18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Wypadek drogowy
eruaknem • 2019-08-06, 15:12
Dziś na Kos (wyspa w Grecji) miał miejsce tragiczny wypadek. Kobieta jadąca żółtym seatem wjechała w ciężarówkę i skończyła się jej podróż w krainie żywych.

Kobietę widziałem już kilka razy (Seacik przerabiany z tych pierdzących, fajna dupa za kierownicą). Wielokrotnie wyprzedzanie na ciągłej, pod górkę, na 10tego.... to się musiało tak skończyć.

Zderzenie z ciężarówką miało mmiejsce na prostym odcinku drogi z linią ciągłą (odcinek około 600 metrów). Jest stosunkowo szeroko, więc jak ktoś zjedzie na prawą stronę prawego pasa to można niby wyprzedzić będąc ciągle na pasie ruchu. Jednak często samochody jadące z naprzeciwka skręcają w lewo dojeżdżając do krawędzi jezdni. Nie ma wtedy gdzie uciec.

Kobieta zmarła w drodze do szpitala.








2019-08-07, 09:41
camson napisał/a:

Kolejny, który używa słów, których znaczenie nie rozumie... To, że wyprzedzam 10 aut nie znaczy, że wyprzedzam na dziesiątego do k***y nędzy. Wyprzedzanie na trzeciego jest wtedy, kiedy auto wyprzedzające inne auto jest wyprzedzane w tym samym czasie przez trzecie auto.



Wyprzedzanie na trzeciego jest jak wyprzedzasz jednocześnie mijając auta/auto jadące z naprzeciwka (wciskając się między wyprzedzanego a mijanego)... czy kiedykolwiek widziałeś, żeby wyprzedzający był wyprzedzany przez inne auto?

2019-08-07, 11:19
pioter84 napisał/a:

Wyprzedzanie na trzeciego jest jak wyprzedzasz jednocześnie mijając auta/auto jadące z naprzeciwka (wciskając się między wyprzedzanego a mijanego)... czy kiedykolwiek widziałeś, żeby wyprzedzający był wyprzedzany przez inne auto?






ws...........dy
2019-08-07, 12:16
[quote="Tilg_die_Schmach"], ty jesteś chyba popie**olony.[/ Ty jesteś popie**olony bo ja to właśnie napisałem debilu. A jak nie rozumiesz sensu to zamilcz

2019-08-07, 13:16
pioter84 napisał/a:

Wyprzedzanie na trzeciego jest jak wyprzedzasz jednocześnie mijając auta/auto jadące z naprzeciwka (wciskając się między wyprzedzanego a mijanego)... czy kiedykolwiek widziałeś, żeby wyprzedzający był wyprzedzany przez inne auto?


Wyobraź sobie, że tak. Ostatnio dwa dni temu na żywo... A kolega wyżej wrzucił Ci filmik dla poglądu o co mi chodziło.
A kontrując Twoją przypie**olkę wyprzedzanie na trzeciego jest wtedy kiedy są 3 auta na dwóch pasach ruchu i nie ważne, w którą stronę się poruszają.

2019-08-07, 18:30
jechała na cordobę czy ibizę?

2019-08-07, 19:14
eruaknem napisał/a:

Wielokrotnie wyprzedzanie na ciągłej, pod górkę, na 10tego....



Ale się ten dziewiąty musiał zdziwić!