18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Dokładnie nikt nienowe jak do tego doszło ale można się domyślać media piszą że było coś rozlane na jezdni aczkolwiek jest to bzdura !



Zgłoś
Avatar
jajkob 2020-08-04, 22:41 1
Znam jedną motopizdę i wiem że tacy ludzie są po prostu głupkami. On twierdzi że jak zapierdala to nie można patrzeć na licznik ani na innych tylko ogień i czym prędzej. Dlatego z autopsji stwierdzam że są motopizdy takie jak na filmiku które powinno się utylizowac bo stwarzają zagrożenie oraz są normalni kierowcy jednośladów. Jebane kurwy na dwóch kołach myślą że wszystko im wolno. Mam nadzieję że będą zdychać jeden po drugim.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2020-08-05, 2:43
qwerq123 napisał/a:

Jeżdżą ścierwa po całości ulicy, zero zwracania uwagi no to czy ktoś chciałby ich wyprzedzić, zero tolerancji dla tych frajerów.



Walcem ich kurwa, walcem
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2020-08-05, 15:04 1
Normalni motocykliści jeżdżą w kolumnie, znając gesty, jeżdząc na zakładkę, puszczając słabsze maszyny, mniej doswiadczonych i plecaki na przód. Tutaj widzimy jakąś hołotę, która robi sobie dziki zachód na drodze
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-08-05, 16:40
Ja wiem co się stało. Troglodyta z mikro chujem kupił sobie motorek który ma więcej koni niż on IQ. No i stało się.
Zgłoś
Avatar
KonradCichy 2020-08-05, 21:54 1
Oni zawsze maja coś rozlanego na jezdni albo w lusterka się nie patrzy takie pirdolenie zapierdalają jak pojebani a potem płacz
Zgłoś
Avatar
delegacja31 2020-08-06, 18:52 1
Oj jak szkoda... Zawsze tak powoli i ostrożnie jeździł...
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2020-08-07, 15:31
Rozlane... a to że zapierdalał, to już akurat zupełny przypadek
Zgłoś