18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
dynkss 2014-02-28, 22:57 1
Dużym zawsze leppery drogę zajeżdżają, a kutafonowi z ciężarówki nie chciało się odpuścić i ze dwa biegi zredukować. Traktorzysta spanikował jak gościa zobaczył i gotowe. Droga też niczego sobie... Kieras z ciężarówki powinien płacić jak dla mnie, nie zachował się raczej bezpiecznie . Jak miejsca brak, to hebel i stajesz.
Zgłoś
Avatar
dasti 2014-02-28, 22:59
ło kurwa... ale urwał!
Zgłoś
Avatar
qwertyokkkk 2014-03-01, 0:36
Kierowca pewnie neizle poturbowany, bo pasow raczej nie mial, a kabina duza, wiec bylo gdzie sie rozpedzic od zeby zajebac w przeciwna sciane. Dzwigni wystajacych tez tam nie brakuje, a spodziewalbym sie rowniez jakiegos ciezkiego najrzedzia lezacego na podlodze - typu klucz albo mlotek. Ciekawe czy te nowe traktory maja poduszki powietrzne.
Zgłoś
Avatar
graber 2014-03-01, 1:00
jest Grubson w tle jest browar
Zgłoś
Avatar
marianmw 2014-03-01, 1:34 1
Krew mnie kurwa zalewa jak was czytam kierowca wykonujący manewr wyprzedzania ma obowiązek utrzymać min 0,5m odległości od wyprzedzanego pojazdu dziękuję dobranoc
Zgłoś
Avatar
MihauIC 2014-03-01, 8:23
marianmw napisał/a:

Krew mnie kurwa zalewa jak was czytam kierowca wykonujący manewr wyprzedzania ma obowiązek utrzymać min 0,5m odległości od wyprzedzanego pojazdu dziękuję dobranoc


Który przepis tak mówi? Paragraf poproszę.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2014-03-01, 8:40
Nie ma takiego przepisu. Jest wskazane bezpieczna odleglość. W każdym bądź razie bezpieczna nie była jak widać

dynkss napisał/a:

Dużym zawsze leppery drogę zajeżdżają, a kutafonowi z ciężarówki nie chciało się odpuścić i ze dwa biegi zredukować. Traktorzysta spanikował jak gościa zobaczył i gotowe. Droga też niczego sobie...



Ja pierdziele co za głąb. Kierowca ciągnika wie że z tirem nie ma szans co widać na załączonym obrazku i nikt im drogi nie zajeżdża jeśli mu życie miłe. Ale co ty tam wiesz, pewnie kolejny niespełniony myślący że na wsi wszystko samo rośnie i nic nie kosztuje a rolnicy to milionerzy bo oszczędzają na ZUSie tylko płacą KRUS
Zgłoś
Avatar
kubek103 2014-03-01, 12:24
whereIsMyGoat napisał/a:

spoko sprzęt za ~150k poszedł się jebać tylko dlatego że baran nie mógł poczekać 10-20s żeby koleś mu zjechał...


Wątpię, żeby w tym były jakieś poważne usterki po wypadku. Jak już to blacharka, w końcu ta cena jest adekwatna do jakości towaru.
Zgłoś
Avatar
OneTime 2014-03-01, 15:43
Już wiem kim jest autor filmu.
Zgłoś
Avatar
k................o 2014-03-01, 18:21
szkoda nawozu..taki drogi!
Zgłoś
Avatar
dynkss 2014-06-10, 15:18
artur_sz13 napisał/a:

Ale co ty tam wiesz, pewnie kolejny niespełniony myślący że na wsi wszystko samo rośnie i nic nie kosztuje a rolnicy to milionerzy bo oszczędzają na ZUSie tylko płacą KRUS


Mała archeologia

Sam żem rolas ale hobbysta Jeździłem różnymi zestawami traktor + maszyna, kombajnami, ładowarką (trasa ładowarką teleskopową jakieś 120km w jedną stronę, dalej się nie latało). Tiry najgorsze na wąskich drogach. Na normalnych jeszcze rowerzyści są niebezpieczni Uciekałem kilka razy na pobocze zestawem w sumie ważącym 16-20 ton. Na szczęście było gdzie, bo dwaj litowcy wyprzedzali kolumne tirów pod górkę, i myśleli, że 20 na godzinę jadę
Akcje typu pchające się na rondzie Tico pod obciążniki to też norma
Zgłoś