18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
japierrrr... 2020-12-16, 11:24 1
Te boo,
Jesteś właśnie tym o czym piszę. Roztoczem. Rozumiem mendo że w ramach poprawy chumoru jedziesz na dziecięcą onkologie..... Czarny chumor i ciagniecie łacha z grubych tematów to jedno, a śmianie z typa bez nóg że mu coś tam wystaje jest po prostu chujowe. Z resztą coś czuję że piszę do jakieś pryszczatej kurwy co musi czerpać swoją moc z nabijania się z takich ludzi bo jest zerem z jebanej wsi
Zgłoś
Avatar
hitec 2020-12-16, 11:44
Można powiedzieć, że kobieta ma jaja....
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-12-16, 12:02
To jest część uda, a przyczyną jest skrajna otyłość. Lubie program "my 600 lb life" i tam jest dużo takich przykładów. Dziwne tylko że miała na tyle siły żeby dojść do sklepu bo większość bohaterów tego serialu leży tylko w łóżku.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-12-16, 12:18
To są jej cyce. Długie były to zarzuciła na plecy
Zgłoś
Avatar
boo 2020-12-16, 12:39
japierrrr... napisał/a:

Te boo,
Jesteś właśnie tym o czym piszę. Roztoczem. Rozumiem mendo że w ramach poprawy chumoru jedziesz na dziecięcą onkologie..... Czarny chumor i ciagniecie łacha z grubych tematów to jedno, a śmianie z typa bez nóg że mu coś tam wystaje jest po prostu chujowe. Z resztą coś czuję że piszę do jakieś pryszczatej kurwy co musi czerpać swoją moc z nabijania się z takich ludzi bo jest zerem z jebanej wsi



Na "te" i "pryszczata kurwo" to sie zwracaj po rodzinie. To jest sadistic a nie sie pomaga. Wlasnie po to sie tu wchodzi a jak cie serduszko boli z tego powodu to wyp... z tej stronki mendo pizdowata
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-12-16, 12:51 1
boo napisał/a:

Usuncie konta jak wam nie pasuje albo nie czytajcie komentarzy pizdeczki



To akurat nie TY będziesz decydował o tym, kto ma usunąć konto czy zostać.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-12-16, 12:58 2
Juzwa napisał/a:

Jesteście żałośni. To jest chory człowiek, a wy się nabijacie.



Haha no chory na " wpierdalam bez umiaru, co złego może się stać?" ,Nie mam krzty litości dla tak zapuszczonych grubasów, to nie stało się przez noc. Zresztą też w technikum byłem pulpety i nikt nie miał litości, w wojsku dojebalem kondyche i przypakowalem na kurzczaku i ryżu. Dobry kopniak w buły jednego obali, a drugiego wkurwi tak że zmotywuje do działania.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-12-16, 13:55
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Haha no chory na " wpierdalam bez umiaru, co złego może się stać?" ,



Sądzę, że to bezdomny, a wiadomo że oni "wpierdalają bez umiaru" trawę i nadpsute żarcie ze śmietników.
Poza tym poczytaj informacji o kortyzolu, kiedy i co go wytwarza w nadmiarze, no i jakie są tego skutki. Możesz pić tylko wodę destylowaną a będziesz tył jak świnia na kartoflach.
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2020-12-16, 19:17 1
Juzwa i krewniacy - chcesz zbawić świat to nie marnuj tu czasu. Kiedy zrozumiesz że to SADISTIC? . Nie mam zamiaru Ci ubliżać ale zajrzyj do słownika albo idź do terapeuty. Wiem że jest advent i trzeba coś dobrego zrobić ale po brazylijskich favelach to ostatni adres gdzie się przydasz. Też jestem czuły na krzywdę niewinnych ALE TO I TU JEST KURWA ŻYCIE. Więc ciesz się tym co masz bo jutro może być gorzej.
Zgłoś
Avatar
lajka 2020-12-16, 21:21
To spierdolenie lewicowe jest na tym portalu, czas umierać.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-12-16, 21:25
Skrzek007 napisał/a:

Juzwa i krewniacy - chcesz zbawić świat to nie marnuj tu czasu. Kiedy zrozumiesz że to SADISTIC? . Nie mam zamiaru Ci ubliżać ale zajrzyj do słownika albo idź do terapeuty. Wiem że jest advent i trzeba coś dobrego zrobić ale po brazylijskich favelach to ostatni adres gdzie się przydasz. Też jestem czuły na krzywdę niewinnych ALE TO I TU JEST KURWA ŻYCIE. Więc ciesz się tym co masz bo jutro może być gorzej.



Poluzuj gumkę w śpiochach i popraw pieluchę, bo chyba za bardzo cię uwierają. Mam głęboko to, co o mnie sądzisz, a rady zachowaj dla swojego lachociąga.
Zgłoś
Avatar
Kapsztyfikator 2020-12-16, 21:47 1
Juzwa napisał/a:

Jesteście żałośni. To jest chory człowiek, a wy się nabijacie.



Ojej jak mi przykro widzę pierwsze objawy wypadania odbytu, użyj maści na ból dupy
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2020-12-17, 13:16
boo napisał/a:

Usuncie konta jak wam nie pasuje albo nie czytajcie komentarzy pizdeczki



Jak ciebie coś takiego bawi, to znaczy że sam pizda jesteś i jedyne co w życiu osiągnąłęś to piwa na sadolu od innych, równych tobie nieudaczników za chujowe wstawki jak to coś. Sam więc usuń konto, bo tacy jak ty zaniżacie tylko poziom materiałów na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
boo 2020-12-18, 0:09
Rozchędażacz napisał/a:

Jak ciebie coś takiego bawi, to znaczy że sam pizda jesteś i jedyne co w życiu osiągnąłęś to piwa na sadolu od innych, równych tobie nieudaczników za chujowe wstawki jak to coś. Sam więc usuń konto, bo tacy jak ty zaniżacie tylko poziom materiałów na tym portalu.



To wlasnie takie pizdy jak wy zanizaja poziom tego portalu ckliwymi komentarzami. Czy ja napisalem, ze to zdjecie jest smieszne? Nie. Jest zalosne, jak mozna sie doprowadzic do takiego stanu. I nie pierdolcie, ze ma to w genach
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-12-19, 18:42
Juzwa napisał/a:

To jest chory człowiek



Tak, na wpierdalanie wszystkiego co w zasięgu ręki , brak ruchu i i higieny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie