18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Gymnorhinus 2019-06-05, 16:12 2
@TB303

Jak nie pamiętasz to pewnie na izbie
Zgłoś
Avatar
Proximate 2019-06-05, 18:19 4
To jak bym jechał 60 na 50 to jest moja wina, że debil wymusił?
Fuck logic.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-06-05, 18:34 10
Proximate napisał/a:

To jak bym jechał 60 na 50 to jest moja wina, że debil wymusił?
Fuck logic.



Problem w tym, że niektorzy debile na motocyklach jadą >100km/h tam gdzie jest ograniczenie do 50. W takich sytuacjach przy wypadkach całość winy powinna spoczywać tylko na takim debilu.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-06-05, 18:45 2
IOI napisał/a:

a ty co kurwa, wrozka? skad wiesz ile jechali?!?
wina jest tylko dziada i poniosl konsekwencje



Tępaku gdzie byłeś na fizyce?
pl.khanacademy.org/science/physics/one-dimensional-motion/displacement...
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2019-06-05, 18:48 2
Ja tu kurwa nic nie widzę p chuj tu chodzi ?
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-06-05, 19:36 7
Proximate napisał/a:

To jak bym jechał 60 na 50 to jest moja wina, że debil wymusił?
Fuck logic.



Jebać Twoją logikę. Debil wymusił? Wina debila. Ty przekroczyłeś limit, więc przypierdoliłeś w debila. On odpowie za wymuszenie, ty za zapierdalanie, wina wypadku leży po obu stronach. Droga hamowania pomiędzy 50 a 60km/h wydłuża się o około 10m, więc nie pierdol, że drugi koleś jest niewinny. WSZYSCY kurwa uczestnicy ruchu drogowego są ZOBOWIĄZANI aby nie dopuścić do wypadku. Jadąc autem po ulicy masz się spodziewać niespodziewanego, a nie krzyczeć po wypadku. Dziecko, pies, czy jeleń może wyskoczyć na jezdnię i im szybciej lecisz tym większa chujnia dla Ciebie. No, ale lepiej 5 minut szybciej być w domu, to jebać przepisy. Przecież nikogo nie zabijesz, a przynajmniej nie chcesz...
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2019-06-05, 21:14 7
Kurwa uwielbiam debili co pierdolą, że ten co wymusił jest winny i chuj. Ten co zapierdala ponad dopuszczalną prędkość też jest współwinny. Gdyby ta audi jechała przepisowo to dziadyga w Renaulcie miałby pewnie około pół sekundy albo i sekundę więc na reakcje i może by uniknął wpierdolenia się na skrzyżowanie i wymuszenie. Po to jest jebane ograniczenie prędkości aby go przestrzegać. Zwłaszcza w takich miejscach gdzie jest pełno skrzyżowań i wyjazdów.

To jest tylko ruch uliczny a nie jebany wyścig formuły 1.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-06-05, 21:28 13
Proximate napisał/a:

To jak bym jechał 60 na 50 to jest moja wina, że debil wymusił?
Fuck logic.


W skrócie - może właśnie tak być.
W szczegółach - wyobraź sobie że masz jakąś drogę z pierwszeństwem, prędkość dozwolona niechby 90 km/h bo poza terenem zabudowanym. Nagle stoi znak 50 km/h no ale co," ja nie przejazdę 90? Przecież ta droga jest jak była. Nie ma żadnego powodu do ograniczenia, pewnie chcą mandaty nabijać!" A tymczasem za tym znakiem 50 km/h jest jakiś wlot podporządkowany czy zwyczajnie wyjazd z czyjejś posesji. Chłop podjeżdża sobie na tym wlocie do krawędzi jezdni z pierwszeństwem. Patrzy. Nic nie jedzie. No to co robi? Rusza. I teraz skup się. Jeśli pojazd na drodze z pierwszeństwem jedzie te 50 km/h, (bo to nie jest prędkość przypadkowa tylko dostosowana do odległosci widocznosci na wlocie PODPORZĄDKOWANYM) to chłop z podporządkowanego bezpiecznie sobie włączy się do ruchu, a jeśli ktoś na drodze z pierwszeństwem pojedzie te 90 to po prostu nie da mu szans. Nim zdąży zakończyć manewr dostanie strzała w bok. I teraz co ten na podporządkowanej miał wg. ciebie zrobić? Zadzwonić do wróżbity Macieja czy zza pola widoczności ktoś nie gna więcej niż on widzi? Otóż nie. Nie miał szans na uniknięcie wypadku a sprawcą jest własnie ten kto był na drodze z pierwszeństwem.
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2019-06-05, 21:54 3
Powiem szczerze, że nie widać, żeby przekroczyli prędkość. Motórzysta spanikował, ale nawet nie zdecydował się wyłożyć maszyny, więc brak doświadczenia, a jednocześnie i tak bezpiecznie wyszedł z potrzasku, nie zrobiłby tego co zrobił, gdyby miał więcej niż 60... Cała wina na kierowcy renault.
Zgłoś
Avatar
pierdylion83 2019-06-05, 22:10 3
p4nk1 napisał/a:

Powiem szczerze, że nie widać, żeby przekroczyli prędkość. Motórzysta spanikował, ale nawet nie zdecydował się wyłożyć maszyny, więc brak doświadczenia, a jednocześnie i tak bezpiecznie wyszedł z potrzasku, nie zrobiłby tego co zrobił, gdyby miał więcej niż 60... Cała wina na kierowcy renault.



"Wyłożenie maszyny" to w zdecydowanej większości przypadków paniczne heblowanie (nagły przyrost siły pod wpływem adrenaliny), uślizg przedniego koło, a w efekcie niezamierzona i niekontrolowana gleba. "Ale panie władzo wyjechał mi i musiałem się położyć" to uniwersalna gadka, żeby odzyskać kasę z ubezpieczenia za sprzęt i drogie ciuchy.
A mistrz prostej na sporcie i miłośnik trzech króli - "Teścia, Antka i Mietka", jak na moje oko, umiejętności miał raczej wątpliwe. Zwykły fart i tyle.
Zgłoś
Avatar
Presty 2019-06-05, 22:48 1
TB303 napisał/a:

Moje miasto... Gdzie ja kurwa byłem, gdy to się stało?!



dardevil napisał/a:

Strój jak na imprezę pod remizę w Piździchowie. Koszulka na ramiączkach i gumiaki.



Bo wiesniaki jeżdżą na przecinakach.
Nie stac ich na turystyka, nawet nie wiedzą co to.
Zgłoś
Avatar
picolo 2019-06-05, 23:39 2
Na R1 wystarczyło, na skóry już nie. Aż dziw, że kask miał.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2019-06-06, 0:38 1
dardevil napisał/a:

Strój jak na imprezę pod remizę w Piździchowie. Koszulka na ramiączkach i gumiaki.



No i chuj - śmiga po bułki do biedry. Śmieszniejsi są "bajkerzy" odziani w zbroję, kuferek na tylnym bagażu, bandera Polski, jadący ojebać hotdoga do budy oddalonej 2 km.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-06-06, 2:47 1
p4nk1 napisał/a:

Powiem szczerze, że nie widać, żeby przekroczyli prędkość. Motórzysta spanikował, ale nawet nie zdecydował się wyłożyć maszyny, więc brak doświadczenia, a jednocześnie i tak bezpiecznie wyszedł z potrzasku, nie zrobiłby tego co zrobił, gdyby miał więcej niż 60... Cała wina na kierowcy renault.



Koleś jest w samej podkoszulce, więc nie położył maszyny.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-06-06, 7:50 1
Baranie łby. Nie chodzi nawet o prędkość hamowania. Chodzi o to, że jadąc 50 jak się w kogoś przypierdoli to ma szansę. Jadać 100 nie ma żadnej.

camson napisał/a:

No i chuj?



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie