18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Bartsone92 2012-11-26, 11:18 11
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-26, 11:27 14
Uwielbiam patrzeć jak wiecznie polemizujecie i wykłócacie się z czymś czego nie ma i czego nie powiedziano.

Sory, ale to tak jakby nie lubić Żydów bo są niekorzystnie pokazywani w materiałąch propagandowych Hitlera.

Jak chcecie się czegoś dowiedzieć o Macierewiczu, o radiu Maryja, o TV Trwam itd to poczytajcie nasz dziennik, posłuchajcie rozmów niedokończonych.

Przypadek GMO. Środowiska prawicowe od lat próbują walczyć z GMO a Wyborcza nic z tym nie robi. Teraz wybrane przez Nas władze( chociaż w sumie przez Was, ale ok) zrobiły Nas w dupsko- GMO przegłosowane a protesty są organizowane dla mnie fasadowo i po sprawie.

Jakbyście słuchali co jakiś czas radia Maryja to byście wiedzieli o problemie z głosowaniem nad GMO już dawno temu i protest można by zorganizować szybciej. Ale nie, Wy w tym czasie żarliście burgery i śmialiście się z Macierewicza.

Jesteście bandą frajerów do wydymania.
Zgłoś
Avatar
potworkowo 2012-11-26, 11:53 4
Jeżeli nie zachowacie dystansu rzeczywistość Was wykończy!
Zgłoś
Avatar
topol817 2012-11-26, 12:00 2
Kawagawa napisał/a:


Sory, ale to tak jakby nie lubić Żydów bo są niekorzystnie pokazywani w materiałąch propagandowych Hitlera.


Patrząc w ten sposób, Ty uważasz Żydów za jedynych słusznych i mających zawsze rację, bo sami tak o sobie mówią. Dajesz się dymać podobnie jak banda frajerów o której wspominałeś, tylko że od drugiej strony.

I jak niby człowiek ma podejść na poważnie do tego co mówią przeciwnicy GMO, skoro na manifestacji reprezentowała ich Doda

@up Dokładnie, spinają się nie wiadomo po co...
Zgłoś
Avatar
ilves 2012-11-26, 12:49
Kawagawa, dobrze się czujesz? Słuchasz Radia Maryja, czy to mi jakaś cholera na oczy się rzuciła od patrzenia na codzienny syf?
Zgłoś
Avatar
I................o 2012-11-26, 16:28 1
@Kawagawa pokaż mi choć jeden przypadek (Udokumentowany a nie wzięty z kosmosu) negatywnego wpływu GMO na zdrowie człowieka. Nie ma? Dlaczego? Bo jak kurwa modyfikowanie genetyczne danego żywego organizmu może wpływać na jego szkodliwość? Nie może. PS: Masz paranoje, i w dodatku nie popartą żadnymi faktami, i kto tu jest frajerem?
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-11-26, 17:12
Spierdalaj na kwejka z takimi obrazkami. Ani to śmieszne, ani ciekawe, tylko prowokujesz ludzi do kolejnej kłótni nt. Smoleńska. Tacy jak Ty są wrzodami na dupie tego narodu.
Zgłoś
Avatar
P................� 2012-11-26, 17:12

A co to jest te całe GMO ?
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-26, 17:14 4
@matrixpro
Wpisałem w google "szkodliwość gmo" i od razu wyskoczyło to i kilka badań.

matrixpro napisał/a:

i kto tu jest frajerem?

Ty, bo wypowiadasz się na tematy nie sprawdzając źródeł
Zgłoś
Avatar
Maślanek 2012-11-26, 17:22 2
Macierewicz znowu w swoim żywiole.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2012-11-26, 17:27 4
Kawagawa napisał/a:

Jak chcecie się czegoś dowiedzieć o Macierewiczu, o radiu Maryja, o TV Trwam itd to poczytajcie nasz dziennik, posłuchajcie rozmów niedokończonych.


Raz czy dwa mimochodem słyszałem. To radio w znacznym stopniu polityczne i o dużej sile manipulacyjnej która trafia na podatny grunt docelowych słuchaczy. Wyborcza, tylko w drugą stronę. Oba media skrajnie stronnicze i siebie warte.

PS: Co do Kubicy, sprawa śmierdzi...trotylem.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2012-11-26, 19:01
Frajernia z was i tyle Tusko-frajerki
Nic się nie znają, nic nie czytają, nic nie wiedzą, a najwięcej pierdolą Europejczycy, tacy lepsi, tacy światowi Żałosne parchy. Jeszcze wam łyso będzie.
Zgłoś
Avatar
potworkowo 2012-11-26, 19:08 1
MareKSG napisał/a:

Spierdalaj na kwejka z takimi obrazkami. Ani to śmieszne, ani ciekawe, tylko prowokujesz ludzi do kolejnej kłótni nt. Smoleńska. Tacy jak Ty są wrzodami na dupie tego narodu.


Jak widać niektórych to śmieszy.
Prowokować dają się jedynie zakompleksieni, mali ludzie... mam wrażenie, że ty do nich należysz.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-26, 20:07
Cabulaczki polaczki z rozumem już dawno wzięli rozwód, teraz wychodzi także brak poczucia humoru. Wbrew pozorom humor to potężny oręż w walce z paranoją i to ich boli. Chcieliby powsadzać szyderców do więzień wzorem Batiuszki. Nawet komuniści nie byli aż tak głupi i przymykali oko na żarty z władzy, nie na darmo Polskę nazywano najweselszym barakiem w obozie komunistycznym.

Jak się wam nie podobają żarty z Maciory to wypierdalać na Wasz Nocnik.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie