18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
vagrant326 2010-07-11, 8:22 2
@up patrzac na wrak? poduszka powietrzna chwile schodzi a ty cwaniaczku pewnie pierwszy bys spanikowal a on mimo szoku wzial ten telefon i zadzwonil. mysle sobie czy mieli zapiete pasy i dochodze do wniosku ze chyba niewiele by to zmienilo po tym uderzeniu w dach. to pokazuje cala prawde o samochodach-jak jezdzisz to jest fajne ale jak masz wypadek to to jest tylko aluminiowa puszka a bez pasow to jeszcze sie po niej poodbijasz. ciekawe ze gosc nagrywa sobie droge chociaz moze to ten system nagrywania wypadkow?
Zgłoś
Avatar
thcBlant 2010-07-11, 8:22
Jak zapierdala mu pomoc;)
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2010-07-11, 8:39
Na co on najechał? Bo tam było sporo porozpierdalanych rzeczy na drodze? Ale ładnie... Dzwon pierwsza klasa.
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-11, 8:40
saymonek napisał/a:

no mocny dzwon. A tak całkiem poważnie pytając, myslicie ze ktos w tym wraku przezyl, czy raczej nie bardzo ?



No co Ty, nie ma takiej opcji. Ta kupa blachy złożyła się w harmonijkę i prędzej z tej puszki zawartość będą wyskrobywać, niż coś wyciągną w całości i w dodatku żywego.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-07-11, 9:59
Jest kilka samochodowych systemow rejestracji trasy. Od dawna sie do tego przymierzam i wkoncu kupie. Bardzo pomaga rozstrzygnac policji kogo wina byla.
Zgłoś
Avatar
donmarcinosss 2010-07-11, 11:13
Będzie żył.
Zgłoś
Avatar
Szpadel_22 2010-07-11, 11:51
piwo za wyczucie stacji radiowej
Zgłoś
Avatar
oksi89 2010-07-11, 12:16
"Kochanie... Spóźnię się na obiad. Nie czekaj na mnie."
Zgłoś
Avatar
Adamo'90 2010-07-11, 12:22
Linekk napisał/a:


Jasne, przecież mógł przeskoczyć.



Nie, dobry kierowca (np. ja) od razu przewidziałby że auto odbije od bandy i najbezpieczniej będzie jechać w miejsce uderzenia, bo to logiczne że po odbiciu będzie leciał w prawą stronę i zmienianie pasów i uciekanie przed lecącym autem to głupota i przedłużenie o kilka milisekund kolizji.

Piwo bo filmik hardcorowy.

A kurwa podkład muzyczny wkur..a jak tylko może - najpierw pedalski skośnooki język po czym jeszcze piosenka typu "odchodze, ale nie płacz" - no ja pierd:homer:ole

Basika063 napisał/a:



No co Ty, nie ma takiej opcji. Ta kupa blachy złożyła się w harmonijkę i prędzej z tej puszki zawartość będą wyskrobywać, niż coś wyciągną w całości i w dodatku żywego.



Kolejna dziewczyna która nie ma pojęcia o motoryzacji a "strefa zgniotu" to pojęcie jej daleko odległe. Myślisz że samochód po paru takich puknięciach od razu zamienia się w trumnę? Nie potrzebne było to walnięcie Tir-a bo tak to ludzie w tym aucie wyszliby głównie bez szwanku, ale szanse na przeżycie mają i w tej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-07-11, 12:28 1
Adamo'90 napisał/a:

dobry kierowca (np. ja) od razu przewidziałby że auto odbije od bandy i najbezpieczniej będzie jechać w miejsce uderzenia


Nie każdy przejechał kilka milionów kilometrów oraz nie ma tak wieloletniego doświadczenia na drogach jak np. Ty. W różnych krajach różnie uczą i mają nieco inne wymogi na dopuszczenie do prowadzenia.

Np.

Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2010-07-11, 12:31
Adamo'90 napisał/a:

Nie, dobry kierowca (np. ja) od razu przewidziałby że auto odbije od bandy i najbezpieczniej będzie jechać w miejsce uderzenia, bo to logiczne(...)


Tiaaaa. Uwielbiam takie komentarze. Znalazłeś się kiedykolwiek w takiej sytuacji? Auto mogło się na bandzie zatrzymać albo za nią wylecieć, albo UFO mogło go porwać.. jest kilka różnych opcji, a Ty wybrałbyś TĄ jedną.. Ja na miejscu kierowcy też bym odbił w lewo, odruchowo. Ale jeśli Ty jesteś takim prorokiem i wiesz co wydarzy się na chwilę przed to pozdrawiam. A tak przy okazji: Odpowiedź o przeskoczeniu była żartem kolego..
Zgłoś
Avatar
Adamo'90 2010-07-11, 12:33
Linekk napisał/a:


Nie każdy przejechał kilka milionów kilometrów oraz nie ma tak wieloletniego doświadczenia na drogach jak np. Ty. W różnych krajach różnie uczą i mają nieco inne wymogi na dopuszczenie do prowadzenia.

Np.

film



Z tym wieloletnim doświadczeniem to mi pojechałeś ;P 2 lata jeżdżę i miałem już kilka sytuacji gdzie jeśli byłbym kolejnym niedzielnym kierowcą na schemat jeżdżącym, prawdopodobnie miałbym takie auto jak na filmie z tego tematu.

Ale uważam że jeśli ktoś nie rozpoznaje takich sytuacji, to nigdy się nie nauczy.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-07-11, 12:34 1
Tomaszu napisał/a:

Odpowiedź o przeskoczeniu była żartem kolego


No co Ty?

Widziałem jak Knight Rider tak zrobił, to nie żarty, poważna sprawa.
Zgłoś
Avatar
Adamo'90 2010-07-11, 12:37
Tomaszu napisał/a:


Znalazłeś się kiedykolwiek w takiej sytuacji?



Tak
Tak
Tak
Tak
Tak

Dla każdej ostrzejszej sytuacji 1 razy tak, bo każdą będę pamiętać do końca życia. Nie jest to miłe przeżycie, ale tylko dzięki własnej przezorności nadal mam auto całe. Jednak dużo jeżdżę po kraju.
Zgłoś
Avatar
totalstupidity 2010-07-11, 13:40
Adamo'90

ta pewnie kurwa,w takiej chwili nie myślisz tylko zachowujesz się instynktownie i odruchowo uciekasz w panice a nie prowadzisz kurwa obliczenia matematyczne

hmm 2 lata masz prawko to rzeczywiście doświadczenia ci odmówić nie można hah pierdolisz że miałeś "X" wypadków,no i chuj z tego,nie czyni cie to dobrym kierowcą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie