18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tds1974 2014-03-04, 18:46 14
Przecież wynajęci za śmieszną kasę narod-owce robią to też od jakiegoś czasu na Sadistiku...
Zgłoś
Avatar
s................5 2014-03-04, 18:52 9
tds1974 napisał/a:

Przecież wynajęci za śmieszną kasę narod-owce robią to też od jakiegoś czasu na Sadistiku...

To raczej gimbo-hejterzy, którzy zrobili sobie wagary, bo boją się sprawdzianu z przyry.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-04, 18:53 6
tds1974 napisał/a:

Przecież wynajęci za śmieszną kasę narod-owce robią to też od jakiegoś czasu na Sadistiku...


Spiseg! Narodofcy piszom brzytkie komentarze jak ony tak mogom!! te faszysty z łukrajny ich opłacajo!! SPISEEEEG!
Zgłoś
Avatar
BPG 2014-03-04, 18:59 16
obawiam się że Putin nie przemyślał do końca tej zagrywki... co jak co ale z naszymi gimbusami i trollami nie ma nikt szans... nieważne jaka wielka kasa i logistyka by stała za przeciwnikami to polaczki ich zniszczą w internetowej wojnie...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-03-04, 19:09 160
Ja też jestem za Ruskimi, bo mają łeb, jaja i co najważniejsze - rację. Pedalski, lewacki, tolerancyjny i poprawny politycznie zachód może im poluplać albo "wyrazić oburzenie" i to jest piękne

A Polski ta sytuacja nie dotyczy, chyba że mielibyśmy na spółę z Ruskimi zająć Ukrainę, podać sobie grabę i wspólnie wysrać się na NATO i UE, dla których byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy mięsem armatnim, tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu na towary najniższej kategorii po zawyżonych cenach.
Zgłoś
Avatar
s................5 2014-03-04, 19:11 25
BongMan napisał/a:

Ja też jestem za Ruskimi, bo mają łeb, jaja i co najważniejsze - rację. Pedalski, lewacki, tolerancyjny i poprawny politycznie zachód może im poluplać albo "wyrazić oburzenie" i to jest piękne

A Polski ta sytuacja nie dotyczy, chyba że mielibyśmy na spółę z Ruskimi zająć Ukrainę, podać sobie grabę i wspólnie wysrać się na NATO i UE, dla których byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy mięsem armatnim, tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu na towary najniższej kategorii po zawyżonych cenach.



Teraz tak mówisz, ale jak za dziesięć lat przyjdzie kolej na Polskę, to przestaniesz wygadywać takie brednie.

Edit:
Nie zauważyłem, że to BongMan. Wybaczam w takim razie.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2014-03-04, 19:12
Nasi w zamierzchłych czasach wysyłali na ogromną skalę listy do Moskwy by sparaliżować działanie ich komunikacji.
Zgłoś
Avatar
l................8 2014-03-04, 19:20 16
Domyślam się, że szanowna redakcja sprawdziła podane adresy na "specjalistycznej" stronie, gdzie np. mnie umieszcza w Afryce. Gratulacje.
I ta lista komend z wiersza poleceń na tle Putina jako tajemnicze komendy elity hakerskiej. Pełen profesjonalizm.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2014-03-04, 19:21 2
Hasbary nic i nikt nie przebije ci dopiero mają tupet.
Zgłoś
Avatar
joker2111 2014-03-04, 19:28 4
Nie jestem pro rosyjski ani pro zachodni ale trzeba przyznać, że Putin ma łeb na karku i to on teraz karty rozdaje
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-03-04, 20:11
O muj bosze! Odkryli TOR i opłacanych komentujących..... ja pjerdolEM.
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-03-04, 20:40 4
Od lat mówię, że polski internet jest pełen wynajętych przez rosyjskie spec-służby "komentatorów", którzy na zlecenie napuszczają na siebie Polaków, realizując starą ruską strategię oddolnej destabilizacji państwa.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2014-03-04, 20:41 1
Skoro na NW piszą takie głupoty to nie zdziwię się jak na sadolu też siedzi jakiś moskal... zwłaszcza jak się sprawdzi ile odsłon ten portal ma.... a ostatnio pojawia się coraz więcej głupich komentarzy typu "jebać Ukrainę". Ukrainę warto poprzeć(ale nie militarnie!!! bo nie mamy szans) z tego prostego powodu, że jest antyrosyjska (:
Zgłoś
Avatar
aargh 2014-03-04, 20:54 4
Mnie najbardziej rozjebało "dir /?" na obrazku :]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie