18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
woytasw 2019-06-26, 13:58 3
Pewnie jakiś najebus
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-06-26, 14:11 1
Nie no, fajna ta blondyneczka.
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-06-26, 15:27 5
Winny 22-letni kierowca Seata- wymusił pierwszeństwo i był po alku.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2019-06-26, 18:00 1
de_sade napisał/a:

Winny 22-letni kierowca Seata- wymusił pierwszeństwo i był po alku.



" Okazało się, że miał niecałe pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu."

To pokazuje jak niewiele trzeba aby doszło do tragedii...
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2019-06-26, 18:10 20
Mercury001 napisał/a:

" Okazało się, że miał niecałe pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu."
To pokazuje jak niewiele trzeba aby doszło do tragedii...



Ale pierdolenie. Mając niecałe pół promila alko wsiadam do samochodu i jadę przed siebie legalnie w Niemczech, czy Hiszpanii. Alko w przypadku kolizji lub wypadku jest tylko dodatkowym obciążeniem w tych dwóch krajach (i nie tylko tych), bo można mieć do 0,5 promila siedząc za kierownicą. W Polsce "państwo opiekuńcze" patrzy na swoich obywateli jak na terrorystów i potencjalnych morderców, więc jest jak jest. Tutaj na fajrant piję po jednym piwku (lub dwóch) z kolegą z pracy jak mamy ochotę, później wsiadam do samochodu i wracam do domu
Zgłoś
Avatar
poetanapalmu 2019-06-26, 18:14 10
A Ja przeczytałem, że to jakiś dwóch Henryków się zderzyło i że wypadek był po prostu uroczy.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2019-06-26, 18:52 9
TheAndyboy888 napisał/a:

Ale pierdolenie. Mając niecałe pół promila alko wsiadam do samochodu i jadę przed siebie legalnie w Niemczech, czy Hiszpanii. Alko w przypadku kolizji lub wypadku jest tylko dodatkowym obciążeniem w tych dwóch krajach (i nie tylko tych), bo można mieć do 0,5 promila siedząc za kierownicą. W Polsce "państwo opiekuńcze" patrzy na swoich obywateli jak na terrorystów i potencjalnych morderców, więc jest jak jest. Tutaj na fajrant piję po jednym piwku (lub dwóch) z kolegą z pracy jak mamy ochotę, później wsiadam do samochodu i wracam do domu



Odpowiem Ci Twoim własnym tekstem:

Ale pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
EvilDick 2019-06-26, 19:00
SupremeLeader napisał/a:

Nie no, fajna ta blondyneczka.



Na 200% się przyjebała do tego typa, że źle zaparkował i teraz ona nie zdąży do mamusi zdać raportu z jego nieudacznictwa.
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2019-06-26, 19:08 12
TheAndyboy888 napisał/a:

Ale pierdolenie. Mając niecałe pół promila alko wsiadam do samochodu i jadę przed siebie legalnie w Niemczech, czy Hiszpanii. Alko w przypadku kolizji lub wypadku jest tylko dodatkowym obciążeniem w tych dwóch krajach (i nie tylko tych), bo można mieć do 0,5 promila siedząc za kierownicą. W Polsce "państwo opiekuńcze" patrzy na swoich obywateli jak na terrorystów i potencjalnych morderców, więc jest jak jest. Tutaj na fajrant piję po jednym piwku (lub dwóch) z kolegą z pracy jak mamy ochotę, później wsiadam do samochodu i wracam do domu



O jaki Ty popierdolony jesteś, to się w piździe nie mieści... Ludzie z takim podejściem do tematu powinny mieć z automatu odbierane prawo do prowadzenia pojazdu. Nie potrafisz wytrzymać w trzeźwości, ochlejmordo, kiedy wiesz, że masz wsiąść do auta? Jak dla mnie możesz się zakurwić na najbliższym drzewie, żeby zaraz potem razem z wrakiem auta zapakowali Cię na lawetę i odwieźli na PSZOK, tylko łaskawie nikomu innemu nie odbieraj życia ani zdrowia!
Zgłoś
Avatar
krecikprecik 2019-06-26, 19:25 9
Kominek1993 napisał/a:

O jaki Ty popie**olony jesteś, to się w piździe nie mieści... Ludzie z takim podejściem do tematu powinny mieć z automatu odbierane prawo do prowadzenia pojazdu. Nie potrafisz wytrzymać w trzeźwości, ochlejmordo, kiedy wiesz, że masz wsiąść do auta? Jak dla mnie możesz się zak***ić na najbliższym drzewie, żeby zaraz potem razem z wrakiem auta zapakowali Cię na lawetę i odwieźli na PSZOK, tylko łaskawie nikomu innemu nie odbieraj życia ani zdrowia!



W Irlandii jest, albo do niedawna było, 0,8. Także sam się rozkurw na drzewie zanim ta Twoja frustracja Cię rozkurwi, bo jak czytam takie komentarze po to drugiej stronie klawiatury widzę pedała z białaczką. I tak jesteśmy czarnym punktem Europy jeśli chodzi o wypadki drogowe bo zwyczajnie u nas kurwa im gorszy szrot tym bardziej jeden Seba z drugim Sebą wciskają gaz w podłogę. Opierdalam znajomych za kierą jak leci kiedy kurwa przeginają, wysiądę i złapię autobus, czy zwyczajnie się przejdę, ale nie będę przez debila kaleką/ mogiłą, bo mu w ego trochę próżni wjechało.
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2019-06-26, 19:40
@up - Według danych Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu 7% wypadków w Polsce (dane za 2018 rok) spowodowanych było bezpośrednio przez alkohol. 7%. W całej Europie (również 2018) było to 25%. Być może w wartości procentowej wydaje się to niewiele, ale gdyby nie doszło do tych zdarzeń życia nie straciłoby około 5.000 ludzi. Być może dla Ciebie 5 tysięcy, to nadal mało, ale wyobraź sobie, że wśród tych 5 kafli jest ktoś dla Ciebie bliski! Wszystko jest, kurwa, dla ludzi, ale wsiadać do auta po alkoholu, to trzeba mieć tak zryty beret, że to się we łbie nie mieści.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2019-06-26, 20:17 7

Jeśli mamy się powoływać na statystyki dotyczące wpływu alkoholu na wypadki, to zgodnie z tym wykresem, najlepiej jebnąć sobie przed prowadzeniem małe piwo lub lampkę wina

Ograniczenie do 0,2, czy 0,5 niewiele zmienia, bo jeśli ktoś pije alkohol dla samego alkoholu, to dla niego bez znaczenia czy będzie miał 0,5 czy 2,5 promila - i tak straci prawko (bo o innych konsekwencjach ktoś taki raczej nie myśli). Dlatego po przekroczeniu limitu puszczają hamulce i pojawia się więcej nawalonych osób(?) za kółkiem.

Z mojej perspektywy przyjemnie jest sobie pójść na dobrą kolację przy lampce wina, czy pizzę popijaną zimnym lekkim piwem. O ile w krajach zachodnich to dość częsta praktyka, tak w Polsce łatwo narazić się na szykany. Dlatego ja na przykład noszę ze sobą alkomat dobrej jakości i sprawdzam się przed prowadzeniem samochodu.

Zresztą problem i tak nie leży w prowadzeniu bezpośrednio po wypiciu, bo czym innym jest 0,5 po dwóch szybko wypitych piwach, a czym innym jest 0,5 na kacu po 0,7 gorzały na łebka.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2019-06-26, 20:18 7
Mercury001 napisał/a:

Odpowiem Ci Twoim własnym tekstem:
Ale pierdolenie.



Po chuj argumenty amebo, co nie?

Kominek1993 napisał/a:

O jaki Ty popierdolony jesteś, to się w piździe nie mieści... Ludzie z takim podejściem do tematu powinny mieć z automatu odbierane prawo do prowadzenia pojazdu. Nie potrafisz wytrzymać w trzeźwości, ochlejmordo, kiedy wiesz, że masz wsiąść do auta? Jak dla mnie możesz się zakurwić na najbliższym drzewie, żeby zaraz potem razem z wrakiem auta zapakowali Cię na lawetę i odwieźli na PSZOK, tylko łaskawie nikomu innemu nie odbieraj życia ani zdrowia!



Sam jesteś popierdolony. Jeżeli jesteś najebany jak szmata nie mając nawet 0,5 promila i już zaczynasz bełkotać, to pozostaje mi Ci współczuć debilu, bo natura zafundowała Ci psikusa. Jeżeli dla Ciebie piwko po pracy pięć razy w miesiącu ze znajomymi to alkoholizm, to jesteś niedojebany umysłowo i dodatkowo nerdem, który znajomych nie ma. Wsiadałem setki (jak nie tysiące) razy po piwku do auta i jechałem. Nigdy będąc po tym przysłowiowym piwku nie miałem nawet najmniejszej kolizji. W Polsce gdy jeżdżę, owszem nie piję. Stosuję się do przepisów (pojebanych!).
W normalnym kraju możesz być na jakiejś imprezie kierowcą i wypić browara, czy lampkę wina jako toast. W Polsce nie, bo wjebią Cię do kicia i spałują, a po drodze biega patologia, złodzieje i w kościołach pedofile odprawiają msze.
Także jebał Cię pies głupi chuju, bo jesteś jednym z tych krzykaczy, co jedyne co potrafią, to rzucać suchymi statystykami. Nie wychodź lepiej z domu, bo ktoś trzeźwy może Cię zgarnąć samochodem z chodnika, gdy pójdziesz do sklepu. Siedź w domu, to będziesz bezpieczny, ja będę dalej robił to co robię, bo sam za siebie jestem pewny jebana wywłoko
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2019-06-26, 22:13 6
@up - jebie mnie Twoje chore poczucie wolności. To właśnie jest typowe januszowe podejście do świata "a, hehe, jebnem sobie piwko po pracy i pojadem samochodem, bo co mnie tam, hehe". A szkoda strzępić ryja. Rób, co masz i co chcesz robić, tylko łaskawie nie narażaj innych, śmieciu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie