18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie Rajdu Szwecji. Michał Sołowow jadąc z dużą prędkością potrącił fotografa, stojącego po złej stronie drogi. Fotograf żyje i nie został poważnie ranny.



Fajny dźwięk przy uderzeniu.
Zgłoś
Avatar
bzyk1357 2015-02-12, 21:24 5
Chuuuuuuuuuuuuuuuja widać. Za daleko stał z tą kamerą.
Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-02-12, 21:32
gówno widać równie dobrze mógł tam stać krzysio grodzki
Zgłoś
Avatar
Unfortunately 2015-02-12, 21:40
Chuuuja to wy się znacie! Przecież kurwa dokładnie widać kontury człowieka! Ślepi kurwa czy jaki chuj! Przecież tego nie wymyśliłem. A propos, obrażenia fotografa to jedynie złamany palec.
Zgłoś
Avatar
____ 2015-02-12, 22:34
Mają nauczkę za potop...
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2015-02-12, 23:45 4
Drzewa są twarde , człowieki miękkkie - ot taka dewiza w rajdach . Z doświadczenia w sędziowaniu sportów motorowych autorytatywnie mogę stwierdzić że fotoreporterzy łamane na dziennikarzy to gorsza swołocz niż banda pijanych kibiców spuszczonych na 3 dni z warszawskiego korpo - z tymi da się dogadać , z cieciami z akredytacją , nikonem w automacie i fioletową kamizelką ni chuja !
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2015-02-13, 13:35 2
unfortunately napisał/a:

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie Rajdu Szwecji. Michał Sołowow jadąc z dużą prędkością potrącił fotografa, stojącego po złej stronie drogi. Fotograf żyje i nie został poważnie ranny.



....i cóż że ze Szwecji
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2015-02-13, 21:06
A auto wyglądało potem tak:



Od 3:29

Update ze strony rajdu:
The photographer who was hit by a car is at the hospital I Karlstad. He has suffered minor fractures in one hand and a compressed vertebra, both injuries he will recover from completely according to the doctors. He will remain in the hospital overnight.

Further information has also shown that the photographer was not in a designated photo-area where the accident occurred.


Czyli jednak fotograf stał poza strefą wyznaczoną dla mediów.

Źródło: http://www.rallysweden.com/2015/02/olycka-pa-shakedown/
Zgłoś
Avatar
basteek112 2015-02-13, 21:52
Aż musiałem się zalogować chujowe ma płytki w Cersanicie
Zgłoś