, jechałem główną drogą i babsko wyjechało mi przed maskę, a jak ją obtrąbiłem to jeszcze się zatrzymała bo nie wiedziała co się dzieje.

Jak już ktoś wymusza to niech daje w pizde żeby osoba jadąca z tyłu nie musiała zbyt gwałtownie hamować, to jest chyba oczywiste
Zgłoś
Avatar
pisage 2016-08-29, 12:25
I dlatego nie warto odbijać, tylko walić prosto w kierującego. Wiem, że to odruch, ale może się nauczy (jeśli przeżyje).
Zgłoś
Avatar
tinox 2016-08-29, 12:35 1
Ooo Bydgoszcz :3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie