18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PustySocho 2012-11-26, 20:51
mr_9mm napisał/a:

@matrixpro

Wpisałem w google "szkodliwość gmo" i od razu wyskoczyło to i kilka badań.

Ty, bo wypowiadasz się na tematy nie sprawdzając źródeł


Precz z GMO, sutki tylko dla facetów!
PS.
Wpierdalasz zmodyfikowane zboże aż Ci się uszy trzęsą nawet o tym nie wiedząc.
Zgłoś
Avatar
SS.night 2012-11-26, 21:52
jak zwykle Macierewicz sie wpierdoli
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-26, 21:59
A jeszcze jedno od siebie dodam.

Uważam że wielu z Was to banda ciotów do wydupczenia, ponieważ jak Rząd Tuska wyrwał kasę z OFE to nikt z Was, chociaż na niego glosowaliście- dupy nie ruszył.

Nie ma się co dziwić że jak ma się taki frajerski elektorat to się potem wpuszcza GMO.

btw. Tak, słucham radia Maryja, jestem na Sadistiku, czytam Wyborczą, przeglądam Rzepę.

topol817 napisał/a:


Patrząc w ten sposób, Ty uważasz Żydów za jedynych słusznych i mających zawsze rację, bo sami tak o sobie mówią. Dajesz się dymać podobnie jak banda frajerów o której wspominałeś, tylko że od drugiej strony.

I jak niby człowiek ma podejść na poważnie do tego co mówią przeciwnicy GMO, skoro na manifestacji reprezentowała ich Doda

@up Dokładnie, spinają się nie wiadomo po co...



Skąd Ty wziąłeś ten tekst? ZObacz sobie co napisałem o Żydach w temacie o Pokłosiu( jeden z niewielu tematów jaki stworzyłem). Skąd Ty wytrzasnąłeś informację że ja gloryfikuję Żydów???????!!!!!!
Zgłoś
Avatar
topol817 2012-11-26, 23:07 1
Kawagawa napisał/a:


Skąd Ty wziąłeś ten tekst? ZObacz sobie co napisałem o Żydach w temacie o Pokłosiu( jeden z niewielu tematów jaki stworzyłem). Skąd Ty wytrzasnąłeś informację że ja gloryfikuję Żydów???????!!!!!!



Nie chodziło mi dosłownie o to - to była metafora. Sam napisałeś
Kawagawa napisał/a:


Sory, ale to tak jakby nie lubić Żydów bo są niekorzystnie pokazywani w materiałąch propagandowych Hitlera.


i zapewne również nie chodziło Ci dosłownie o Żydów. Więc odpowiedziałem tym samym.
Po prostu wkurwiające jest kiedy jedziecie po mediach że są nieobiektywne i zmanipulowane, a sam podajesz radio Maryja jako przykład dobrego źródła informacji (jeszcze lepsza jest "niezależna" która z niezależnością ma tylko wspólną nazwę).
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-26, 23:43
topol817 napisał/a:



Nie chodziło mi dosłownie o to - to była metafora. Sam napisałeś

i zapewne również nie chodziło Ci dosłownie o Żydów. Więc odpowiedziałem tym samym.
Po prostu wkurwiające jest kiedy jedziecie po mediach że są nieobiektywne i zmanipulowane, a sam podajesz radio Maryja jako przykład dobrego źródła informacji (jeszcze lepsza jest "niezależna" która z niezależnością ma tylko wspólną nazwę).



Nie uważam żeby w Polsce istniały jakiekolwiek niezależne media, niezależni dziennikarze są jak darmowe obiady, nie ma czegoś takiego

Przyzwoicie jest jednak nie identyfikować się zbytnio z jedną opcją polityczną lub światopoglądową, a wyśmiewanie się z Macierewicza i teorii o zamachu w Smoleńsku uważam osobiście za takie właśnie przegięcie
Zgłoś
Avatar
Marcoos 2012-11-27, 1:23 2
popielniczka88 napisał/a:


A co to jest te całe GMO ?

Wyjdź....
Zgłoś