18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
W sobotę rano samolot Douglas DC-3 rozbił się na miejskim lotnisku Burnet, jednak wszyscy pasażerowie byli w stanie uciec z samolotu.

Na pokładzie maszyny było co najmniej 13 osób, gdy rozbił się, próbując wystartować około godziny 9:15.

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala z poważnymi oparzeniami. Siedem osób zostało przywiezionych do szpitala z niewielkimi obrażeniami. Info zgodne ze stanowiskiem mediów społecznościowych z biura szeryfa hrabstwa Burnet.

Zgłoś
Avatar
czerczil 2018-07-22, 13:52 5
oł siet, oł siet, hołly fak!
Zgłoś
Avatar
DoktorAlban 2018-07-22, 15:06
bo za wolno jechał
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-07-22, 19:58 2
Echhhh... serce się kraje, jak taki piękny staruszek idzie z dymem....
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-07-22, 23:03
Miał być amerykański start - z zakrętem. Za wolno..
Zgłoś
Avatar
voytas0 2018-07-23, 0:15
tu ładnych kilkanaście udanych startów w wersji hollywood. Piękne samoloty.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-07-23, 0:37
voytas0 napisał/a:

tu ładnych kilkanaście udanych startów w wersji hollywood. Piękne samoloty.


Z tego co pamietam, do do potrzeb filmu mieli tylko dwie sztuki. Za to pieknie je zmontowali w calkiem niezly dywizjon
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-23, 8:30 3
Co ten pilot odpierdolił? Rozbić Dakotę to trzeba być kurwa zdolnym inaczej...
Zgłoś
Avatar
zdun 2018-07-23, 10:42
widać że ustawka, nagrywał od początku
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-07-23, 18:46
Taa, i niby przypadkiem jakiś koleś to akurat nagrywał.
Zgłoś
Avatar
T................h 2018-07-23, 18:47 3
nowynick, obstawiam przeciągnięcie lub/też nierówną pracę silników. Z tego co mi się wydaje pilot za szybko pociągnął wolant (przy zbyt małej prędkości lub było gorąco i za rzadkie powietrze było) no i samolot stracił siłę nośną. Może ktoś bardziej kompetentny się wypowie.

Obstawiam jednak że i tak najwięcej do powiedzenia będzie miał Velture lub Ertulev Jakie czasy taki Bongman
Zgłoś
Avatar
madej200 2018-07-23, 19:31
Ja tak myślę i albo koleś wiedział co będzie (przyłożył) palucha aby tak było albo się mu kurewsko nudzi w pracy i filmuje każdy samolot i może się trafi:P
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-23, 19:53
Może leciała jakaś najebana polka i oszczała przewody, bo nie pozwolili jej do kibla iść,a przed startem jebła szaściopaka dla kurażu, zwarcie i dalej wiadomo...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2018-07-23, 20:56 1
nowynick napisał/a:

Co ten pilot odpierdolił? Rozbić Dakotę to trzeba być kurwa zdolnym inaczej...



To nie Dacota, ale komercyjny DC-3. Douglas C-47 Skytrain (Dacota) była lżejsza o tonę od samolotu komercyjnego, więc może tu były wojskowy pilot popełnił błąd.
Zgłoś
Avatar
waloos 2018-07-23, 21:55
Chyba na 9gagu trafiłem na filmik z wnętrza samolotu, o ile mi się coś nie pojebało. W komentarzach ktoś tam rzucił hasło, że to była zdezelowana maszyna którą mechanicy poskładali jako tako do lotu, bo miała zostać zełomowana czy tam odstawiona na emeryturę na jakimś innym lotniksu.

Tak mi coś świta, ale ile w tym prawdy, to musiałby ktoś sprawdzić.

EDIT: a nie to jednak inne filmy, tam lecieli a tu jeszcze nie zdążyli lotniska opuścić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie