18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
buczkog 2017-12-27, 22:42 19
To że jeżdżę chociażby do pracy tramwajem i będę kręcić filmiki i strzelać se samojebki w środku i na zewnątrz tramwaju a potem wklejał to na neta tzn. będę blogerem tramwajowym???.
Zgłoś
Avatar
wich3r 2017-12-27, 22:45 2
Typowa lala "motovlogerka" z dupa na wierzchu. Pewnie pierwszy raz z miasta wyjechała i przekroczyła 50km/h teraz może się dowiedziała co to przeciwskręt.
Zgłoś
Avatar
S................a 2017-12-27, 22:50 1
orisuniek napisał/a:

Jednej moto mniej.Szkoda bo mogła być fajna dupa



Przecież ona żyje i ma się całkiem dobrze. R6 szkoda.
Zgłoś
Avatar
Jehuty 2017-12-27, 23:01 2
Szila napisał/a:



Przecież ona żyje i ma się całkiem dobrze. R6 szkoda.



No żyje ale czy tak dobrze się ma to nie wiem, lekarzem nie jestem, zbiera kasę na leczenie gofundme.com/wxdfft-get-back-on-my-feet
Zgłoś
Avatar
_Myszcz_ 2017-12-27, 23:17 2
MgrMajster napisał/a:

Patrząc na ryj to powinna być blogerką hipologi.



W kasku wyglada nawet ok
Zgłoś
Avatar
bendyz 2017-12-27, 23:23 5
klasyczny błąd początkującego. będąc w zakręcie gdy widzisz ze nie wyrobisz wciskanie hamulca to w 99% pewny wypadek. Motocykl idzie do pionu i jedzie się prosto. Jedyne wyjście - przeciwskręt, położyć się na bok i dodać gazu - przy takim zakręcie powinno wyjść bez problemu. Ja na początku swojej przygody z moto często na przeciwny pas wyjeżdżałem. Strasznie głupie uczucie i ciężko się przeciwstawić logice która gdzieś tam w głowie jest.
Zgłoś
Avatar
C.B. 2017-12-27, 23:49 3
1700 followers? To jak za darmo się wyjebać
Zgłoś
Avatar
RiccoFD 2017-12-27, 23:51 1
Mam wrażenie że miała zbyt ciężki motocykl, jednak trzeba trochę ważyć żeby w trakcie układania się w zakręcie przeciwstawić się sile odśrodkowej, za mało masy, za mało mózgu jak na taką maszynę...
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2017-12-28, 0:13 5
Riccofd.. masa czy dziewczyny czy motocykla nie ma tu nic do rzeczy jedynia technika byla zla a w sumie to.jej wogolle nie było.
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2017-12-28, 1:05 2
buczkog napisał/a:

To że jeżdżę chociażby do pracy tramwajem i będę kręcić filmiki i strzelać se samojebki w środku i na zewnątrz tramwaju a potem wklejał to na neta tzn. będę blogerem tramwajowym???.


Nie no, Ty raczej zostaniesz blogeream Krawczyka.
Zgłoś
Avatar
Espen 2017-12-28, 1:33 2
RiccoFD napisał/a:

Mam wrażenie że miała zbyt ciężki motocykl, jednak trzeba trochę ważyć żeby w trakcie układania się w zakręcie przeciwstawić się sile odśrodkowej, za mało masy, za mało mózgu jak na taką maszynę...



Bez obrazy lecz gówno prawda. Wszystko co potrzeba to odpowiednia technika, opanowanie i odrobina siły w rękach i nogach.
To tutaj wygląda trochę jakby słabo doświadczona motocyklistka wjechała za szybko (w jej mniemaniu oczywiście bo prędkośc tutaj jest żadna), a następnie podświadomie lub nie próbowała się ratować spowolnieniem motocykla poprzez odjęcie gazu i/lub wciśnięcię hamulca. Co potem widzimy - motocykl prostuje się poprzez zbyt gwałtowną reakcję, laska prostuje się, fixuje wzrok na barierce i wystawia nogę jako swego rodzaju poświadczenie: "patrzcie, od tej pory już nie wiem co robię i działają ludzkie odruchy, które podczas jazdy na motocyklu są złe".

edit

Nie jestem jednak ekspertę tylko ciut sobie jeżdzę i żeby mi tu żadna sadolka nie odebrała tego jako ataku na społeczność kobiet na motocyklach, ponieważ znam kilka motocyklistek i szanuję.

Sorry za jedno pod drugim ale szczęście dla niej że nie przywaliła ciałem w te barierki energochłonne, bo raczej by już nie było co zbierać...
Zgłoś
Avatar
Stajan 2017-12-28, 2:49 2
Jeszcze nigdy, do żadnego filmiku, tak mocno nie pasowało określenie "moto pizda"
Zgłoś
Avatar
bezjaj 2017-12-28, 2:58 1
Po 1 panna już mnie wkurwia bo widać, że o chuj tu chodzi (wypinanie dupy pod bolca), a nie o blog moto.
Po 2 ale się tu znalazły maciosy, który się nie wyjebał na moto niech pierwszy kamień rzuci (jak się nie wyjebałeś to znaczy, że dalej niż po placu zabaw nie jeżdziłeś)
Zgłoś
Avatar
matti1987 2017-12-28, 4:12 1
Dupa fajna, a najładniej jej w kasku...
Zgłoś
Avatar
dr.benzoesan 2017-12-28, 6:45 2
...w drugim sezonie na moim krążowniku uczyłem się przeciwskrętu. A właśnie ... że o czym ona ten blok prowadziła?

@bezjaj

To tylko wśród kobiet panuje przekonanie że trzeba coś rozpierdolić żeby się tego nauczyć.

Jak nie rozjebałaś czajnika to więcej niż wody nie potrafisz gotować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie