18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
nebelwerfer 2021-07-28, 13:20 16
przez covid nie ma tam widowni więc opcja wtargnięcia osoby postronnej ograniczona do minimum a i tak jakiś uj się wpierdolił typowi pod koła no kurwa geniusz.
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2021-07-28, 13:36 4
To dzieci, dorośli, czy japończyki?
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2021-07-28, 13:54 7
Kurwa, co to znowu za jakaś zjebana konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpierdol większy niż na Ełro 2020/21, to jeszcze jest masa konkurencji o których nikt nawet nie słyszał! Próbowałem oglądać koszykówkę 3x3... no właśnie, próbowałem bo oglądać się tego czegoś nie da, a zasady rozumieją tylko wtajemniczeni! I tu dygresja, nasi komentatorzy chyba nie są wtajemniczeni, bo pierdolą jak potłuczeni...
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-07-28, 15:12 1
taigatrommel napisał/a:

Kurwa, co to znowu za jakaś zjebana konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpierdol większy niż na Ełro 2020/21,.



Normalne, stare konkurencje odpadają, nowoczesne wchodzą, zawsze była mała rotacja, wolę bmx niż snookera. Nie wiedziałem, że nasi piłkarze grają na olimpiadzie.
Zgłoś
Avatar
warka 2021-07-28, 15:39 2
Mi to wyglada jak by jebnął w szympansa .
Zgłoś
Avatar
-_- 2021-07-28, 16:22 1
taigatrommel napisał/a:

Kurwa, co to znowu za jakaś zjebana konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpierdol większy niż na Ełro 2020/21, to jeszcze jest masa konkurencji o których nikt nawet nie słyszał! Próbowałem oglądać koszykówkę 3x3... no właśnie, próbowałem bo oglądać się tego czegoś nie da, a zasady rozumieją tylko wtajemniczeni! I tu dygresja, nasi komentatorzy chyba nie są wtajemniczeni, bo pierdolą jak potłuczeni...



Wygląda na BMX Cross
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2021-07-28, 18:28 2
taigatrommel napisał/a:

Kurwa, co to znowu za jakaś zjebana konkurencja? Olimpiady nie oglądam! Nie dość, że nasi dostają wpierdol większy niż na Ełro 2020/21, to jeszcze jest masa konkurencji o których nikt nawet nie słyszał! Próbowałem oglądać koszykówkę 3x3... no właśnie, próbowałem bo oglądać się tego czegoś nie da, a zasady rozumieją tylko wtajemniczeni! I tu dygresja, nasi komentatorzy chyba nie są wtajemniczeni, bo pierdolą jak potłuczeni...



Kolejny kurwa przegryw którego życie toczy się wokół powrotu z roboty żeby wypić harnasia przed TV, jacy wy jesteście przyjebani, sadolowi specjaliści.
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2021-07-28, 19:32 2
Heliar napisał/a:

Normalne, stare konkurencje odpadają, nowoczesne wchodzą, zawsze była mała rotacja, wolę bmx niż snookera. Nie wiedziałem, że nasi piłkarze grają na olimpiadzie.



Rotacja, spoko. Nowe sporty, spoko. Ale my na olimpiadzie mamy już nawet jazdę na deskorolce i softball!
Zgłoś
Avatar
weedsoN71 2021-07-29, 9:54 1
Panowie, panowie ostatnio na sadisticu mnie nauczył jeden użytkownik, że olimpiada to okres pomiędzy igrzyskami Także Wy macie na myśli igrzyska olimpijskie, a nie olimpiadę! Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Mikesz89 2021-07-29, 22:55 3
Tak mi się skojarzyło

Zgłoś