18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
k-nar 2012-11-01, 19:30
co z tego ze data inna... dobra masz szczescie przegladalem zdjecia z tej stronki i mi sie straz nie zgadzala
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-01, 19:39
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Czy te typki z napisem "straż" muszą się zawsze kręcić tam gdzie jest jakiś wypadek. Serio, przypatrzcie się na każdym zdjeciu z wypadku oni są. Co to jest, jakiś nowy program TV typu Fakty w tvn?


Oni są jak faceci w czerni. Przyjeżdżają, robią porządek, na koniec zbierają wszystkich uczestników i świadków i błyskają im przed oczami takim czerwonym światełkiem...

A data inna, bo jak gość sobie czas w kompie przestawiał na zimowy to oprócz zegara, cofnął przypadkowo kalendarz...
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-11-01, 20:05
ten co to zamiesci sra po pietach jak by pierwszy raz przezyl wypadek w innym swiecie niz w NFS czy GTA
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-11-01, 20:07
takie male 'ale'

Fakt, że kierowca citroena jest częściowo winny, ponieważ wyjechał z podporządkowanej, ale kierowca mercedesa nie jest bez winy. Mesiu zapierdzielał jak głupi, wyprzedził mnie i kilka samochodów na podwójnej ciągłej i na zakręcie jakieś dwa kilometry od zdarzenia. Pomyślałem tylko, co ten idiota wyrabia i widać nie potrwało to długo. Najgorszy widok na miejscu to porozrzucane chryzantemy po jezdni.
Zgłoś
Avatar
Kaczuszkaa 2012-11-01, 20:17 4
Winny jest ten kto wymusza pierwszeństwo przejazdu. Co kogo obchodzi jak jechał 2 kilometry wcześniej ? Pewnie jechałby dalej gdyby nie kierowca który wymusił . Prędkość nie ma nic do rzeczy bo są proste zasady - nie jesteś pewien czy zdążysz to nie jedziesz , nie widzisz nie jedziesz .

Piwko leci ,
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2012-11-01, 20:37
No ładny crash, widziałem już w życiu tyle wypadków, że nic nie jest w stanie mnie zdziwić, ten bynajmniej musiał być całkiem "widowiskowy"
Zgłoś
Avatar
sorra18 2012-11-01, 21:32 1
Bez gwiazdy nie ma jazdy.
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-11-01, 21:54 1
Mówili o Tobie w faktach piwooo!
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-11-01, 21:57
Piwo za zdjęcia własne.

Ale coś mi tutaj wygląda na więcej niż 70km/h, albo cytryna została wyciśnięta o ten widoczny słup.

Cóż, za mało faktów znam żeby się wypowiadać dalej. Szkoda dziadka. Jak już przeżył to mógł sobie darować ten zawał. Ten citroen to CX był? Straszna puszka.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-11-01, 22:26
No na sadolu mamy gwiazdę wykopków 1 listopada, no no szacun za materiał, jeżdżę już półtora roku z rejestratorem i nic na konkrecie się nie dzieje (chyba dobrze bo harda zasilić materiałem własnym to jakoś nie bardzo)
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-01, 22:51 1
- Masz ekstra felgi. Ile za nie dałeś?
- Trzy razy...
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-01, 23:35
Po pierwsze wjeżdżając na skrzyżowanie należy zachować szczególną ostrożność, takiego wała, że to było 70, jak znaki nakazują, było w granicach 90... Jadąc 70 zauważysz gościa, który wjeżdża na skrzyżowanie, ba, zapewne gdybyś się rozglądał i zachował czujność już byś go widział z dalszej odległości, sory, ale coś mi tu śmierdzi w tej historii, gdyby to było normalne ograniczenie 90 km/h do tego gościu wyjeżdżałby z jakieś polnej drogi... spoko wtedy rozumiem, ale nie skrzyżowanie...
Zgłoś
Avatar
Kaczuszkaa 2012-11-02, 3:38
Przecież wymuszenie nie zależy od tego ile jechał człowiek który miał pierwszeństwo . Nawet jakby jechał 150 km/h to nie jest jego wina że ktoś nie umie ocenić czy może włączyć się do ruchu . Koleś mógł jechać ile chciał i gdyby typ nie wymusił pierwszeństwa to by się nic nie stało.

Masz pierwszeństwo to jedziesz a nie zwalniasz do 30 km/h i patrzysz czy jakiś muł nie wyjedzie z podporządkowanej .

P.S
Oczywiście szkoda człowieka .
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-11-02, 9:09
Ta, na bank zapierdalał więcej niż ograniczenie przy fotoradarze... Nikt nie jest głupi żeby świadomie płacić mandaty. Poza tym mi kiedyś wyjechał szczyl na skuterze z takiego skrzyżowania, że nie było go widać przez drzewa do czasu aż się pojawił na mojej drodze, lewy pas był pusty więc udało mi się uniknąć zderzenia z debilem. W takich przypadkach wymuszający zawsze jest winny, nie należy winić jadącego na drodze z pierwszeństwem nawet jeśli przekracza prędkość. Jesteś na podporządkowanej to kurwa czekaj, idioci mając 50 kuników pod maską pchają się pod auta i później mamy rezultaty.
Zgłoś
Avatar
kamik306 2012-11-02, 9:50
co wy pierdzielicie.

Prędkość mesia nie miała znaczenia?

Wyjeżdżasz sobie z podporządkowanej, patrzysz- jedzie, daleko- spokojnie zdążę, potem okazuje się, że zamiast 90 które zakładałeś (ograniczenie 70) kretyn pruje 120, do tego nie ogarnia i nie hamuje. Dalej uważacie, że to nie ma znaczenia?

To jak z dawcami- zmieniasz pas, a tu hgw skąd motor, czemu? bo szukasz w lusterkach kogoś, kto jedzie 50km/h-80km/h (jak wszędzie) a nie jakoś pokurwieńca, który jedzie 150 i co 3 metry zmienia pasy.

Proste? BARDZO proste.

Nie mówię, że to ta sytuacja, bo nie wiem, jak to wyglądało. Dość często tamtędy jeżdżę, tam jest niebezpiecznie, często pucha jest pełna. Wina na pewno leży głównie na cytrynce, ale powinno się też sprawdzić, z jaką prędkością się mieczysław poruszał- jak za szybko, to powinni dać połowiczną winę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie