18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu. Rozpędzone BMW ignoruje znak Stop i wjeżdża wprost w ciężarówkę. Kierowca i pasażerowie wychodzą z tego bez obrażeń. Zestaw złożył się jak scyzoryk.
Mój pierwszy temat i niestety nie umiem wkleić filmu.

Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-08-03, 13:35 21
Niestety, przeżyli
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-03, 14:15 4
Jednego złamanego chuja w BMW mniej. Dobrze, że nikogo nie zabił. Niech wraca na wóz drabiniasty na konie srające.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-03, 14:39 6
NO to klasycznie:
"Marka i model samochodu są zupełnie przypadkowe".
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-08-03, 16:08 2
Ale Passat też się szykował tylko, że nie zdążył
Zgłoś
Avatar
PanRohbak 2018-08-03, 17:11 3
Zawsze mnie zastanawiało, na co się odpalają wycieraczki po zderzeniu?
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-08-03, 17:38 1
A mnie zastanawia jak można się nie zatrzymać na takim skrzyżowaniu. Jak można komuś wyjechać jak już się stanęło na tym stopie i ruszaja barany jak auto jest od nich z 10-15 metrów czy nawet bliżej. To trzeba być ślepym i niedojebanym czy jak? Nie ma szans na zagapienie bo przecież stanął taki delikwent na stopie więc rozejrzeć się musiał a wyjeżdża wprost pod jadący samochód. No jak to kurwa jest kto mi odpowie na to zajebiście ważne pytanie bo nie mogę tego racjonalnie wytlumaczyc.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-08-03, 17:47 1
uderzył jak torpeda w ORP "Lech Kaczyński"
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-08-03, 17:56 1
Up PanRohbak Prawdopodobnie chodzi o to, że podczas zderzenia czołowego w chwili uderzenia,ręce kierowcy lecą bezwładnie do przodu załączając nieświadomie wycieraczki,kierunkowskazy itp.
Zgłoś
Avatar
WoleMerce 2018-08-03, 22:45
Klasyczny przykład złożenia w 1
Zgłoś
Avatar
kzf 2018-08-04, 17:48
Przynajmniej dobrze zespawane ćwiary, wszystko dalej trzyma się razem
Zgłoś
Avatar
Rocketfuel1994 2018-08-06, 9:40
Miejmy nadzieję, że umarł Bóg Mnie Wybrał
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2018-08-08, 23:13 1
Byłem ostatnio w sanatorium z połamańcem z E39, który wybił się z martwego dzika, zahaczył auto jadące z naprzeciwka i wbił się stroną kierowcy w drzewo. Pogruchotana miednica i dolna część piszczela włącznie z kostką lewej nogi. Odłamków więcej, niż w dużym zestawie Lego. Ziomek jechał bez pasów, jednak po rozmowie z nim, w ogóle nie dostrzegał tego, że było to przyczyną tak rozległych obrażeń. Typek jest byłym urzędnikiem państwowym, który ma ciągoty, aby zostać radnym. Ot taka elita społeczeństwa. Ogólnie głąb jakich mało. Jak poszliśmy z chłopakami na browarek w plener, to wypierdalał puszki w krzaki. Mieliśmy bekę z typka po same pachy. Pan radny w dupę jego zajebana mać.

Co do BMW to i tak chciałbym mieć. Mimo chujowej opinii, fatalnego PRu, to w dalszym ciągu są to najlepiej prowadzące się auta na świecie. Nie mówię oczywiście o tych najnowszych, bo te ostatnie pasztety, to są do dupy nie podobne, o napędzie dla panienek nie wspominając.
Zgłoś